We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 430
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 630
Мили мои момичета. Благодаря ви за прекрасните пожелания и за всичко, което сложихте в темата за мен. Без вас този иначе обикновен ден нямаше да е същият.

Няма да благодаря на всяка поотделно, но всичко беше невероятно красиво - и музиката, и снимките, и срещата с кънкиращия Сам Grinning

Сипвам си едно и ви казвам наздраве.
Обичам ви и ви целувам Heart Eyes

Аморе,  нямам против за разказа.

# 676
  • Мнения: 6 391
Добре Peace . Розе, дай ми само някакво заглавие.
На 18 май Мат Коен се е оженил за приятелката си Mandy Musgrave. Прочетох, че е участвала в 'Days of Our Lives', но не заедно с Дженсън - ПУ!, за малко да й завидя  Joy Joy Joy .

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 20:37 от Impala

# 677
  • Мнения: 3
Не ми остана небракуван любимец тук  Cry  Мацката му симпатична ми се види, одобрявам.

Поздрав за мараканки, ако Сам ви е дошъл в повече.  То ако ме питаш, няма такова нещо като повече  Сам и твърде  Джаред  Grinning

 

# 678
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
bdbaloniЧестит рожден ден, Инче! bdbaloni


Да си жива и здрава, винаги усмихната, щастлива, доволна и обградена от обичта на любимите ти хора!Весел празник Hug

# 679
  • Мнения: 200
Инче май лов! Да те поздравя и да ти кажа "наздраве"!  newsm59











и за завършек Дийн и Кас!





# 680
  • Мнения: 292
Добро утро, точно видях тази красота ... та бързам да ви я покажа и бягам да работя ...

макар да сте я виждали

Лек и слънчев ден, прекрасни    bouquet

# 681
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Добро да е! Три бързи и от мен





  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 630
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green

# 683
  • Мнения: 6 391
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green
Щях да съм Mr. Green , но си върнах билета - само г-н Пада-пада-нещо-си ще бъде на нея, пък аз не обичам да ми е наполовина празно, Галче, и затова.

# 684
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green

Това пожелание ли е?  Laughing

# 685
  • Мнения: 630
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green

Това пожелание ли е?  Laughing
Не, въпрос е Laughing

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green

Това пожелание ли е?  Laughing
Не, въпрос е Laughing

Пък аз тъкмо си рекох брей, каква добра душа, какви хуууубави неща ни пожелава  Laughing

# 687
  • Мнения: 3
Днес всички сте много набързо и много накратко  Grinning Няма да се отцепвам от общия тон  Mr. Green

 

# 688
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Момичета, къде сте, да не сте на конвенция и да сте пропуснали да споменете тук Mr. Green

Това пожелание ли е?  Laughing
Не, въпрос е Laughing

Пък аз тъкмо си рекох брей, каква добра душа, какви хуууубави неща ни пожелава  Laughing

А като къде има конвенция сега? Rolling Eyes Съвсем му изпуснах края.

# 689
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
ИзиииHug ама къде така се изгуби?
Аватарчето ти е  Heart Eyes Това твоето пиленце ли е?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт