Hauck или Chipolino?

  • 4 420
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 668
И аз го гледах този модел на Кангато, но много несериозен ми изглежда. Най-малкото, защото коша за новородено се поставя върху летния кош, освен че е много грозно е и неудобно това. А и ляга много ниско коша за новородено... Лично мнение, де... Явно е търсена ниска цена на три в едно, ама... ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 926
Най-малкото, защото коша за новородено се поставя върху летния кош, освен че е много грозно е и неудобно това.
На Хаука по същият начин се слага коша за новородено.
Не смятам, че е неудобно.

# 32
  • Мнения: 668
Разни хора, разни мнения. На мен ми изглежда по-красиво и по-удобно, когато се поставя коша върху гола рама, но това си е мое мнение... Stop

# 33
  • Мнения: 800
Най-малкото, защото коша за новородено се поставя върху летния кош, освен че е много грозно е и неудобно това.
На Хаука по същият начин се слага коша за новородено.
Не смятам, че е неудобно.


аз съм с малибуто на Хаук, и зимния кощ си се поставя върху рамката, а не върху летния. Но  по магазините съм виждала, че го слагат върху летния, явно по-лесно да демонстрират.

# 34
  • Мнения: 8 919
И трите отделни коша / за новородено, летен и кошница за кола/ се поставят самостоятелно върху рамата на Малибу. Който иска да изгледа клипчето http://shtarkel.com/products/1927-detska-kolichka-malibu-all-in-one.html под картинките.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 380
Същото важи и за Cangaoo drift - зимния кош се монтира върху рамата ,  кошницата също може.   Виждала съм ги монтирани и върху летния кош и върху рамата. А в един мгазин даже зимния кош бяха сложили върху летния, което вече си е адски тъпо.
lidia7608 аз също се бях чудила точно за тия два модела. Но хаука отпадна понеже прочеох , че някои майки като вървят си блъскали краката в рамата от зад. Като отидох в магазина и се поразходих с количката установих, че е точно така и при мен. А аз има една лятна количка, където точно така си блъскам краката и е много дразнещо. Освен това летния кош няма покривало за крачета, а и сенника е малък в общи линии не става за зима. При Driftta пък ме отказа, че коша за новородено е твърд , а на мен такъв не ми трябва, Нямам къде да го слагам. Пък и моделът е нов и няма сякаш отзиви за него. Иначе аз го намирам за интересен.

# 36
  • Мнения: X
Аз съм за малибуто, въпреки че чупих рамка, много бързо ми я смениха. Колко тежест е отнесла само тя си знае, един път даже и 25 кг. Ми племенник. Кошовете са отделни. Гледах, гледах за друга, така и не си харесах нова, която да е по вкуса ми. Още следобедния сън е в количката, само там спи по два часа, че и отгоре, което ми говори, че му е удобно. Бутах една Чиполино, не помня модела ама ми се видя доста тромава и не маневрена, ама детето беше по голямо. Новите им модели са интересни и хубави, ама незнам колко са здрави, то и на малибуто старата рамка му е проблема, Но маи с новите го няма проблема, ще видим.

# 37
  • Мнения: 668
А как са предните ти колела, защото на една моя приятелка след като и смениха два пъти рамата, сега я е оставила да и оправят предното колело. От тогава започнах да ги заглеждам тези Малибута и повечето ползвани няколко месеца са като с подвити предни колела имаш усещането, че още малко ще опрат в рамата!?

# 38
  • Мнения: X
Нямам проблем с тях, а доста често ми се налага и да ги свалям, поради липса на място в багажника. Нещо за което се сещам, е че като сложех кошницата за кола и някак си и се изместваше центъра на тежестта. Ставаше ми малко по неудобна за бутане  с една ръка. newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Определено се отказах от Хаука.Полезна тема си пуснах де,добре,че го направих. Wink
На 99% ще купим Максимата,но има още време де.

Общи условия

Активация на акаунт