Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 309
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 641
В селото има някакво кафе, но си е тип селско кафе. На плажа преди имаше бар, сега не знам, не сме ходили последните две години.

Ние на Шкорпиловци сме ходили все компании, готвели сме си и сме се забавлявали сами. Харесва ни и широкия и празен плаж, не сме търсили комерсиални забавления.

# 376
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Понеже пиша от тел. ми е трудно с дългите постове-има барбекюта в Боар, а по пътя към базата в предишното село доста хора продават продукцията си на сергии по пътя. Напазарувайте си от там, по-свежи са зеленчуците, отколкото в магазина.

# 377
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте! Върнахме се от Шкорпиловци и останахме доволни.
Бяхме отседнали в бунгала "Боар" и беше страхотно там. Бунагалата наистина са реновирани, стаите са достатъчно големи и леглата са много удобни. Наистина възглавниците са леко по-меки и за мен. Иначе Всичко беше много чисто, има голяма баня, както и веранда с хладилник където прекарвахме повечето време. Бунгалата се намират срещу плажа, но не центалната му част, тоест красив и девствен плаж. Самите бунгала се намират между дървета и вечер и рано сутрин е доста хладно. Комари нямаше. В двора има басейн, който се ползва от децата, но възрастни пускат. Барбекюта дават да се ползват и има място къде може да се измият приборите. Peace Собствениците са много мили и разбрани с две момиченца. Има бистро където има бира, сокове,кафе и храна е на разположение през по-голямата част от времето. Най ми хареса, че обстановката е спокойна и всички гости са много тихи.
За разлика от бунгалата останахме много разочаровани от храната по заведенията. Посетихме "Мечото ухо", но храната беше много на бързо приготвена и не ни допадна. Най-разочаровани останахме от "Сънсет", където ни отказаха половината поръчки защото няма как да ги приготвят. Останалата поръчка също беше ужасна защото супите бяха много мазни, пицата беше с обикновен блат и малко кетчуп, а кашкавалът беше от растителна мазнина. Единствено ни хареса на "Седлото", където беше много приятна обстановката и менюто беше добре идържано.
Няма ме е права че има по пътя много сергийки с чудесни домашни зеленчуци и плодове. Много съжалихме защото всичко си бяхме взели вече от Варна. Аз пробвах прасковите и гроздето от там и много ми харесата.
Шкорпиловци е наистина спокойно и тихо място за една семейна или приятелска почивка. Peace

# 378
  • Мнения: 2 286
Flower Fairy, а може ли да питам колко платихме за нощувка?

# 379
  • NE
  • Мнения: 10 999
Взеха ни не за цяло бунгало, а по 15 лв. на човек. Цената беше напълно нормална. Peace

# 380
  • Мнения: 2 286
Взеха ни не за цяло бунгало, а по 15 лв. на човек. Цената беше напълно нормална. Peace

Много ти благодаря  bouquet , цената е прекрасна!

# 381
  • NE
  • Мнения: 10 999
Цената е нормална, а и може да се вземат домашни любимци. Имаше 2-3 семейства с кучета.

# 382
  • Мнения: 2 286
Цената е нормална, а и може да се вземат домашни любимци. Имаше 2-3 семейства с кучета.

 newsm44 smile3501

Това ми  беше идеята с търсене на бунгало.

# 383
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ние бяхме с джак ръсел териер и никакви проблеми нямахме. Дори децата на собствениците много го хареса и постоянно го разхождаха около бунгалото. В едното бунгало имаше кученце на 40 дни, а отсреща си гледаха вътре котка. Peace

# 384
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Flower Fairy, радвам се, че сте останали доволни от почивката. Ние бяхме със самоед на 9 месеца и беше основна атракция и на децата и на хазяите, постоянно имаше кой да я гали и лигави Heart Eyes.
Сега загледах едни бунгала на Обзор, където също нямат проблем с домашните любимци, и ако не отидем там другото лято пак ще сме на Боар.

# 385
  • NE
  • Мнения: 10 999
Няма ме Децата на хазяите са много привързани към всяко ново животинче в комплекса.  Mr. Green
Препоръчвам Финладските къщички в Камчия за почивка с домашен любимец. Там също нямаше проблем,но цената е малко по-солена.

# 386
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Няма ме Децата на хазяите са много привързани към всяко ново животинче в комплекса.  Mr. Green


Да Mr. Green, и баща им сподели, че след всяко ново куче в базата поне една седмица има молби-"Тате, хайде и ние да си вземем Голдън, Овчарка, Самоед, Дакел, Мопс.....и т.н." hahaha

# 387
  • NE
  • Мнения: 10 999
Хаха същите деца са. Mr. Green Ние бяхме с приятели и те само разпитваха "Ти на колко години си", "Защо влизате през нощта в басейна" и т.н. Повечето от нас бяха застреляни с въпроси. hahaha

# 388
  • Мнения: 426
Момичета, кажете нещичко за бунгала Мадара-вече резервирах, но да знам какво да очаквам  Blush Далече ли са от плажа? Баир явно има, но колко е голям баира-запазихме си бунгало в ниската част-каквото и да значи това. Хубава ли е храната в тяхната база и наблизо има ли къде да похапнем? Можем ли да ползваме, например скара. Ние сме с мъник на две години и се притеснявам за изхранването му  Grinning И най-важното как да ги намерим тези бунгалца?

Благодаря предварително Hug

# 389
  • Русе
  • Мнения: 520
Здравей loryn.
Ние това лято бяхме на бунгалата на ТСУ Мадара. Бунгалото ни беше в ниската част точно до детския кът(малкия като видеше другите деца излизаше директно през терасата, не признаваше вратата Laughing), иначе до другите бунгала има още баир за катерене. Има баирче за изкачване преди да стигнете базата, но не е болка за умиране, детето си вървеше самичко, не се е оплаквал. Храна там не е осигурена, може да ползвате барбекюто им и да си купувате месо от кланицата в селото. Но за супички и готвено за детенце не мога да препоръчам заведение. Ние се хранехме в бунгалото и си носех заварени бурканчета с храна, ама половината си ги върнах, наблегнахме на кебапчетата, пържолите и салатите. В бунгалото има хладилник(нашия беше от първата световна война но свърши работа), стаите са прилични, на пода има теракот, а в банята всичко е подменяно с изключение на бойлера. Условията са много прилични ние останахме доволни.
Стол за хранене мисля, че има в бунгалата на СБХ, които са сравнително близо, но трябва да проверите. От механа "Мечо ухо" останах леко разочарована, но пък на вас може да ви допадне, ще минете покрай нея на път за плажа. Там има и хранителен магазин на изненадващо приятни цени.
Централния плаж е близо до тези бунгала, има и малко стълби към него, има и заведения за хранене, но никак не съм очарована и от тях.
Относно намирането на бунгалата-като влизате от селото си карате докато подминете новия хотел(няма как да го сбъркате, има заградена детска площадка срещу него), там завивате надясно покрай него, карате малко и ще видите стръмното баирче, вдясно има малко магазинче с вестници. Качвате баирчето и след завоя ще видите входа на бунгалата. Ако не ти представлява трудност, можеш да разгледаш с Google street view.
Извинявам се за дългия пост.

Общи условия

Активация на акаунт