Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 4

  • 55 934
  • 734
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 15 470
Тайна, изгледа ли Lie To Me? Ако не си го оставяй,защото към края става съвсем зле. Sad
Аз го чаках, изгледах го, но много ме разочарова и накрая го затрих - едва ли ще тръгна да го гледам пак.
Японските са по 10-11 епизода,ако ти се гледа нещо кратичко.

Аз повторих Crows Zero - (първа и втора част),че ми се гледаше екшънче,макар, че хич не обичам да гледам как бият Oguri Shun Blush


   На средата на финалния съм, е няма такава лиготия, претенции, съмнения, превземки  #Cussing out! От к'ъв зор ги правят тези неща, не разбирам! И го гледам вече 3 часа, защото спирам за почивки,че ме подлудяват.Възрастни хора се държат, като дечица от детска градина. А пък главната актриса, вече май роли на аджуми повече ще и подхождат, отколкото на дебилно срамежливо младо момиченце?
  
    А   Joy, и какви бяха тези цветчета на ревера на главния герой? През цялото време , в лъскавия хубав хотел, скъп луксозен костюм и на ревера - ужасен кич!
 
    Догледах го - огромна и ужасна издънка се оказа този сериал! Поне да и беше бил шута накрая,след цялото разиграване, та да не ме е яд,че съм гледала такава глупост!

Последна редакция: нд, 17 юли 2011, 13:57 от Тайна

# 181
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Аз повторих Crows Zero - (първа и втора част),че ми се гледаше екшънче,макар, че хич не обичам да гледам как бият Oguri Shun Blush

Аааа, мислех и аз до го гледам, но се спрях. Няма да понеса да бият Oguri Shun.  Wink

Снощи изгледах Norwegian Wood с Matsuyama Kenichi. Хареса ми филма и историята в него, а и знаех, че Матсуяма-сан е един от младите и талантливи японски актьори.
Свалих си за тази седмица Tokyo DOGS с Mizushima Hiro и Oguri Shun. Ще гледам да намеря време и за него тези дни.

# 182
  • Мнения: 27
Сега се сетих, че този филм не съм го срещала тук - Sinking of Japan 2006 година
Аз го гледах март месец, и бях удивена от приликите с реалните събития. Японски учени правят изследвания в Тихия океан. Шефът им стига до заключението, че поради разместване на тектоничните плочи, Япония ще се потопи под вода в рамките на  338-358 дни, оказва се прав.  Потъването е придружено от силни земетресения и вулкани. Има много убедителни специални ефекти - като истинско е всичко...
Правен е по тази книга: Гибель дракона 1973 година
Най-странната разлика за мен беше, че във филма хората бяха много объркани и изплашени - в реалноста сякаш бяха потготвени, поне така изглеждаше всичко в медиите  Thinking

# 183
  • Мнения: 9 201
Аааа, мислех и аз до го гледам, но се спрях. Няма да понеса да бият Oguri Shun.  Wink

Снощи изгледах Norwegian Wood с Matsuyama Kenichi. Хареса ми филма и историята в него, а и знаех, че Матсуяма-сан е един от младите и талантливи японски актьори.
Свалих си за тази седмица Tokyo DOGS с Mizushima Hiro и Oguri Shun. Ще гледам да намеря време и за него тези дни.



Зa "Crows Zero" филмът е хубав,ако обичаш такива.Пък и както се казва "Бият ме,ама и аз удрям", така, че Oguri не се дава никак лесно.


"Norwegian Wood" - ако ти е харесъл филма,прочети и книгата.Тя носи съвсем различно усещане.И преди съм го казвала - дано не филмират друга книга на Харуки Мураками.

За Kenichi  Heart Eyes Heart Eyes Обичам го до толкова, че изгледах "Kamui" доброволно.
Пък ми е и на подписа като "L" oт "Death Note" и да съм съвсем точна от 3-та част
- L: Change the World".

Последна редакция: нд, 17 юли 2011, 19:23 от Tuon

# 184
  • Мнения: 6 782
Аз повторих Crows Zero - (първа и втора част),че ми се гледаше екшънче,макар, че хич не обичам да гледам как бият Oguri Shun Blush

Аааа, мислех и аз до го гледам, но се спрях. Няма да понеса да бият Oguri Shun.  Wink
.........................................

Бит, пребит, ама пак си е готин Grinning . А ако искате да видите Шун в отрицателна роля ви препоръчвам Smile, мноооого убедителен Twisted Evil .

Това с класацията е добре, но аз няма да участвам Rolling Eyes . По никакъв начин не мога да избера само 5 сериала/филма, които ми харесват Joy .

# 185
  • София
  • Мнения: 15 470
    Аз също не мога да избера!Ако някой има време и нерви, да изброи всички сериали в анкета, тогава ще гласувам за моите  Peace! Или поне за тези, които съм гледала и са ми харесали!

# 186
  • Мнения: 9 201
Имаме поне време да измислим някаква анкета за другата тема.
Може да е свързана със сериал, който всички сме гледали.

Ooo "Smile" e страхотен и Matsumoto Jun прави невероятна роля.

Последна редакция: нд, 17 юли 2011, 19:18 от Tuon

# 187
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте и от мен. Аз известно време предимно ще ви чета, защото скитам по морето и планината с малкия и ползвам нета на телефона а от там не ми се пише. Пък и малко позарязах сериалите защото започнах да чета "Колелото на времето" на Робърт Джордан. За който не се сеща ще поясня, че това са 15 книги по 1300-1500 страници, при това доста завладяващи. Не знам при вас как е, но напоследък не мога да попадна на достатъчно интересен сериал, та ще ми дойде добре да си почина малко. Последния сериал, който ме държа будна беше Чуно и след това нищо ама нищо не може да ми задържи интереса. Сюжетите ли им се изчерпаха или си пазят интересните сериали за есента, но нищо от това което пускат напоследък не е на високо ниво.
За анкета съм ОК, обаче не само с 5 филма/сериала. Аз лично не мога да избера само 5.

# 188
  • Мнения: 26
От 2 месеца гледам корейски сериали, много ми харесват, сега съм на My Princess, ще ви чета редовно  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 9 201
martisun Grinning
До коя книга си?Направо ти завиждам.Последната част в началото трудно ми тръгна,но после я изчетох на един дъх. Мат ми Heart Eyes И Нинив-когато си дърпаше плитката.

VILA_
Добре дошла при нас.
Надявам се не само да четеш,защото -колкото повече-толкова повече и по-весело.

Да ви кажа се оказах неосъзнат фен на
Arashi
, оказа се,че имам доста техни песни на компа.

# 190
  • Мнения: 6 782
VILA_, добре дошла и от мен Simple Smile . Чети, пиши, споделяй всичко, което те интересува. Винаги е хубаво, когато има повече и различни мнения Peace .

martisun, почини си хубаво и изкарай колкото се може повече време с детенцето си. Сериалите няма да избягат Wink .

Tuon, на моя комп има повече от 2GB само азиатска музика Crazy . А на Arashi аз много харесвам Right back to you .

Аз продължавам с "Romance town", но Sung Yu Ri ме изкарва извън нерви smile3515. Тази жена вече минава 30-те и има толкова роли зад гърба си, а не се научи поне малко по-добре да се целува. То бива целомъдрие, но след толкова опит в сериалите и то все с добри партньори би трябвало да покаже поне малко страст да му се не види Tired . Чак ми става жал за колегите и  Sad . С такива мъже, даже умряла риба ще покаже някакво чувство  smile3511.

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 00:52 от 2в1

# 191
  • София
  • Мнения: 15 470
   Vila, добре дошла!Приятно прекарване с любимите филми и сериали ти пожелавам!

   2в1, не им е лесно на корейските актриси. Направо им се чудя, защо се съгласяват да играят такива роли - на глупави, нескопосани, несръчни, мърляви, лакоми , ламтящи за пари момичета,без капка гордост или срам и да се унижават така пред великолепните мъжки екземпляри  Joy!

# 192
  • Мнения: 6 782
Тайна, хич не ги съжалявам. Като ги гледам в игралните им филми колко са разкрепостени, явно не са толкова залюхани, колкото се опитват да втълпяват в сериалите. Но въпреки, че разбирам защо в сериалите са по-консервативни в това отношение, все пак се показват пред доста обширна възрастова група, биха могли поне малко да покажат някакви чувства и заинтересованост към човека, в който се предполага, че са влюбени. Сега, никой не ги кара да им завират език в гърлото, ама поне малко искрица да има. Че то деца от детската градина ще покажат повече радост, ако ги накараш да се целунат. Надали ще се повреди "репутацията" на някоя актриса от това, че влага повечко страст в играта си. Поне не съм забелязала да обвиняват Ким Сун А или Ха Джи Уон, че са пропаднали жени въпреки, че бяха доста "горещи" с колегата си Хьон Бин. Напротив, дори имат повече почитатели от една Го Хье Сън, която при заснемането на една от сцените с целувка между нея и И Мин Хо за БОФ му се караше възмутено, че си отварял устата докато я целувал. Айде бе, 25 годишна жена ще ми се прави на "по-голям Папа от Папата"  smile3507.

# 193
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Снощи попаднах на това случайно. Японските актьори ги познах до един веднага (Miura Haruma, Mizushima Hiro, Matsumoto Jun, Yamashita Tomohisa, Kamenashi Kazuya и Jin Akanishi), но с корейските се затруднявам - от тях познах само на горния ред Hyun Bin и Lee Jun Ki.

Малко помощ от "по вещите в занаята"...  Grinning

# 194
  • София
  • Мнения: 412
rossonera, под снимките има спойлер, в който пише имената на всички.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт