БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 84

  • 127 071
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 338
аз вече имам и звездичка и 1 мехурче... започвам морското конче:



получава се много добре

# 706
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
малко дребоси и от мен  Blush



а тук можете да разберете колко конец не ми стигна  Blush и да намерите разликите  Laughing

# 707
  • Мнения: 49
 прекрасни са st. Dobri от къде се сдоби с тази рамка на ягодка

# 708
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
прекрасни са st. Dobri от къде се сдоби с тази рамка на ягодка

ebay  Blush накупих си куп дребни и сега се забавлявам и релаксирам с тях  Hug

# 709
  • Мнения: 338
е, добре де, така без контур ли ще го оставиш? давай да пращаме помощни конци  Flutter
ягодка е супер!!! ако я види дъщеря ми, ще я иска... и цветята са супер... и изобщо ти си супер... всичко ти е супер!!! Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 49
прекрасни са st. Dobri от къде се сдоби с тази рамка на ягодка

ebay  Blush накупих си куп дребни и сега се забавлявам и релаксирам с тях  Hug
дай адрес,че не ги откривам в коя категория са

# 711
  • Плевен
  • Мнения: 143
tarzanka - браво момиче, яко напредваш   bouquet

st. Dobri Heart Eyes не преставаш да ме изненадваш с твоите красоти Wink !Прелестни са .  :bouquet
Онзи ден попаднах на един цял албум с Ягодов сладкиш  Rolling Eyes,подминах го , сега ме е яд че не го запазих #Cussing out

Момичета подобни на шарената рамка на Ягодка съм виждала в Плевен в магазина за 1 левче/ако може вече така да се нарече  Mr. Green/

 Blush е от вас.Вие все гоблени показвате , а аз като съм се заплеснала по хардангера , нема спиране ей WhistlingКоледа е далеко , а аз вече избродирах няколко дребоси/като Гуди/ .Все още неса доофорвени ,но има време Mr. GreenОткакто  мъжо ми качи програмата на пикаса 3 си правя и колажи на снимките ,така спестявам файлове/хитро а  Joy/Показвам ви един такъв Peace



# 712
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
прекрасни са st. Dobri от къде се сдоби с тази рамка на ягодка

ebay  Blush накупих си куп дребни и сега се забавлявам и релаксирам с тях  Hug
дай адрес,че не ги откривам в коя категория са

http://www.ebay.co.uk/itm/Cross-Stitch-Kits-More-/220836403918?p … sh=item336ae01ace

имам и това http://www.ebay.co.uk/itm/CROSS-STITCH-KIT-POPCORN-LITTLE-GIRL-B … sh=item4aadb4b959 и това http://www.ebay.co.uk/itm/CROSS-STITCH-KIT-SOMEBUNNY-LOVE-DMC-SM … sh=item4aadb4bf0f още мноооого  Blush

# 713
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!

Не съм минавала от тук отдавна и вие сте сътворили неописуеми красоти. Браво на всички!

Аз привърших тигъра, само мустаците му не съм ушила, но ми казаха, че е добре да се нашият, след като се изпере... Така че остава на изчакване... Simple Smile

А междувременно се хванах с нещо прекрасно, което майка ми започна преди време, но се отказа - доста й е труден... А аз бързам да се похваля с етап Simple Smile

# 714
  • Мнения: 3 331
petitobg много е красив!

# 715
  • София
  • Мнения: 104
Моля ви, пратете ми каквито схеми имате на Арабското момиче на този мейл:dime_la_verdad@abv.bg.
Благодаря:)

# 716
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
 Здравейте на всички усърдни гобленарки!Знам, че сте гостоприемни и не отказвате нови попълнения Simple Smile Творите толкова красиви неща, че направо ме оставяте без думи! newsm20
Научих се да шия от майка ми и баба ми, когато бях в 4-ти клас, но оттогава имам ушити само една покривка и две малки гобленчета (единият от които за подарък), още един малък, на който фонът му  не е завършен и един среден, върху който се трудя в момента, благодарение на вдъхновението, което ми дадохте! Много сте зарибяващи с тези ваши невероятни произведения - поздравления на всички. Дори се върнах да чета старите теми, да не би да изпусна нещо Simple Smile При първа възможност ще гледам да се похваля с етапче Simple Smile

# 717
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
petitobg много е хубав!

# 718
  • Мнения: 7 803
Гуди, и аз имам ягодката  Mr. Green
Пепен е както винаги продуктивна  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 13
ел сол , пратих 

Общи условия

Активация на акаунт