режим на бебето

  • 1 038
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Ние бяхме на полурежим. Седем храненения. Бебчо си проспиваше едно, но за съжаление не нощното, а вечерното Mr. Green
Съобразявах се с неговите желания, но никога не му давах да яде преди да са минали 2,5 часа. Все пак, не винаги бебчо плаче от глад. Заедно си изградихме режим, който разбира се се променяше докато расте. Но след първите няколко седмици вече можех да сутрин да планирам деня си в зависимост от часовете на кърмене.
През първият месец режимът на хранене изглеждаше приблизително така: 5 часа, 9 часа, 12 часа, 15 часа, 18 часа, 21 часа, 2 часа.
Когато бебо започна да измества нощното хранене към сутринта, и останалите часове започнаха да се променят.
Преди всяко хранене с изключение на нощното миехме дупе и сменяхме памперс.
Преди храненето в 9 часа правехме баня

# 16
  • София
  • Мнения: 79
Ние се хранехме първия месец на три часа 6-9-12-15-18-21-24-3ч.
Втория месец заместихме хроненето през ноща с даване на водичка и разредихме  на 6-9-12-15-18-21/22/-3ч/водичка/.
Сега сме на 2м. и половина и дори се храним на три часа и половина,бебчо сам си наложи този режим.
Детето само ще си покаже,но е хубаво да има режим според мен.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 182
Както повечето момичета са ти казали, бебето само ще си направи режима. И моята дъщеря изпускаше едно хранене, но за съжаление то беше храненето в 24:00 и в 3:00 беше будна и гладна. настроих се към нея и в 20:00 бях изкъпана и с нощница, храня я в 21:00 и и двете лягахме да спим. След месец дръпна малко по-късно храненето и ставах в 4:00, а точно на втория месец, хем обърнаха времето, хем тя си смени режима и вече спях от 23:00 до към 6:00.
Мисля, че режима ще ти е най-малкия проблем. Аз най-се страхувах от къпането как ще е. А в последствие най-трудно се оказа кърменето, цеденето, при нас и борба с повръщане.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
и ние сме на поискване
ама да питам как имате по 7 хранение на 3 часа това не прави ли 21 часа а денонощието е 24 newsm78
ние бяхме на 8 хранения но не през 3 часа а кой когато си поиска Mr. Green

Пропуска се едно нощно хранене-към 3 часа.Ако последното е в 12 например.

Общи условия

Активация на акаунт