Отговори
# 720
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 996
Хай!
Flowerlina, честита годишнина! Още 100 години любов и хармония!!!  Hug

Диди, честит рожден ден!   bouquet (дано четеш!)

Селма... накратко: на магистралата, изпреварвам, тръгвам да се прибирам в средна лента и някакъв идиот, който караше в аварийна лента много бързо (аз със 140 км/ч, той с много повече), реши да влиза и той в следна лента. Аз го виждах в огледалото, но не предполагах, че ще реши да се престрои точно когато аз се прибирам (с пуснат мигач). Просто не ме е видял... баси и идиота!
И това от Ихтиман към Сф, където магистралата се вие и няма никаква видимост, представи си, че имаше спряло МПС в аварийната...

А аз, срам-не срам, да си призная, Пресиян го няма от 4 дни и не ми липсва  Embarassed. Досега никога не ми се е случвало това. Такова ми е едно спокойно, занимавам се само с бебето, не си правя график на времето кога да карам и взимам Пресиян от ДГ, вечер с Крас си говооорим, без да ни прекъсва се разговора, сутрин се излежаваме без някой да ни бори...

# 721
  • София
  • Мнения: 3 099
....
А аз, срам-не срам, да си призная, Пресиян го няма от 4 дни и не ми липсва  Embarassed....

На 5 години са децата (почти), вече обръгнахме и на тоя срам (щото другите отдавна сме превъзмогнали  Whistling) Mr. Green Знаеш как е...

# 722
  • София
  • Мнения: 6 807
Без нет съм няколко дни, ще ви изчета от Варна после. Ако някой ще бъде ходи там (Ива, Рени??) следващите две седмици да свирка.  Peace
Забравила съм какво е да си без дете/деца, но пък помня, че не ме беше срам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 723
  • Мнения: 7 420
Flowerlina,честита годишнина!Много прекрасни могове заедно!   bouquet

didi_im,честит рожден ден!    ura

Ноеми....много гадно....Добре,че е свършило добре!  Praynig  Hug

Цвет,какво става?Защо нещата  са така под въпрос?Нещо не се урежда ли?
Дано пътувате все пак!  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 3 099
Ох, днес любима дружка сподели с мен вкусен и питателен обяд, разходи ме юнашки с цел изразходването му и накрая ме заведе да си купя страхотни сапуни (пазаруването на които е моя страст!).  Flutter Ми, така се живее 100 години!  Sunglasses

# 725
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не ми се пише, че ми е мрънкаво, но ви чета и споделям радотите и тревогите ви Hug
Селма, колата е под въпрос, а от нея зависи всичко

# 726
  • София
  • Мнения: 3 099
Не ми се пише, че ми е мрънкаво, но ви чета и споделям радотите и тревогите ви Hug
Селма, колата е под въпрос, а от нея зависи всичко

Но ще пътува кола (моята) към Шумен в петък (Търговище, но то все тая)...  Whistling Ти при брат'чедката нЕма ли да ходиш?  Whistling

# 727
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ще ходя на 19-ти Mr. Green Уговорили сме се с нея всичко, остава да купя билета тия дни. Което ми се струва като след 100 години Blush ноу комент и тихо

# 728
  • Мнения: 276
Хейййййййййй, здравейте и от мен! Много отдавна не съм се включвала, ама сега ви изчетох подробно!

Първо да поздравя всички, които имаха рождени дни наскоро и да им пожелая много здраве, щастие, успех и късмет!

Ние сме добре, здрави, още не съм излизала в отпуск. Сменям работата - започвам в друга банка, така че евентуално от 01.09 ще отидем за малко на море.

Много целувки на всички от нас и особено на всички болни дечица!

# 729
  • Мнения: 333
Здравейте и от нас!

Ние се завърнахме от 2 седмичната си почивка в Албена/аз и Вики/. Изкарахме страхотно - времето беше прекрасно, водата чиста и спокойна. Вики намери много приятелчета и забавления в компклекса.
 
Всичко завърши с посещение на Бургас и Влас. Там се срещнахме с баща й, който организираше мач, изгледахме го и имахме възможността да се снимаме с купата.
Много хубав тоз град, но за съжаление нямах мъзможност да се поразходя. Много съм доволна от хотела в който спахме /х-л Приморец/.

