Отговори
# 795
  • Испания
  • Мнения: 206
bgroza ,а някакъв видим ефект  newsm78 Аз нямам някакви белези освен две пигментни петънца ,които се опитвам да изцеря вече 2 години  Rolling EyesБлагодаря ти,все пак ще го пробвам,стига да го намеря де  Thinking

# 796
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
bgroza охоооо 1 час е много време  newsm78 - как го отмиваш? с вода или само със сух тампон  newsm78

# 797
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Майка ми имаше базед, който оперира през март.Оставиха и много  малка част от щитовидната.Хормоните и бяха  в норма след операцията.След като започна да пие Л-тирокса ТСХ започна да се понижава, но нашите"отлични и компитентни доктори " и казваха да пие 100 мг и 2 дни в седмицата по 75, което аз без да съм доктор мисля че е висока доза при положение че ТСХ И беше към долната граница.Вчера си прави ТСХ и е вече под норма 0.07. Сега ще си намали изцяло а нищо чудно да трябва и да не пие.Има ли нещо в сайта за покачване на ТСХ.

# 798
  • Мнения: 510
Относно ефекта от Панавейксала-кожата става по-сияйна,по-чиста,по изпъната ,като че ли това забелязвам,но това не е единственото нещо,което прилагам върху кожата,за да кажа ,че се дължи само на него .
Пробвайте , няма да си навредите в никакъв случай . По начина ,по който аз го ползвам ,вреда досега нямам.
За почистването-  първо обирам  с памучен  тампон, после хубаво изкъпване ,за да се измие останалата мазнотия . За мен този начин е най-добър,но всеки може да открие за себе си най-подходящия.

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 45
За първи път ми се случва поръчката ми да отиде в митницата, а е само за $15 и не тежи повече от 2кг.  Confused Какви такси да очаквам там и за колко време става цялата процедура да си взема нещата? моля за помощ  Praynig

# 800
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
За първи път ми се случва поръчката ми да отиде в митницата, а е само за $15 и не тежи повече от 2кг.  Confused Какви такси да очаквам там и за колко време става цялата процедура да си взема нещата? моля за помощ  Praynig

Аз пък доживях за първи път пратката ми да отиде в пощата и то защото беше 0.500 кг. До сега винаги ходех на митница.

Процедурата на митница е много бърза, не се шашкай. В момента няма и никакви хора.
Мисля, че ще ти вземат 1.50лв. такса. Peace

Няма ли да пускаме нова тема?

# 801
  • Sofia
  • Мнения: 45
За първи път ми се случва поръчката ми да отиде в митницата, а е само за $15 и не тежи повече от 2кг.  Confused Какви такси да очаквам там и за колко време става цялата процедура да си взема нещата? моля за помощ  Praynig

Аз пък доживях за първи път пратката ми да отиде в пощата и то защото беше 0.500 кг. До сега винаги ходех на митница.

Процедурата на митница е много бърза, не се шашкай. В момента няма и никакви хора.
Мисля, че ще ти вземат 1.50лв. такса. Peace

Няма ли да пускаме нова тема?
Това е супер! Бях чувала, че отнема 1/2 ден цялата процедура, но явно са оправили нещата. Благодаря   bouquet

# 802
  • Мнения: 3 211
Не е ли време за нова тема?

# 803
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
ами Пинко я пуска и предполагам ще го направи, когато му е удобно  Hug

# 804
  • Мнения: 800
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=596454.0

Заповядайте там!

# 805
  • Мнения: 0
Здравейте, вижте какво си купих от iherb преди няколко месеца след много колебания и ровене в нета, но сега съм супер доволна Simple Smile    http://www.iherb.com/Diva-International-The-Diva-Cup-Menstrual-C … &rcode=QEZ011  Искам да попитам някой друг ползва ли такова нещо и дали има инфо колко време може да се ползва?...

# 806
  • Мнения: X
Има нова тема, а за менструалните чашки можеш да питаш и тук:  Алтернативни продукти за дамска хигиена- 4

Общи условия

Активация на акаунт