Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Галче, ами то какво да четеш след като вече си имаш опита от първия път. Никоя книжка не може да даде толкова знания май Peace Сигурно е много успокояващо да знаеш какво да го правиш това малко бебче като се появи. Sunglasses

# 61
  • Мнения: 3 743
Джой, аз честно казано хич не се чувствам подготвена и имам чувството, че всичко съм забравила. Сега си правих списък с нещата от първа необходимост за бебчо и се оказва, че пропускам разни работи като мокри кърпички например hahaha
Предполагам, че сега имам други неща за които да мисля и бебешките неща са ми някак между другото Blush

Ти как си Hug

# 62
  • Мнения: 2
Джой, аз честно казано хич не се чувствам подготвена и имам чувството, че всичко съм забравила. Сега си правих списък с нещата от първа необходимост за бебчо и се оказва, че пропускам разни работи като мокри кърпички например hahaha
Предполагам, че сега имам други неща за които да мисля и бебешките неща са ми някак между другото Blush

Ти как си Hug


O, Галче, сигурно е адски напрегнато с това местене и грижа за детенце + бремеността. Дано мине бързо и по-леко! Hug

Аз съм много по-добре днес. Не смея да казвам голяма дума, но снощи имах от тези честите контракции на по3-4 минути около час и след това станаха по-леки и на рядко. Бях много щастлива че няма пак да търчим до родилното и ще си спя в къщи.
Днес да чукам на дърво усещам само някакви единични, което е просто невероятно успокоение! Благодаря на всички ви за подкрепата и се моля при всички които имат болежки и страания да разминават бързо!

# 63
  • Мнения: 18
Мадленка, аз съм на линия за срещата утре, само ми потвърди, че ще се състои, защото в темата за срещата скоро никой не е писал  Grinning

Лека нощ, тубмачета  Hug

# 64
  • Мнения: 152
Добро утро сладурки,

Желая хубав и щастлив ден на всички Simple SmileSimple Smile

# 65
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен и прекрасен ден на всички Hug
Ения,чувството и аз не мога точно да го опиша,но е най-неприятно когато вдигна краката в хоризонтално положение и те започнат да се отпускат....идва ми да ги начукам с чука за месо CrazyВъв вторник съм на ЖК,но да попитам и вас,дали има мама с болки в ставите и костите?Сутрин е най-непоносима,предполагам,че ще има нужда от приемане на допълнително калций.До преди месец всичко беше наред,а сега към края се появиха доста неразположения...започнах да вдигам кръвно,замъглява ми се погледа,подута съм постоянно(краката)...за седмица качих 3 кг....Нооо остава ни още малко Heart EyesСега да се радваме на големите подскачащи тумбаци  preggo

# 66
  • Варна
  • Мнения: 741
Привет и от мен!
Джой, стискам палци да нямаш повече притеснения и тревоги.  Praynig Наистина е по-хубаво да си си в домашна обстановка и да се чувстваш спокойна с мъжа ти до теб. Наистина дано не се налага да ходиш пак в болница освен за раждането. Но все пак си следи контракциите и при най-малко съмнение - беж към болницата. Все пак там ще си под 24 часа наблюдение. А и предполагам сестрите там поне не ти правят кисели физиономии и не те овикват заради това , че ги викаш да си свършат работата. Mr. Green А за четенето - и аз с това и с гледане на филми + форуми си прекарах времето за лежане. В един момент свикваш. А и после няма да ни остане ред от бебоците. Прегръщам те и стискам палци за теб!  bouquet

РоСи, честита сватба! Желая ти дълги години щастлив живот с любимия мъж!   bouquet

Еспри, миличка, тези оплаквания задължително трябва да кажеш на АГ-то. Следят ли ти кръвното от начало? Кога ти е следващата консултация? Дано е скоро, за да се консултираш. Стискам палци де не е нещо тревожно. Praynig

Да ви кажа и аз от известно време почнах да усещам болки в долната част на гърба и болки в срамната кост. Доста е неприятно, но лекарят ми каза, че това е от разширяването на костите и е нормално. Само дето някой път като си лежа и се завъртам от една кълка на друга така ми пукат кокалите, че имам усещането, че ще се разглобя. Crazy
Хубав и приятен ден на всички!   bouquet

# 67
  • Мнения: 26
Здравейте мами, записала съм се за деня на отворените врати в 1-ва АГ Света София (бившата Тина Киркова) във вторник, 28.06. от 13ч., но няма да мога да отида - ако някой проявява интерес може да заеме мястото ми.

# 68
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте коремчета.
Темата както винаги е супер.Много сте писали, не мога да ви изчета.

# 69
  • Мнения: 26
Здравейте пак от мен,
С Екатерина от фейсбук групата (не й знам ника тук) ни вече се разбрахме, че ще отиде на отворените врати в Света София.
Целувки и хубав ден на всички!

# 70
  • Мнения: 2 169
Привет мамчета  Hug Влизам да ви споделя ремонт - банята разбита, всичко е с краката нагоре, мръсотията е поголовна... На всичко отгоре и отпуската ми свърши и от утре съм пак на работа   Crazy
Иначе съм добре - бебчо си ритка, следващия петък съм на ЖК и нямам търпение да си го видя мъничето.
Хубав и спокоен ден на всички, без болежки и притеснения  Hug

# 71
  • Мнения: 644
Еспри, непременно сподели на АГ-то за високото кръвно, килограмите и отоците. Дано всичко е наред и е бременно неразположение  Praynig Hug

Роси, честита сватба и на много години   bouquet

Q-T, щом успяваш да се завърташ, макар и с пукане на кокали, си добре. Да ме видиш мен как се мятам като кит на сухо в безуспешните си опити да се обърна на другата страна  Mr. Green Единствения вариант е да стана и просто да легна на другата страна, а ако мъжо е наблизо, го ползвам за лебедка  Mr. Green Crossing Arms

# 72
  • Варна
  • Мнения: 741
Q-T, щом успяваш да се завърташ, макар и с пукане на кокали, си добре. Да ме видиш мен как се мятам като кит на сухо в безуспешните си опити да се обърна на другата страна  Mr. Green Единствения вариант е да стана и просто да легна на другата страна, а ако мъжо е наблизо, го ползвам за лебедка  Mr. Green Crossing Arms

 Joy Joy Joy Joy Joy  - ох, много ме разсмя... Аз още се обръщам сама, ама си се стряскам от пукота.. hahaha

# 73
  • Мнения: 92
Здравейте!
Как сте тумбачета ? Ей този път съм назад в темата,  но както винаги е супер Мадленка благодарим за труда  Hug
Ние сме добре банкета мина снощи  но много бързо свърши за мое съжаление. Емо се е държал добре заспал е веднага като излязохме  и  пак искат да го гледат  Mr. Green
Джой стискай кълки още не даваме да раждаш .
Идеята с вестителките е се избират 4- 5 момичета и си разменяте телефоните и като родите пускате СМС и тя пише в темата. 
Роси честито и на другите с поводи също !  Hug
Варна айде и ние пак да се видим другата седмица !!!

# 74
  • Мнения: 852
espri, внимавай много с кръвното alert!!!Трябва стриктно да се следи,особено в последния триместър!Повишаването му може(не казвам,че е ) да е един от признаците на т. нар. късни токсикози на бременността(прееклампсия),а това е сериозно!Ако имаш някакви притеснения-звъни на доктора си ,а недей да чакаш за деня на ЖК.Моята  АГ ми е ''позволила'' горна граница 125(за 130 говорим с мнооооого уговорки,само ако съм изморена или нещо такова).Също и отоците  и рязкото покачване на теглото трябва да се видят дали са от обичайното задържане на течности заради бременността,или заради функцията на бъбреците.
Не искам да те шашкам,а само ти да обърна внимание,виждам ,че и другите момичета  са го сторили. Hug

Общи условия

Активация на акаунт