# 730
  • Русе
  • Мнения: 633
Здравейте, отдавна несъм се разписвала, но да си кажа честно - немога някак да се организирам да седна и да се задържа по-дълго на компютъра.  Embarassed
Малкото дяволче расте като гъбка, а това да ме остави и минутка на спокойствие няма.  Crossing Arms Търси постоянно внимание и най-вече моето. Дори и да я оставя при някого веднага започва да се озърта и да ме търси.
Ноеми - няма от какво да те е срам, че Писун не ти липсва, като го няма. Понякога имаме нужда да останем само с едното дете  Blush Йоан беше 2 седмици на село и успях да презаредя батериите.
Отделно е обаче, че дребосъчка е на периоди. Вчера от 8 сутринта до 19 е спала 2 пъти за по 20 мин. и представи си как бях  #Crazy
Това с инцидента е мнго неприятно  Hug
Честито зъбче на Тервел  Hug И нашето първото не го усетих как се появи  Rolling Eyes Единствено беше нервна и количка нетърпеше, а аз си мислех че е от жегата, после се оказа зъб  ooooh! Виж после с втория беше по-зле или поне мисля, че е от него. На финала на избиването започна да ми вдига Т и така 3 дни. След това се изприщи и така и неразбрах от какво, но стигнахме до Урбазон, защото беше нещо страшно  Sad

Честито на всички, които са празнували, а аз съм пропуснала да поздравя   bouquet

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 10:58 от *Elina*

# 731
  • Мнения: 471
Добър вечер дами:)
На фона на приповдигнатото настроение и щастието от почивки, моето изказване може да не прозвучи много по темата.
Днес с Мите бяхме на една площадка в Люлин 1 където не ходиме много. Та там .............6 дечица гледани от една жена /не им беше майка/ ..............нещо май като импровизиран дом за изоставени деца. Две от тях бяха с Даун.........другите също не бяха безпроблемни макар че на пръв поглед не успях да реша какво може да им е.............всъщност каквото и да им е тези погледи няма да ги забравя. Толкова сладки дечица не бях виждала..............едното ми държа ръката половин час, само защото им купих сладолед и даже искаше да го раздели с мене и с Мите. Питах от какво имат нужда............казаха от дрехи. Не знам въобще какъв им е статута на тези деца, ходят ли на училище или на градина...........факта който видях е че само тази жена се грижи за тях. Аз лично мисля да им дам каквото имам от Мите, но за 10 и 8 годишно нямам нищо.
Та по случая................като се прибрахме и изхвърлих поредната неядена вечеря.........реших че нищо не ми пречи и да им готвя понякога, така и така мойто няма да го яде.

Исках само да споделя с вас че няма с кого другиго

# 732
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 996
Лилита, много ме трогна... тъкмо вчера бях в САП, там събират дрешки и ги пращат в дом, мога да взема част от тях... ама хайде ще го проговорим отново.... (по тел)

Мацки, аз нещо се бъгнах... вчера излизахме с приятели (които живеят в САЩ и сега са си тук за малко), та се събрахме част от старата компания, които се събирахме едно време. Бяхме много готина тайфа и бяхме доста близки (разбирай спали сме в едни легла... и т.н.  Mr. Green) Ама нали с времето един наляво, друг - надясно... та имаше от групичката едно много готино момче, на което изгубих дирите. Имам го във фейса, писах му два пъти, но той някак странно студено се държеше... отдадох го на семейния живот (на жена му Twisted Evil). Вчера се заговорихме и ми казаха какво в същност е станало: катастрофа... и си губи паметта, събужда се и си мисли, че е 1991г  Cry Shocked. Пълен рестарт. Не помни жената, детето... приятелите. Запознава с с всички наново... и се е разделил с жената. То като не я помни не може и да я обича...  Cry направо като сериал звучи, дето вика Ива "ако не те познавах, щях да помисля, че си измисляш".... та съм супер потресена и покpусена...

# 733
  • Мнения: 1 317
Лилита, попитай жената какъв им е статута на децата. Може да са от някой Център за настаняване от семеен тип (ЦНСТ) - в такива живеят по максимум 7-8 деца, извеждат ги на разходки, имат социални контакти и са добре гледани. Което не означава, че нямат нужда от дрешки, мила дума и разбиране Peace
Ноеми, това звучи ужасно...Предполагам човекът не осъзнава дори какво му се случва, но за близките....Не мога да си го представя дори да се върнеш 20 години назад... Да пази Господ...

# 734
  • Мнения: 471
Още в понеделник ще отида и ще питам за всичко /че тези дни няма да ни има в София/. Вчера не знам  защо не разпитах, после се сетих за още доста неща, но ще питам. Децата хич не изглеждаха добре на външен вид, но бяха усмихнати и може би поне внимание им беше осигурено от жената.

Общи условия

Активация на акаунт