Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 223
  • 666
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3
Нямам представа, не ползвам ББ крем. Почиствам си фон-дьо-тена, но преди това все пак мия лицето с вода и гъбичката коняк, все пак се прибирам от големи жеги. Почиствам и деколтето и разни дребни дразнения от жегите също изчезнаха.
Ползвам я само от 3 дни, вече не мога без нея. Laughing
Купих я от магазина им. Цената беще същата, като тази онлайн.

NBM, проблвала ли си да свалиш грим около очи с нея?
Как приемаш мириса? В мицеларната вода има доста натурални суровини и всяка с цвят и мирис - накрая се получава странен мирис.

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Харесвам мириса, приемам го нормално, но аз съм свикнала с всякакви натурални продукти покрай децата, те често миришат по-различно от стандартните и може би не съм показател за общото възприемане.
Не съм пробвала очите, обикновено не пробвам нищо там, защото имам някаква силна чувствителност и се възпаляват дори от малко прах. Може да пробвам довечера и ще споделя.

Иначе страхотният успокояващ и почистващ ефект на тази вода толкова ми харесват, че вече взех да я подарявам и на близките. Crazy

# 617
  • Мнения: 1 203
Днес минах през магазина на Главната в Пл. Мирисах парфюмите от новата серия. Добри са, особено този с горчив портокал, зеленият или синият беше, не помня. От каталога, който ми подариха, разбрах за парфюмните композиции, но нищо не пише за трайността. Тя е субективна, ест., но все пак това са ЕДП и се предполага, че са по-трайни от ЕДТ. При мен беше под 2 часа Crazy
Иначе си взех околоочния крем от Пробиотичната серия, след неуспех с Филорга- опъване, сълзене, подчертаване на бръчки Crossing Arms.. Ще видим как ще е. Бях купувала серума Валцена, но не можах да го ползвам поради миризмата. Установих, че моята кожа изключително добре приема вс на основата на киселото мляко, при все че не го понасям като храна Laughing, даже маски като си правя, добавям някаква есенция за туширане на миризмата..

# 618
  • Мнения: 3 415
Защото е изглеждала като чиста реклама.
Аз лично не съм знаела, че нарушавам правилата на форума - пиша не само тук, с личния си профил, с името си. За мен са важни отзивите и обратната информация и с тази цел пуснах темата за Йогурт и новата.
Надявам се, че ще стигнем до решение с форума и ще върнем темата.  Simple Smile
Това е пълна глупост, Фитокод колко теми вече имат?! Че тази тема тогава и тя е реклама! Понякога решенията на модераторите противоречат на самите тях!

# 619
  • Мнения: 165
Напълно подкрепям Руса Мама. По тяхната логика трябва да закрият КМ. Почти всички теми са за определени марки козметика. А да не говорим колко е хубаво и полезно да общуваш направо със създателите на продуктите.

По темата- свърших лифтинг серума 30+-много доволна. Дневният крем също ми допада. Днес си взех нощния и анти ейдж серума. Скоро ще пробвам околоочния и мицеларната вода. Чакам да привърша моите.
За себе си открих втора ''моя'' козметика заедно с Фитокод.
Много се радвам,че вече има наистина прекрасни бг продукти. На този етап даже не помислям за скъпите кремове,които купувах преди.

# 620
  • Мнения: 1 203
По темата- свърших лифтинг серума 30+-много доволна. Дневният крем също ми допада. Днес си взех нощния и анти ейдж серума. Скоро ще пробвам околоочния и мицеларната вода. Чакам да привърша моите.
За себе си открих втора ''моя'' козметика заедно с Фитокод.
Много се радвам,че вече има наистина прекрасни бг продукти. На този етап даже не помислям за скъпите кремове,които купувах преди.

Аз от Натаурата ползвам околоочния  и енергизиращия серум 30+. Мисля да взема и нощния по-натам. Продуктите са уникални, не мога да повярвам, че има такива БГ формули  bouquet. Хвърлям Филорги, Лираци и дори ЕЛ. Кожата ми е по-свежа, подхранена, изпълнена отвътре от всякога. Никога преди да започна серията не съм усещала кожата си по-блестяща и чиста сутрин, независимо какво съм нанасяла вечерта. Особено подобрение виждам в околоочния контур - туширани бръчици и премахване на всякакви отоци/торбички, което видимо не е постигнато само на повърхността с експресни съставки, като кофеин, например.
Моите най-искрени комплименти към създателите! Цените не са ниски, но така и трябва да бъде bowuu

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Наказанието ми мина Simple Smile
Радвам се, че продуктите ви допадат. Много трудна беше селекцията на съставките, защото не гонихме само гръмки имена и топ съставки, а реално действие и ефект.
На всеки е ясно, че от козметика чудеса не трябва да чака. Аз съм се уверила, че хранене, цигари, стрес, външни агресори са мощните фактори, които определят състоянието на кожата. Но козметиката, прилагана системно, подбрана правилно и точно за нуждите на кожата, може да е голяма помощ и грижа.

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Понеже някой попита - снощи окото ми пак се възпали от прах, много неприятно дразни и тази сутрин реших да го почистя с мицеларната вода. Почуствах съвсем леко щипване за секунда, обаче възпалението ми мина Simple Smile Много съм доволна.
По принцип може ли да бъде вредна за очите тази вода?

Много съм доволна и от маската от новата серия  Peace Сега ще взема да пробвам околоочния.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Понеже някой попита - снощи окото ми пак се възпали от прах, много неприятно дразни и тази сутрин реших да го почистя с мицеларната вода. Почуствах съвсем леко щипване за секунда, обаче възпалението ми мина Simple Smile Много съм доволна.
По принцип може ли да бъде вредна за очите тази вода?

Много съм доволна и от маската от новата серия  Peace Сега ще взема да пробвам околоочния.

Не следва да бъде проблем. Няма парфюм, на база органик розова вода е. Консервантът е "неконсервант", с хидратиращо действие.
Мицеларната вода е странен продукт по принцип. Не е много ясно за какво точно жените искат да я използват:
- Дали си дочистстват лицето след измиване с пенещ продукт.
- Дали свалят грим/вкл околоочен/
- Дали я използват като единствен почистващ продукт
и т.н.

Гледала съм клипчета в ютуб как дегримират професионалисти. Мицеларната вода я ползват основно за около очи и с две тампончета едновременно я оставят без натиск, търкане и мазане за минутка. Мое наблюдение показа, че ако искам да сваля спирала и тежък грим бързо и безпроблемно - става малко лепкава и се чувства отгоре след употреба върху лицето. Не че вредно, но не е приятно. За това тук подходихме с компромис - сваля спирала и грим, но трябва малко време да подейства /разтвори грима/.
По принцип и аз се чистя с нея. Но не съм много добър пример, защото кожата ми е непретенциозна. Обаче се справя с грима ми. А когато през деня си чувствам кожата мръсна /не ползвам фон дьо тен/ си имам едно шише в шкафа от внедряването и минавам с памук. Честно казано мицеларните води в серията ги направихме така, че да пасват на мен.  Mr. Green

# 624
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Аз пак да попитам за моята кожа Embarassed
Кой е най-антибактериалният крем от новите? На 37 съм, но кожата ми още се възпалява, а през лятото се и омазнява.
В магазина ми препоръчаха този с ехинацея, даже ми дадоха тестерче, за да не се омазнява допълнително (най-лек бил).
За възрастта ми пък се води другия.
Кой да взема?

