Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 243
  • 666
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Искам да ви информирам, че пускаме на пазара нова серия.  Simple Smile
Очаквам отзиви.  Hug
http://www.biofresh.bg/news/novata-serija-nat-aura-veche-e-v-mag … ta-ni-mrezha.html

# 601
  • Мнения: 165
Звучи много интересно. Твоя разработка ли е? Това изцяло натурална серия ли е или с натурални съставки? Разкажи ни повече,моля те.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Еха! Flutter има ли нови маски за лице?

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Серията е разработка на скромния екип от двама души/моята колежка и мен/.
Във всяка линия за различна възраст има и по една маска за лице. Маските са еднотипни, включват зелена глина, каолин, имат задача основно да детоксикират и почистват дълбоко.
Серията не е 100% натурална.
Обяснявам нашите съображения: натуралните козметични суровини и най-вече тези с органик качество има няколко недостатъка - правят масата тежка на мирис и усещането при употреба не е така приятно. Наясно сме какво означава натурална козметика и органик такава, въпреки че все още няма унифициращ стандарт. Не твърдим, че тази серия е такава и не искаме да заблуждаваме никого.
Нашият собственик поиска от нас натурални продукти, които да имат максимално количество натурални и органик съставки, но да създават удоволствие при употреба, да са включени работещи и изключително високотехнологични съставки, които да имат реален ефект.
Даде ни картбланш да изберем и използваме каквото решим, в концентрации каквито преценим, за да се получат наистина хубави продукти.
Компромис за сметка на натуралността направихме с парфюмната композиция, полимер за добра сензорика и външен вид на продуктите и няколко съставки, които високотехнологични, но не са сертифицирани /стволови клетки от алпийска роза и стволови клетки от арган/.
Утре като отида на работа ще пусна нова тема, за да не натоварваме тази.  Simple Smile

# 604
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чудесни новини  bouquet Нямам търпение да пробвам новата ви серия 30+  bouquet

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
След малко ще потърся новата тема, искам само да похваля кремът за ръце от серията Yogurt of Bulgaria - много кремове съм ползвала, но за първи път съм доволна от продукт. Имам голям проблем с ръцете, сериозно изсушаване на моменти, но като мажех кремове се получава ефектът на омазняване и даже обилно потене.
От половин месец ползвам този крем и съм ужасно доволна! За първи път имам мека и приятна кожа.

# 606
  • Мнения: 165
Иланг-иланг, благодаря за обяснението. В най-скоро време ще пробвам серията 30+ Hug

# 607
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
В най-скоро време ще пробвам серията 30+ Hug
И аз.  Flutter
А къде може да бъде открита тази серия?

# 608
  • Мнения: 1
Серията е разработка на скромния екип от двама души/моята колежка и мен/.
Във всяка линия за различна възраст има и по една маска за лице. Маските са еднотипни, включват зелена глина, каолин, имат задача основно да детоксикират и почистват дълбоко.
Серията не е 100% натурална.
Обяснявам нашите съображения: натуралните козметични суровини и най-вече тези с органик качество има няколко недостатъка - правят масата тежка на мирис и усещането при употреба не е така приятно. Наясно сме какво означава натурална козметика и органик такава, въпреки че все още няма унифициращ стандарт. Не твърдим, че тази серия е такава и не искаме да заблуждаваме никого.
Нашият собственик поиска от нас натурални продукти, които да имат максимално количество натурални и органик съставки, но да създават удоволствие при употреба, да са включени работещи и изключително високотехнологични съставки, които да имат реален ефект.
Даде ни картбланш да изберем и използваме каквото решим, в концентрации каквито преценим, за да се получат наистина хубави продукти.
Компромис за сметка на натуралността направихме с парфюмната композиция, полимер за добра сензорика и външен вид на продуктите и няколко съставки, които високотехнологични, но не са сертифицирани /стволови клетки от алпийска роза и стволови клетки от арган/.
Утре като отида на работа ще пусна нова тема, за да не натоварваме тази.  Simple Smile
Иланг-иланг,
четох коментарите ти за новата ви серия в темата за Nataura преди да я затворят и ми беше много любопитно какво представляват продуктите. Посетих магазина на Витошка. Ако ти не беше писала няколко пъти, че серията не е био и че не твърдите това , щях да се хвана на това, което говорят консултантките ви, а то е , че продуктите са " БИО ОРГАНИЧНИ" . Следващата седмица посетих Варна и нарочно отидох в Гранд Мол във фирмения ви магазин. Консултантката ме убеждаваше, че серията е " БИО ОРГАНИЧНА", на въпроса къде е печата ми показа знака, който сте поставили на опаковката за 100 % био розово масло. След това упорито ме убеждаваше , че няма консервант и че консервиращото действие се дължи само на БИО РОЗОВОТО МАСЛО. Взех си мостра и ще опитам продуктите, но ми стана непритно , че служителите ви подвеждат клиентите. Аз бях отишла подготвена от това, което бях чела във форумите, но другите вярват на това, което им се каже. Така ли ще зарибявате клиентите си, не е ли по-добре да им се каже истината? И в този ред на мисли, след като са почти био продуктите ви, не сте ли мислили за сертификацията им като органик?

