Leifheit къде в София се предлагат?

  • 5 406
  • 10
  •   1
Отговори
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте,
набелязала съм си няколко артикула на марката Leifheit. Едното е парцал за под с кофа към него. Сгъваем простир, който се монтира на стената :
http://www.leifheit.de/de/marke-leifheit/produkte/produktdetails … ant-allround.html .
Третото е за чистенето на прозорците.
Освен че се питам къде в София може да се намерят продукти на марката, ме интересува и някой от вас ползвал ли е конкретно тези неща и доволен ли е? Аз досега само в Метро съм ги виждала, но пък кофата и този простир напоследък и там не ги виждам. Незнам на какво се дължи. Моля ако можете да ме упътите къде да ги намеря. Благодаря на всички!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 513
Запис, че и мен ме интересува тази марка Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 513
Предлагат се и в ХИТ Хипермаркет - днес ще мина да видя дали има това което на търся Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
В Практикер съм почти 100% сигурна, че съм виждала продукти на марката.

# 4
  • Мнения: 668
Имат офис или поне имаХА (моята "миячка" за под е от преди 5 год) офис на петте кьошета срещу спирката на трамваите ( но не от страната на трамваите) преди да поемат посока НДК. Влиза се във вход и се изкчва на 1 ет. над партер. Дано нещо да сте разбрали от описанието. Успех

# 5
  • София
  • Мнения: 513
Вечера ходих до Хит и там има почти всичко от тази марка  Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В Техномаркет @HOME предлагат доста неща на тази марка.

# 7
  • Мнения: 0
Ползвам гумата за измиване на прозорци.Чисти много хубаво

# 8
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Благодаря на отзовалите се! Ще потърся там където ме насочихте.   bouquet   Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 30 142
и в МЕТРО ги има  Peace

# 10
  • Мнения: 9 180
Точно защото е стара тема реших да я извадя за нова информация
В Метро почти нищо нямат, в Техномаркет също в Хита и там така (навсякъде има по нещо малко но не ) това
Някой ако го е мяркал някаде из София?
Търся да си купя
http://www.leifheitus.com/Clean-Twist-XL-Mop-Set-w-Bucket-Press-Mop-plu52015.html

Общи условия

Активация на акаунт