Отговори
  • София
  • Мнения: 44 133
Това ми е питането искам да направя на детето  консултация с невролог и УНГ.

# 1
  • Мнения: 382
Мога само невролог да препоръчам. Ние ходим при д-р Димитрина Христова - детски невролог в "Токуда". Също много добър специалист е доц. Божинова, но тя е за по-тежки и сложни случаи.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 133
мерси, аз вчера поизчетох стари теми и реших на УНГ в транспортна болница да го заведа. За невролога благодаря, ще ги имам предвид, ако се окаже, че причината не е в ушите.
Всъщност оплаква се от време на време, че му е замаяно или че му се върти свят...това на няколко седмици 1 път, но все пак ме притеснява.... а в последно време имам чувство, че му е намален и слуха, понеже често го болят и ушите и има постоянни гнойни хреми, предполагам, че по-точно там някъде му е проблема... но все пак надали ще навреди една консултация и с невролог.

А в токуда работи ли лекарката с направления или само платено?

# 3
  • Мнения: 212
Angel_Dust, и аз търся препоръки за невролог, защото педиатъра вчера отбеляза, че фонтанелата на дъщеря ми се затваря по-бързо. Мислех да отидем в Токуда, но след като прочетох тази статия http://www.blitz.bg/article/9497 се отказвам от Др Христова. Противоречиви мнения има за нея и в архива на нашия форум http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226520.0

Препоръчаха ми  медицинския център по детски болести срещу Педиатрията и Центъра по хигиена (от другата страна на булеварда). Мъжът ми ходи днес дотам и е взел координатите на някакъв доц. Найденов, който бил много добър.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 16:20 от haute_couture

# 4
  • Мнения: 416
УНГ- Д-р Кехайов от Правителствена болница.
Един от най-добрите детски невролози е Доц. Литвиненко - педиатрията.

# 5
  • Мнения: 212
мерси, аз вчера поизчетох стари теми и реших на УНГ в транспортна болница да го заведа

При Др. Френгов ли бяхте с малкия? Би ли споделила впечатление?

# 6
  • София
  • Мнения: 44 133
Не Simple Smile в крайна сметка ходихме в окръжна, но лекарят вече не е там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт