зимните дрешки

  • 3 624
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 693
Цитат на: AFRODDITA
иначе си имаме море Wink  Sign Exclamation


Да бе Grinning , чували сме, и филми сме гледали! Wink  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 975
Цитат на: boyana
Здравейте! Малкото ми съкровище ще преживее първата си зима. Зная, че все още е рано, но искам да се подготвя с някои дрешки. Вече имаме зимно якенце с качулка. Пишете ми какво ми трябва, обувате ли нещо под панталонките, например. Малката през зимата вече ще седи в количката и няма да се завиваме, ще и трябват ли и ръкавички, обувчици  и т.н.


Preporuchvam ti da si nabavish kato purvo - chovalche za kolichkata, takuv kostjum kojto e s kachulka i sus zip otgore do dolu ... ot debela podplatena materiq, najlonov kosjum za da ne se capa kogato vali dugd ili igrae vuv pqsuchnika, vulneni puloveri, chorapogashtnici, shapki i shalcheta - ili takiva shapki koito imat vgradeno shalche, botushki - zadulchitelno gumirani ot vunshnata strana, rukavichki sushto ti preroruchvam.. naj. veche tezi deto sa gumirani ot vunshnata strana za da ne propuskat voda ..... ,  
pone tova mi idva na umut za sega....... ako se setq za oshte neshto shte go napisha posle  Wink

# 32
  • Мнения: 1 975
Цитат на: kiki27
Аз гледах днес един космонавт, който си е комплект с ръкавички и едни специални терлички, има и качулка, която се стяга и допълнително една шапка-ушанка. Много ми хареса, но не мога да разбера за какви температури е Rolling Eyes и дали е водонепроницаем. Иначе съм му купила едно яке на Chicco, което си има цяла книжка с обяснения за материята и т.н
Чудя се също, дали за термопанталонките са нужни щорапогащи/ританки или само чорапи? Между другото не съм видяла още никъде да продават бебешки чорапогащи, може би е още рано? И зимни шапки и шалове още не са пуснали май...


Tezi kostjumi kosmonavti  Laughing  .....
Ama iskam samo da vi kaga che sum gi polzvala na moite deca ot novorodeni....... i posle samo kupuvam po-golemi i po-golemi.....
Sega sum se podgotvila i za taq zima  Laughing  - Kostjum tip kosmonavt kojto e gumiran ot vunshnata strana - super  Laughing  ......  i minalata zima polzvax sushtite i samo moga goreshto da gi preporucham na vsichki  Sign Exclamation

# 33
  • Мнения: 17 407
Аз да ви попитам: какво е това  чувалче за количка и има ли гумирани космонавти в Бг?

# 34
  • Мнения: 1 975
Цитат на: beep
Аз да ви попитам: какво е това  чувалче за количка и има ли гумирани космонавти в Бг?




Bi trqbvalo da ima takiva gumirani kosmonavti i v BG - preporuchvam ti da gi potursish uporito  Wink  .. zashtoto si struva...... ama naistina sa mnoooogo praktichni!!!

Za spalnite chuvalcheta za kolichki - predstavlqva edna torba sus takuv vulnen ili pamuchen pulneg, sus zip otstrani ili nqkakva druga sisteme.... to ima mnogo vidove...... - v koqto bebeto si legi na toplo ( a ne sus jurgani i takiva podobni samo da uvivash li uvivash,..... )
popitaj v magazina - te shte ti obvqsnqt i shte ti go pokagat! Super sa!

# 35
  • Мнения: 17 407
Мерси за инфото,  тръгвам да ги търся тези космонавти.

# 36
  • Мнения: 312
Днес правих обиколка на бебешките магазини в квартала и се оказа, че не мога да намеря дълги чорапки /до коляното/ за 5-месечно бебе. Колкото и да е студено ще трябва да си ходим с къси чорапки.Това е безумие! Не се произвеждат такива или просто собствениците на магазини не се сещат, че и бебетата под 1 год. носят дълги чорапи!

# 37
  • Мнения: 7 821
Цитат на: boyana
Днес правих обиколка на бебешките магазини в квартала и се оказа, че не мога да намеря дълги чорапки /до коляното/ за 5-месечно бебе. Колкото и да е студено ще трябва да си ходим с къси чорапки.Това е безумие! Не се произвеждат такива или просто собствениците на магазини не се сещат, че и бебетата под 1 год. носят дълги чорапи!


И аз търсих днес 3/4 чорапи и ми казаха, че още не са заредили, но ще има. Дано!

# 38
  • Мнения: 3 379
Цитат на: boyana
Днес правих обиколка на бебешките магазини в квартала и се оказа, че не мога да намеря дълги чорапки /до коляното/ за 5-месечно бебе. Колкото и да е студено ще трябва да си ходим с къси чорапки.Това е безумие! Не се произвеждат такива или просто собствениците на магазини не се сещат, че и бебетата под 1 год. носят дълги чорапи!


3/4 чорапи и чорапогащници има в Бебе Маркет със сигурност, също в Бейби Нова (чорапи) и в Малечко (чорапи), а съм виждала и по други магазини.

Общи условия

Активация на акаунт