Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 5

  • 37 530
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Махни мустака и е същият като в началото на 41 - ви еп. Son bahar ( на малкото мостче, след разговора със Сабиха, дай снимка да ги сравним Peace  Mr. Green)


След малко.......но не е същия....Аз там най-много го харесвам.....


Какво не е същото освен мустака.. кой е по съсипан от двамата.. newsm78

И аз съм много работна, днес имам голям късмет  Peace Искам да "заразя" и вас!
До по-късно!

# 16
  • Мнения: 36 761
За вас момичета


Най... Най……



Най-хубавият ден –днешния…..

Най-голямата спънка – страхът….

Най-лесното нещо – да се заблудиш….

Най-голямата грешка – да паднеш духом…..

Най-голямата злина – егоизмът…..

Най-хубавото развлечение – работата….

Най-лошото поражение – отчаянието….

Най-добрите учители – децата…..

Най-голямото щастие – да си полезен на другите….

Най-неприятният недостатък – лошото настроение….

Най-красивият подарък – прошката…..

Най-добрата защита – усмивката…..

Най-доброто лекарство – оптимизма…..

Най-мощната сила на света – вярата…..

Най-стимулиращия дар – надеждата…..

Единствената реалност – ЛЮБОВТА!!!!!!!!!

Майка Тереза

НЯМА НИЩО ПО-МОГЪЩО НА СВЕТА ДА СИ ПЛЕННИК НА ЛЮБОВТА!!!!!!


Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 14:16 от MAMA-AN

# 17
  • Мнения: 36 761



Галип и Сабиха откраднаха любовта на ангелите......

# 18
  • Мнения: 36 761
Момичета, здравейте ! Вече сме в новата  тема, поздравления за Кралицата, за неуморната МамаАн , за Сани и всички участници в темата  - рози , да ни е розово, лежерно и винаги приятно да се срещаме тук   bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet
И за теб скъпа - нашият  smile3530  Naughty Да сме живи и здрави да си почиваме заедно и да се забавляваме  Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 36 761

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun


'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' oyuncuları fark attı'Yıldızı Parlayan Oyuncular' anketi sonuçlandı...

Onlar Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Nuri, Hanımın Çiftliği, Kavak Yelleri, Türkan, Arka Sokaklar dizilerindeki rolleriyle bir anda milyonların sevgilisi oldular. Bazıları yeni yetenek bazılarıysa yılların tiyatro sanatçısı. Ama rollerine öyle yakıştılar ki kısa süre içinde tüm Türkiye onları konuşmaya başladı. Kanald.com.tr ziyaretçileri tarafından bu sezon Kanal D’de yayınlanan dizilerde oynayarak bir anda hayran kitlesini artıran oyunculara oy verildi. Bir ay gibi bir süre devam eden “Yıldızı Parlayan Oyuncular” anketi sonuçlandı. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin oyuncuları aldıkları yüksek puanlarla büyük fark attı. İşte ilk 10’a giren oyuncular ve rolleri:

Sıralama Oy oranı Oynadığı dizi ve rolü

1. 78. 459 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - İnci Hoca - Yeliz Kuvancı
2. 30. 450 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Mete - Aras Bulut İynemli
3. 25. 736 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Osman - Emir Berke Zincidi
4. 23. 527 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Ahmet - Tolga Güleç
5. 23. 309 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Berrin - Yıldız Çağrı Atiksoy
6. 22. 694 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Aylin - Farah Zeynep Abdullah
7. 16. 649 Arka Sokaklar / Komiser Elif - Çağla Kubat
8. 15. 375 Arka Sokaklar / Komiser Sinan - Berk Oktay
9. 11. 391 Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Balıkçı - Orhan Alkaya
10 11. 317 Fatmagül'ün Suçu Ne? - Rahmi - Bülent Seyran

# 20
# 21
  • Мнения: 0
Mama An,

Тази issifikret май също се надява, вярва в тяхната любов..




"Виждам края на живота си, но знам, че още съм влюбена, въпреки това което си....." ooooh! ooooh!

# 22
  • Мнения: 0
Още нещо от issi - то, че нали казваш най-стимулиращият дар бил надеждата..

Обичах те по своя си начин ( който и да има предвид от двамата )

Любовта е една лъжа, лъжата те кара да се чувстваш тъжен, меланхоличен..

мисля за всичко което бихме могли да бъдем и това ме наранява, убива

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:10 от sani_10

# 23
  • Мнения: 36 761
Цитат
Mama An,

Тази issifikret май също се надява, вярва в тяхната любов..

Има логика в това - да се надява.....Защото голяма част от хората си мислят, че това което съдбата е събрала никой не може да раздели....Гледащите сериали си "заплюваме" някоя двойка и си мислим колкото и грешки да са допускали героите, то те едва ли не ще бъдат най-щастливи ако са заедно....и в мислите на Майка Тереза се четат много житейски истини......Една от тях е, че "Най-големия подарък - е прошката".....Забелязала ли си колко пъти аз пиша за тази прошка....за това, че тя е цял ритуал.....първо трябва да "опростиш" собствените си грешки....да признаеш, че човека до теб е отделна личност и той не може да мисли и действа като теб......Да пречистиш собствената си душа давайки прошка на другия и тогава ще заживееш в мир със себе си и с околните.....Това Джемиле не можа да го направи....Причината е, че не можа да надскочи собственото си Его......
Ще продължа по-късно, че компа и нета ме изнервиха днес....

# 24
  • Мнения: 36 761

Geçtiğimiz salı akşamı yayınlanan fenomen olan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin sezon finali soluksuz izlenmişti.
24.06.2011 16:13:00

Това е  от "банкета" след последните снимки на финалния епизод. Записа е един от най-добрите, от най-качествените за този момент от всички които съм гледала до сега....

# 25
  • Мнения: 0
Справка с реалните изпълнители... почти няма разлика..
особено в настроението е на двете групи - едната Deep Purple,
другата "формация OBGZK", на най-важният инструмент ( този без който не може  Naughty )
барабани - Erkan Ptekkaya  bowuu


http://vbox7.com/play:f5ee5f88

Лека вечер дами мами!

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета  wavey погледнах последните постове bowuu Голямо куфеене падна rotfImao Първо с висококачествения запис на мамачето  newsm44 А после с оригинала на Сани  newsm68  Мнооооооооооооооооооооого тонизиращо след този размазващо горещ ден . Благодаря ви , момичета newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • Мнения: 36 761
Здравейте момичета. След този както казва Теменужена "размазващо горещ ден" изглежда се разминахме....Няма да имаме възможност да си поговорим за герои и актьори......Теменужена ти нямаш ли някакви нови вести......
Аз съм решила да се върна малко назад към първи епизад на Тиха буря. Вече се чувствам уморена от драмата в заманкито. Имам нужда от разтоварване - от ваканция....

# 28
# 29
  • Мнения: 36 761

И отново морската звезда.....Наистина няма нищо по-хубаво от това да си влюбен и тази любов да бъде споделена....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт