Безамонячни бои за коса

  • 4 993
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Не можах да намеря такава тема, а сигурно има newsm78

Въпросът ми е - какви са впечатленията ви? Покриват ли белите коси?
Аз отскоро имам няколко бели косъма и си купих Кастинг крем глос на Лореал - руса. Нямаше никакъв ефект върху белите косми, иначе леко ме изсветли. Естественият ми цвят е светло кестеняв. Сега мисля да си взема Сюблим мус, кестеняв. Но дали ще ми покрие белите коси Rolling Eyes Или просто безамонячните бои придават някакъв оттенък и са предназначени за коси без побеляване Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 957
Много щадят косата, но не съм доволна от трайността им. Аз наистина често си мия косата, но новата боя мус ми падна на трето измиване....
Като цяло ако ви трябва за някакво мероприятие само е чудесна. Косата става прекрасна, но само толкова. Ако ви трябва да покриете белите коси... няма да стане или трябва по често да се боядисвате.

# 2
  • Мнения: 121
Благодаря за отговора!
Значи трябва да си взема обикновена боя Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 102
Честно казано,аз лично съм много доволна от кастинга на лореал само с него се боядисвам,вече 2 години,но аз нямам бели коси.
На повечето кутии на боите пише дали покриват или не покриват бели коси.
Смятам обаче,че без амоняк няма да се боядисат бели коси  newsm78
Сюблим муса доколкото знам има малко амоняк.
Мисля,че екселенс и преферанс на лореал са подящите.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Ползвала съм Кастинга(светло леден рус),боята става за оцветяване,но не и за изсветляване.

# 5
  • Мнения: 71
Ползвам от доста години безамонячните бои на Лореал (черен цвят и близки до него), чудесно ми покриват белите коси, които не са малко. Преди дни за пръв път ползвах тази на Шварцкопф, покритие без забележки, за трайност на цвета още е рано да се каже.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз съм на без амонячна боя от 10 години,лореал кастинг гел.Никога не съм слагала друга,косата ми е в перфектен вид и цвят.Имам малко бели коси за това се боядисвам на всяка трета седмица.

# 7
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 124
И за мен май Casting-а си остава най-добрата! ТЕя мусове са доста удобни и лесни за нанасяне, обаче затова пък изобщо не са покривни, цветът не става силен и наситен, аз съм кестеняво и като си купих черно на Шварцкопф, то не стана черно - стана някво по-тъмно, но изобщо не беше черно, по-скоро беше някакъв нюанс , е айде не - мерси! Още съжалявам че профуках 10 кинта за тази глупост!
 Не съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт