къща за гости "Хелена" Созопол - отзиви

  • 5 335
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
Има ли някой почивал там да сподели отзиви? къща за гости "Хелена"

Изпратих запитване за свободна стая в пиков сезон и днес ми отговориха, че има места. Цената е повече от прилична плюс детето без пари. На снимките изглежда приятно и чисто, пише че е ново строителство и тераса за всяка стая (нещо което със сигурност искам). Като гледам на картата се намира в центъра на новата част, нали? Въобще ще ми е интересно всякакво мнение на отсядали там.

  bouquet

# 1
  • Мнения: 107
аз също търся отзиви за тази къща хелен, ако някой е ходил да сподели.

# 2
  • BG
  • Мнения: 390
Изглежда добре и е евтино. Притесняват ме тези 5-10 мин. до плажа да не са 15-20  Thinking
Хубав ли е този плаж Хармани?

# 3
  • Мнения: 99
Изглежда добре и е евтино. Притесняват ме тези 5-10 мин. до плажа да не са 15-20  Thinking
Хубав ли е този плаж Хармани?

Определено не е 5 минути разстоянието до плажа от тази къща. Намира се в новата част на града, но във високата му част и е далечко и от двата плажа.

# 4
  • Мнения: 107
Благодаря.
Сигурна бях, че не е случайна тази цена.
Явно с дете не ме устройва Cry

# 5
  • Мнения: X
Къщата за гости Хелена си е почти последната къща в града. След нея са циганските къщи.( което не е толкова страшно, тези цигани са си съвсем прилични, даже дават под наем). Ако от Хелена са ви казали, че са на 5-10 мин. от плажа, не е никак коректно от тяхна страна. Освен това си и страхотен баир. Имам приятели, които живеят почти до хотела, е аз през лятото в тази жега до тях не отивам, правим си срещи в центъра, защото изплезвам език до там. Да се връщате в жегата от плаж с деца и да катерите баира пък е ужас. Иначе не знам как е вътре, сигурно е хубаво, вие ще си прецените, но не си правете илюзии, че ще сте до плажа.

# 6
  • Мнения: 0
Измамиха ни в къща за гости ''Хелена''. Не отговаря на истината , това което са написали от Хелена. Хазяйката ни посрещна дръпнато, даде ни няколко нареждания за водата и тока, колко били скъпи. Изнудиха ни да платим предварително. Стаята беше гореща и задушна, без климатик. Вътре беше по-топло отколкото жегата навън. Плажа е много далече,  изкачваш се по баир до Хелена , а после отиващ в стая като пещ! Помолихме за друга стая и тогава разярената хазяйка (и без това намусена през цялото време), започна да крещи и какво ли не ни наговори. Дори и внучка и ни каза, че мрази туристите. Получихме и заплахи, че много се крадяло тука. Ошашавени и унизени , зарязахме квартира и пари и се махнахме. Била съм на много места, но такова нещо не ми се беше случвало!

# 7
  • Мнения: 1 860
marry_em, много неприятно.  Confused Ние отидохме на друго място миналата година, след като не получих никакви коментари за тази къща и явно е било за добро.  Hug

# 8
  • България
  • Мнения: 490
искаме са отидем в Созопол за няколко дни през август в семейна тиха къща близо до плаж-няма значение кой с дете на 8 години сме

# 9
  • Мнения: 0
искаме са отидем в Созопол за няколко дни през август в семейна тиха къща близо до плаж-няма значение кой с дете на 8 години сме
zdr.tazi ka6ta e strahotna nie  6te hodim tam za 3  godina ,ne e  dale4 ot plaja Harmani , a usloviqta sa si na nivo .Hazaite sa mnogo gostopriemni hora  ima si i klimatik v staqta .Staite sa mnogo prostorni i svetli ot terasata gledkata e prosto ne upisuema trqbva da se vidi Simple Smile nablizo do ka6tata ima i detska plo6tatka
sina mi e na 5 godini

# 10
  • Мнения: 0
Къщата за гости Хелена си е почти последната къща в града. След нея са циганските къщи.( което не е толкова страшно, тези цигани са си съвсем прилични, даже дават под наем). Ако от Хелена са ви казали, че са на 5-10 мин. от плажа, не е никак коректно от тяхна страна. Освен това си и страхотен баир. Имам приятели, които живеят почти до хотела, е аз през лятото в тази жега до тях не отивам, правим си срещи в центъра, защото изплезвам език до там. Да се връщате в жегата от плаж с деца и да катерите баира пък е ужас. Иначе не знам как е вътре, сигурно е хубаво, вие ще си прецените, но не си правете илюзии, че ще сте до плажа.
aniese : sina mi be6e na 3godini kogato za parvi pat  hodihme tam problem s rastoqnieto ot harmani do  Helena nqmah me taka 4e ne e tolkova dale4 .  Dosta dobri usloviq predlagat i to na mnogo dobra cena   a za ciganite do sega  ne sme vijdali tam za 3 godina 6te hodim Wink

# 11
  • Мнения: X
Аз за климатика и хубостта на стаята нищо не мога да кажа, но не мога и да се съглася нито с това, че хазяите са мили хора, нито че баирът не е страшен, нито че плажът е близо.

# 12
  • Мнения: 0
Аз за климатика и хубостта на стаята нищо не мога да кажа, но не мога и да се съглася нито с това, че хазяите са мили хора, нито че баирът не е страшен, нито че плажът е близо.
palni gluposti   hazaite sa super kato se ima predvid 4e bqhme s malko dete  ,a i vsi4ko si ima granici kato si prikali nqma kak da sa mili s teb , baira ne e 4ak tolkova golqm a i plaja ne e mnogo dale4
NA MEN MI HARESVA TAM HODILI SME I TAZI GODINA PAK 6TE HODIM :party smile3533

# 13
  • Мнения: 745
Аз също съм изключително доволна от условията в " Хелена". Стаите са просторни, разполагат с климатик, а домакините са гостоприемни и мили хора. Стаите се почистват  веднъж дневно, което ми направи много добро впечатление. Плажът се намира на 5-7 мин. пеш- съвсем нормално като се има предвид доста приличната цена на нощувката.

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 16:57 от iliyana_iv

# 14
  • Мнения: 0
Рекламните хвалебствия за Хелена, идват от самата Хелена  Grinning. Нищо чудно да напишат, че се намират и на самия бряг Grinning   Разчитат на интернет шарани като нас. Кой иначе ще им дойде на място, на края на града по стръмния баир до опърпаната врата.

Общи условия

Активация на акаунт