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Аз пак да попитам за моята кожа Embarassed
Кой е най-антибактериалният крем от новите? На 37 съм, но кожата ми още се възпалява, а през лятото се и омазнява.
В магазина ми препоръчаха този с ехинацея, даже ми дадоха тестерче, за да не се омазнява допълнително (най-лек бил).
За възрастта ми пък се води другия.
Кой да взема?
NBM, по принцип имаме в линия 30+ дневен за нормална към мазна. В него има регулираща себума съставка. Няма тестер обаче.  Confused Сравнилно лек крем е, малко по-богат от дневния 20+. Ти пробва ли тестера?

# 626
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Пробвах тестера, но ми е трудно да преценя от две намазвания.
А този 30+ дали е антикомедонен и антибактериален? Имам предвид - освен да не омазнява има ли съставки против възпаления? И да не запушва порите?

ПП. И нещо против петна имате ли? Crazy

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Състав: БАЛАНСИРАЩ ДНЕВЕН КРЕМ ЗА НОРМАЛНА КЪМ МАЗНА КОЖА NAT'AURA 30+
INCI: AQUA, GLYCERIN**, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE**, CETEARYL ALCOHOL*, ISOAMYL LAURATE*, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL PHYTOSTEROL ESTERS*, ERYTHRITOL*, ARACHIDYL ALCOHOL*, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER**, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL**, LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT**, BEHENYL ALCOHOL*, ARACHIDYL GLUCOSIDE*, GLYCERYL CAPRYLATE*, GLYCERYL UNDECYLENATE*, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL**, ALCOHOL**, BUTYLENE GLYCOL, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT*, OLEANOLIC ACID*, RHODODENDRON FERRUGINEUM EXTRACT**, GLYCERYL STEARATE CITRATE*, STEARIC ACID*, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM, SCLEROTIUM GUM*, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT, ISOMALT, LACTIC ACID, CITRUS PARADISI SEED EXTRACT*, TOCOPHEROL, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, PROPYL GALLATE, LECITHIN, PROPYLENE GLYCOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE
Съставките, на които залагаме в този крем са:
NG EVERMAT - съставката "проблемна кожа"
ОРГАНИК ШЕА МАСЛО
ОРГАНИК БОРАГО МАСЛО
ОРГАНИК БЪЛГАРСКО РОЗОВО МАСЛО
ALPAFLOR® EDELWEISS
ALPINE ROSE ACTIVE
PHYTOCELLTEC™ ALP ROSE
Повече инфо за тези съставки http://www.biofresh.bg/news/new/biblioteka-nat-aura-platinum-30.html

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420

ПП. И нещо против петна имате ли? Crazy
В линия 45+ има серум, който има изсветляващо действие. Избелващата съставка е органик и се казва ALPAFLOR® GIGAWHITE - http://www.skinenergizer.com/gigawhite-skin-lightener-s/11466.htm

Същата съставка я вложихме и в крема за ръце 45+.
По принцип избелващите продукти са трудни. Дори конвенционалните със синтетични съставки. Когато в Ален Мак сменяхме хидрохинона в Ахромин-а не намерихме алтернатива с толкова добро избелващо действие. Все пак в NAT'AURA разчитаме на природата.  Simple Smile

# 629
  • Мнения: 1 203
Благодаря на Иланг-Иланг за подробните отговори Hug, друго си е да си информиран. Wink
Непременно ще си взема мицеларната вода, знам, че няма да ме разочарова, както и всичко от Натаура.
Аз искам да питам друго - има ли шампоан, създаден от вас, който да: подхранва, уплътнява и придава обем? Ако не- планирате ли такъв продукт? Косата ми е с нормална гъстота, но тънка и боядисана, и само ако приложа тежката артилерия /богат шампоан, маска, олио, плюс други стилизанти/ я усещам жива. Яд ме е, че конвенционалните продукти са амалгама от химични съставки, които ако и да са ефективни, не са полезни за косата, т.е. не действат в дълбочина.
Радвам се, че съм от Пловдив и когато и да реша, мога да мина по Главната и да посетя фирмения магазин на Биофреш, консултантката е много приятна девойка:)

Общи условия

Активация на акаунт