Отговори
# 30
  • Мнения: 958
Humanis и арт мама Честит Рожден ден на патерица, и от мен.
sv_harmony , прекрасна тема, личи си че е правена с любов Wink

Моите странни сънища продължават...не знам защо непрекъснато сънувам нещо свързано с цигани, било самите тях, хора които никога не съм виждала, било думи обиждащи на тази тема. Ще взема да отворя един съновник да видя за какво иде реч  newsm78

# 31
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Бих искала да споделя нещо, което ми помага за добро начало на деня
Хубав да е денят ви!  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Арт мама, честит рожден ден и от мен на патерици.Снощи сайта имаше проблем някакъв.
Дано преди следващото новолуние да се похвалим всички с осъществени желания от предишното!
Дано ни се случват само хубави и позитивни неща!
Да бъде!

Желая ви лек и ползотворен ден!

# 33
  • Мнения: 21
Благодаря за новата тема , Честит Рожден Ден на момичетата и   bouquet на всички пишещи и четящи тук .

Ще посрещна днешния ден с любов в сърцето си.  

Защото това е най-голямата тайна за успех във всички рисковани дейности и начинания по грапавия път на живота. Мускулите могат да разцепят щит и дори да унищожат живот, но единствено невидимата сила на любовта може да отвори сърцата на хората и, ще упорствам с най-добро  за намерение в сърцето си докато не овладея това изкуство. Ще направя любовта най-силното си оръжие и към когото го обърна, няма да може да устои на силата му.
Може да отблъскват доводите ми; може да не вярват на думите ми; може да не одобряват облеклото ми; може да не приемат вида ми; може дори да им се сторят подозрителни делата ми; но любовта ми ще смекчи всички сърца като слънцето, чиито лъчи омекотяват и най-втвърдената глина.
 
Ще посрещна днешния ден с любов в сърцето си.

 продължението тук http://alexmunro.blog.bg/drugi/2011/02/12/shte-posreshtna-dneshn … syrceto-si.684906

# 34
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
[syn а това с фейте  дето ти е казала твоята приятелка може би е права.  bouquet

[/quote] Абсолютно съм убедена,че е права. Тя е един от ангелите в моя живот. Бяхме деца, когато ми го каза. Арт Мама ЧРД.  newsm59
Много сбъднати мечти сега ти пожелавам.
Благодаря за темата .В тази връзка ,че не се знае кой чете. Аз искам да продам нещо сега.Така че да се ускори процеса веднага .
 Обичам ви момичета. Благодаря ,че ви има. Целувки

# 35
  • Мнения: 15 619
И аз се чудя, защо не ми излиза темата в новите отговори, пък съм пропуснала да се запиша.    Mr. Green
Пропуснала съм арт мама - Здрава, уверена, щастлива, обичана и обичаща да си!  bouquet
Клонке, не ти е това начинът за сбъдване на желания явно. Grinning

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 11:12 от luna

# 36
  • София
  • Мнения: 12 160
Честит рожден ден на празнуващите! Да сте все от слънчевата страна на улицата, момичета!  bouquet

# 37
  • Мнения: 15 619
Не мога да не ви го споделя.  Grinning Зачетох се, погледнах си и моите числа и се оказа, че все едно някой ме е описал.  Grinning
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/novi_tekstove/chisla.htm

# 38
  • Мнения: 1 037
От няколко дни влизам всеки ден във виртуалния параклис, казвам си молитвичка и паля свещичка пред иконата..действа ми така успокояващо. Като истински е Crazy Благодаря на Лени, че го сподели с нас Hug
Не мога да не ви го споделя.  Grinning Зачетох се, погледнах си и моите числа и се оказа, че все едно някой ме е описал.  Grinning
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/novi_tekstove/chisla.htm
ох, не мога да разбера как да си изчисля, ще да е заради русия ми цвят Laughing

# 39
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Честит 1ви неРожден Ден на Арт Мама и Хуманиус  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
Изцяло прегръщам пожеланието на Дарена и ви ги поднасям още веднъж с цялата си любов! Бъдете Здрави!

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Luna, много ти благодаря залинка!
Аз за детето бях смятал аи датата и името според датата, но това, което съм ползвала не беше така подробно, като споделеното от теб.
И мен ме описва много точно. И препоръчките намерих за полезни и насочващи Simple Smile

Sugar-baby - смяташ си сбор орт всичко в датата, само дата, само месец, само година. какво се съдържа в тях и го удряш на четене за съответните цифри и числа.

Благодаря отново за прекрасните пожелания! Simple Smile
Този рожден ден беше особено специален и заради вас!

# 41
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
[ох, не мога да разбера как да си изчисля, ще да е заради русия ми цвят Laughing
[/quote]
Събери си всички числа от годината на раждане + месеца + датата. Сведи го до едноцифрено число. При мене на края се получава 11. Като ги събера 2.

# 42
  • Мнения: 1 037
Благодаря ви момичета, мисля че се справих Grinning И luna ми помогна с напътствия на лични Heart Eyes

# 43
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 752
Не мога да не ви го споделя.  Grinning Зачетох се, погледнах си и моите числа и се оказа, че все едно някой ме е описал.  Grinning
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/novi_tekstove/chisla.htm
Oх, да смятам толкова рано Thinking Писах брисах и .... абе нямам време да про4ета вси4ко Laughing И утре е ден Hug
Благодаря за темата. Откривам много нови неЩа PeaceИма да 4ета и да правя ритуали всякакви, да видим сега какво ми е останало newsm78
ГУШКА  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 3 648
Отделно смяташ и четеш за деня, месеца и годината.

Общи условия

Активация на акаунт