# 609
  • Мнения: 3
здравейте. Иланг - иланг съм.
Тъй като се оказа, че темата ми за новата серия NAT'AURA е нарушила правилата на форума ми е наложено наказание и не мога да публикувам с този си акаунт.

nisa7, стана ми много мъчно като прочетох споделеното от теб. Нашата идея не е била никога да заблуждаваме клиентите или пък да ги лъжем. Най-малко искаме да компрометираме името на новата серия.
Първо искам да се извиня за станалото. Искам и да ти благодаря, че ни информира. Веднага отреагирах и се надявам, че ще поправим погрешното представяне.
Проведохме обучения за нашите консултантни в София, Пловдив, Бургас и Варна. Двете с колежката лично проведохме обученията и на тези въпроси сме акцентирали. Със сигурност ще работим все повече с нашите консултанти, за да не се получават такива недомислени грешки.

Серията НЕ може да бъде сертифицирана като натурална или пък като био, не защото не съдържа необходимото количество суровини от натурален или био произход. Причината е, че сме включили съставки, които не следва да присъстват в сертифицирани натурални продукти - парфюм и полимер. Това го коментирах в другата тема. Направихме компромис, защото гоним добра сензорика и все пак приемлив, дори приятен мирис за толкова голям процент натурални и органични суровини /които миришат странно, тежко, именно защото са максимално чисти/.

# 610
  • Мнения: 165
А защо са заключили темата за  другата серия? Тя не е ли същия вид като тази, като на Фитокод, като за Шанел?

# 611
  • Мнения: 3
Защото е изглеждала като чиста реклама.
Аз лично не съм знаела, че нарушавам правилата на форума - пиша не само тук, с личния си профил, с името си. За мен са важни отзивите и обратната информация и с тази цел пуснах темата за Йогурт и новата.
Надявам се, че ще стигнем до решение с форума и ще върнем темата.  Simple Smile

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Не знам какво става с другата тема, затова влизам тук да похваля Мицеларната вода от новата серия:
http://www.biofresh.bg/vsichki-produkti/pochistvascha-micelarna- … -nat-aura-30.html

Прекрасна е Peace
Моята кожа е много проблемна, за първи път нещо за почистване има такъв положителен ефект, след ползване кожата я чувствам абсолютно чиста, без да е опъната, а дребните наченки на възпаления просто изчезнаха (преди цикъл винаги ми е напрегната кожата Sad )

Взех си и маската от серията, после ще пиша отзиви и за нея.

# 613
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
NBM, благодаря за отзива! А достатъчна ли е, за да почисти ББ крем? Има ли ги продуктите вече по магазините/аптеките или се поръчва само онлайн?

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Нямам представа, не ползвам ББ крем. Почиствам си фон-дьо-тена, но преди това все пак мия лицето с вода и гъбичката коняк, все пак се прибирам от големи жеги. Почиствам и деколтето и разни дребни дразнения от жегите също изчезнаха.
Ползвам я само от 3 дни, вече не мога без нея. Laughing
Купих я от магазина им. Цената беще същата, като тази онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт