Летен ФОТОШОП (тема 77)

  • 27 521
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 13
Здравейте,въпреки че никой няма напоследък  hahaha
Карамелче и аз се зачудих къде се изгуби,пък ти си се пляскала на морето  Laughing ,сега ще чакаме много морски рамки.
Боги дано се нареди всичко ,ей и аз как мразя като трябва да ходя тук да се разправям за нещо  #Cussing out ,в повечето случаи са ужасни.
Облаче много са готини двете ти рамки  Hug .



Хайде и другите да понаминат и да драснат по 2 реда  Peace .

# 16
  • Мнения: 39
Ето ме и мен...
Карамелче, къде бяхте на море? Не питам от любопитство, а така съм се побъркала в търсене на местенце за нашето лятно моренце, че.... Някой има ли отзив за хотел на Слънчев бряг  newsm78 Препоръчайте нещо  Praynig
Ето рамка и от мен



Приятна лятна вечер  Heart Eyes

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 13
Облаче незнам за Слънчев бряг(аз там и пари да ми дават не бих отишла да почивам,но бих ти препоръчала Албена,за мен това е идеалния курорт за семейна почивка с малки деца,но зависи пак какво търсите  Grinning .

# 18
  • Мнения: 95
Чета, чета и докато си оправя багажа и влезна в ритъм и снощи гости и тази вечер гости и не ми остана време за вас... Simple Smile

Първо- Роси да ти е жив и здрав малкият рожденик. Да расте умно, лъчезарно и харизматично хлапе с много истински приятели- нали знаеш колко са ценни Simple Smile

Лени, ехаааааааааааа! Завиждам ти огромно! Ама много, много ти казвам! Страхотни снимки, страхотно и незабравимо преживяване.

Боги, а на теб въобще не ти завиждам, направо не е за вярване през какво трябва да минеш в живота си.. не забравяй, че тези неща понякога ни правят по- силни. Пращам ти прегръдки виртуално.  Hug

Ани и на теб ти позавидях за многото време прекарано в хубава компания и за двора ти!  Mr. Green А за снимката на дъщеря ти- какво мога да кажа освен- много е красива, а усмивката е запленяваща. Но не е за подценяване и задфотоапаратното устройство ( както каза баща ми, след като видя снимките на децата, които направи Дам )


Облаче, ние сме от 6 години все в Несебър на едно и също място, та не мога да ти препоръчам нищо, просто не знам къде какво се предлага. Simple Smile

Рамките на всички са много готини, цветни и с лятно настроение. Честно казано всичко ми хареса.  Hug Hug Месечина, много красиво цвете, браво на теб- аз съм убиец на цветя  Whistling Flutter Mr. Green

Тези са ми отпреди морето

С кит на Дам Simple Smile

Снимките са от 2009

# 19
  • Мнения: 7
Хоп-цоп, ето ме и мен в новата тема! Вече сте я напълнил с красоти, страхотни сте!  Hug
Може да звучи нескромно, но аз толкова си харесах рамката, която направих за моята приятелка, че реших да спретна една такава и за мен...  Embarassed

Ето го резултата.



Струва ми се обаче, че първата е по-сполучлива.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 84
Калчо, и на мен много ми харесва рамката ти. Много е нежничка, и цветовете са страхотни  Simple Smile
Карамелче, изпращай гостите и покажи някоя рамка със снимки от тазгодишното море  Laughing И двете ти рамки са много сладурски!
Деси, страхотна рамка! Много ме кефи фона на точките и това как ти се открояват нивата (как го казах и аз), но ме разбра! Simple Smile
Облаче, много сладка рамка  Peace За морето, провери ако искаш за хотел "Ралица" на Албена. Не съм ходила лично, но ми го препоръчаха когато си говорихме за място с ултра олл инклузив и подходящо за деца. Децата са безплатно, междо другото (под 12 г. мисля че беше). Пусни в интернет и ще намериш доста неща, както и резервации. Ако ми разрешат да ходя до края на лятото смятаме там да идем.
Една рамка и от мен

# 21
  • Мнения: 39
Деска, за Слънчев бряг си напълно права... дадохме си сметка, че с децата не сме за там  Mr. Green и се ориентирахме към Созопол или Несебър. Така че приемам мнения и предложения в тази посока  Mr. Green
Карамелче, в кой хотел бяхте вие? Предполагам , че след като с години го посещавате е на ниво. All inclusive ли е? ... ще изям муцуната на Деси на снимката  Heart Eyes А рамките... СТРАХОТНИ!
Боги, не ти е лесно на теб. Не стига че не можеш да ходиш, че и с такива бюрокращини да се занимаваш... нямам думи... А рамката е така свежа и фокуса върху снимката такасилно да ми допада  Hug
Ето още една рамка от мен. Топличка е, пари !!!  Joy



Лека нощ  smile3504

# 22
  • Мнения: 200
Момичета записвам се в новата темичка. Върнах се на работа и нямам никакво време за рамки, но ви чета и се възхищавам на красотите! Скоро ще се включа и аз с нещо Simple Smile  Hug

# 23
  • Мнения: 883
Здравейте на всички! От много време чета и се уча от вас и вашия опит! Вие сте чудесни и истински творци! Много ми харесва всичко, което правите. Аз също харесвам Фотошопа и обичам да правя с него различни неща. Необятна програма - всеки ден може да научиш нещо ново!

Ако позволите да се запиша с едно колажче, което направих сама  Embarassed.


Имам много въпроси, но ще изчакам забележките ви, защото не знам как точно да попитам за някой неща.

# 24
  • Мнения: 496
Привет  Hug

oblak11 прекрасни, страхотни рамки  Peace Не съм полагала особени грижи за орхидеята, само я поливах и е на слънчево място.

desikb прекрасно си съчетала цветовете, много ми харесва рамката ти coolcool

caramellche свежи морски  рамки  newsm26

kalcho нежна рамчица  Peace

Благовеста хубава, цветна рамка, много ми харесва снимката как е обработена Peace

dididi интересен колаж  Peace

Мен един мързел ме гони не е истина. На вас ви се ходи на море а на мен ми се ходи на планина.
Ето едно колажче от мен

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 13
Здравейте,
ОООххх Месечина не те е хванал само теб мързела,и аз съм така,то и време нямам много,но от другия месец пускам малкия за 1 месец на ясла и съм решила да наваксам,затова сега събирам снимков материал да има какво да рамкирам  Laughing .Иначе рамката ти много добре се е получила,съвсем е различна от твоя стил но е много хубава  Hug .А за планината и аз много я обичам и затова съм се уредила с мъж от там  Laughing ,хем на моренце хем на планина  Grinning .
Dididi на мен ми харесва колажа,добре се е получил,питай какви въпроси имаш  Peace .
Облаче дано да намерите най-подходящото място и да си починете добре.Рамката е много сладурска,тия малчугани от сега са спецове във всичко  hahaha .
Боги и аз тази рамка и предната такава много си ги харесвам,правих ги с едни темплейти,които много харесах.А рамката ти е много свежа и лятна,и дано да ти разрешат да ходиш и да отразите едно моренце  Hug .
Калчо добре ти е станала рамката,какво не и харесваш,а малкия сладур много е пораснал  Grinning .
Карамелче супер са ти рамките ама давай вече с тазгодишните снимки   Laughing .
Чао ви засега  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 498
Момичето ето и от мен нещичко, но не е съвсем ново.


Имам нужда от помощ, инсталираха ми уиндоус7 и не мога да си намеря читав фотошоп((( направо съм изпаднала в истерия, досега с cs2 работех, но сега е несъвместим с новия уиндоус(((( помогнете с линк, моля ви  Praynig

# 27
  • Мнения: 883
Първият ми въпрос е свързан с тена на кожата. Много си личи, че не е в същата гама. Много пъти съм пробвала, но не успявам да докарам тена.
Много ми харесват ефектите от една програма във фейса. Например като на снимката на аватара ми, а също така и един ефект, който наподобява стара снимка, друг като стара картичка и рисунка. Преглеждах уроци, но не намирам точния урок, може би...

# 28
  • Мнения: 496
ina.gg и аз съм със 7-ца. Фотошоп версии CS3 и CS5 вървят перфектно Peace

# 29
  • Мнения: 498
ina.gg и аз съм със 7-ца. Фотошоп версии CS3 и CS5 вървят перфектно Peace
да де.... Изпробвана версия/линк ако ми кажеш...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт