Бременност и бенки

  • 10 983
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455
Предполагам,че наистина са свързани със слаб имунитет,но за съжаление аз си ги имах и преди да забременея.Бях им се заканила сериозно и проведох 3 процедури на горене с течен азот при дерматолог.Честно казано и тази процедура си беше доста болезнена(въпреки,че държа на болка),след това остават неприятни зачервявания и петна,които трябва да се третират с мехлеми докато се успокои кожата и в никакъв случаи излагане на слънце и дразнещи дрехи по тези части на тялото.В крайна сметка резултата беше временен,почистиха ми областа на шията,а те след година се появиха под гърдите,сега даже и по шията пак са наизскачали.И моите са от тези ситничките,подобни на песъчинки,тук там има малко по изразени от тях.Водят се като вирусни,според мен гарантирано спасение няма,все едно да ти излезе веднъж херпес.Но може би има зависимост кога точно и какво ги е провокирало да се появят,ако са хормонални промени,май има шанс за изчистването им от самосебе си след раждането.

# 16
Благодаря на всички,поуспокоихте ме  Laughing.Не стига,че ще трябва да свалям доста килограми след раждането ,а сега и това.Абе след първото раждане ми нямаше нищо,а сега какво само се оплаквам,вече не знам  newsm78 Сигурно защото наближава  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 375
И аз като вас имам този проблем. Щом родих отидох на дерматолог и ми ги изгориха с ток. Успях да издържа само за пет броя, но имам още. Сега с второто също ми наизлязоха, но ще изчакам да родя и тогава пак ще ги изгоря. На тях им казват вирусни брадавици. Ходя на Витошка 50 ет1 кабинет2 д-р Йорданова тел. 9876946 или 0887660484

Да,точно там и аз ходих и съм доволна-сега ми излязоха 2-3 ,но догодина ще ги горя.Аз имах доста и трябва да ви кажа че се издържа на болката.Болят първите две,после се настройваш.Няма такова нещо да изчезнат от само себе си-навярно не говорите за вирусните брадаваци(изглеждат като светли бенки),и от време на време сърбят.

# 18
  • Мнения: 1 153
а та кафеви ли са или безцветни?

# 19
Специално моите са кафеви и по-точно-светлокафеви.Не са бели,не вярвам да са брадавици,струва ми се че са малки за брадавици?!

Общи условия

Активация на акаунт