Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 565
  • 446
  •   1
Отговори
# 105
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Много странно аз като се обаждах ми казаха, че всичко е резервирано и са им преведени пари за резервация.Пиши като се върнеш да разкажеш как е било.Аз много ги харесах, но ние сме от 21 на почивка.Догодина живот и здраве ще опитаме там

# 106
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123
margo_k и ted2 Аз си резервирах на бунгала "Шкорпиловци" за август месец. За 1ви път ще съм на тези бунгала, дано са това което изглеждат и което ме увериха по телефона , че са  Praynig Говорих с човека по телефона, и той ми каза, че наистина това което е на снимките е това и в реалност, имало и всичкото необходимо кухненско оборудване. На мен , ми трябва бунгало с кухня, защото ще трябва да готвя за бебето, и като ги видях не повярвах, че са на такава прилична цена Simple Smile И се хвърлих веднага  Laughing Намират се, поне аз така разбрах, от страната на централния плаж, някъде в горичка. Аз миналата година бях в "Дъбрава' те са от другата страна, и честно казано не съм и ходила до централния плаж така , че и аз не съм много наясно  Joy Ето линк към бунгалата за тези които имат интерес
 http://pochivka.bg/o-15541-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%B2%D1%86%D0%B8


Ние също сме се насочили към тези бунгала и много ще се радвам да има свободни места за края на другата седмица когато смятаме да ходиме на почивка, но още не сме званяли за резервация. На вас някаква капаро искаха ли ви?

# 107
  • Мнения: 96
Za sega samo v Belopal namiram svobodni bungala. Tam e bezuman eftiniya, koeto napravo me plashi, che shte e marlyavo. Nyakoi bil li e tam? Zasluzhava li si? Inache bungalata sa sashto v gora, koeto nie iskame. I sa mnogo blizo do plazha. Molja za info, zashtoto tryabva da rezerviram.!

# 108
  • Мнения: 31
ted2

Да искаха ни, 50лв. Ако успеете да си запазите бунгало и да отидете там, ще бъда благодарна за отзиви Simple Smile

# 109
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
Za sega samo v Belopal namiram svobodni bungala. Tam e bezuman eftiniya, koeto napravo me plashi, che shte e marlyavo. Nyakoi bil li e tam? Zasluzhava li si? Inache bungalata sa sashto v gora, koeto nie iskame. I sa mnogo blizo do plazha. Molja za info, zashtoto tryabva da rezerviram.!
Аз днес се обаждах в Белопал и има свободни места за периода в който искаме да ходим /21.07/.Вдигна ми много любезна дама.Обясни ми следното:до плажа се слиза по стъпала, минава се през дюни и пътя е 5-7 минути, имат барче, хранителен магазин в Джордаш, в съседна база стол, като всеки може да си запише храна и е много евтина, детска площадка, беседки, а иначе пред всяко бунгало има маса със столове, барбекю, хладилник във всяко бунгало.Беше много изчерпателна пръскат за комари и кърлежи, и че доста от бунгалата им са резервирани.Боядисани са тази година, сменени са чаршафите с нови, но не е някакъв лукс, то и на тази цена няма какво да очакваме.Мен ме притеснява това, че няма снимки, иначе капаро не искат.
 Много се надявам някой да пише ако е ходил там.

# 110
  • гр.Русе
  • Мнения: 52



Ние също сме се насочили към тези бунгала и много ще се радвам да има свободни места за края на другата седмица когато смятаме да ходиме на почивка, но още не сме званяли за резервация. На вас някаква капаро искаха ли ви?

[/quote]

 За юли месец няма места, но пробвай може и да имаш късмет, ако някой се е отказал.

# 111
  • Мнения: 96
Za sega samo v Belopal namiram svobodni bungala. Tam e bezuman eftiniya, koeto napravo me plashi, che shte e marlyavo. Nyakoi bil li e tam? Zasluzhava li si? Inache bungalata sa sashto v gora, koeto nie iskame. I sa mnogo blizo do plazha. Molja za info, zashtoto tryabva da rezerviram.!
Аз днес се обаждах в Белопал и има свободни места за периода в който искаме да ходим /21.07/.Вдигна ми много любезна дама.Обясни ми следното:до плажа се слиза по стъпала, минава се през дюни и пътя е 5-7 минути, имат барче, хранителен магазин в Джордаш, в съседна база стол, като всеки може да си запише храна и е много евтина, детска площадка, беседки, а иначе пред всяко бунгало има маса със столове, барбекю, хладилник във всяко бунгало.Беше много изчерпателна пръскат за комари и кърлежи, и че доста от бунгалата им са резервирани.Боядисани са тази година, сменени са чаршафите с нови, но не е някакъв лукс, то и на тази цена няма какво да очакваме.Мен ме притеснява това, че няма снимки, иначе капаро не искат.
 Много се надявам някой да пише ако е ходил там.
Sashtata informaciya ya poluchih i az, no za momenta prosto se vazdarzham da rezerviram, zashtotop me pritesnyavat cenite- 11 lv na leglo, tova e bezumno evtino, koeto mozhe da oznachava, che obstanovkata vatre e mizerna. Inache otvan vsichko izgkezhda super- ne e po-razlichno ot stanciyata na BTA. I az chakam nyakoi da pishe kakvo e vatre. Mene me interesuva nachaloto na avgust.

# 112
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 julian22 , а за вътре спомена ли ти нещо?На мен ми каза само това.Освен ако аз се престраша  да пиша какво е.Ще ходя преди теб LaughingТо и аз не знам какво толкова ни трябва освен да е чистичко, прибираш се само за едно спане.Иначе навън много ми харесва.На мухъл всички понамирисват когато са в гора.Там е влага и е нормално според мен, то банските и кърпите не изсъхват по простирите. Аз на колкото места съм ходила винаги има влага.

# 113
  • Мнения: 96
julian22 , а за вътре спомена ли ти нещо?На мен ми каза само това.Освен ако аз се престраша  да пиша какво е.Ще ходя преди теб LaughingТо и аз не знам какво толкова ни трябва освен да е чистичко, прибираш се само за едно спане.Иначе навън много ми харесва.На мухъл всички понамирисват когато са в гора.Там е влага и е нормално според мен, то банските и кърпите не изсъхват по простирите. Аз на колкото места съм ходила винаги има влага.
Na mene mi kaza, che vatre e na balatum, koeto lichno na mene ne mi se nravi, zashtoto nali si predstavyash kakvo e pod balatuma. Pitah izrichno dali ima muhal, momicheto mi kaza, che tazi godina sa preboyadisvali, no ne kazha kategorichno, che nyama muhal. Ami napravo ne znam kakvo da pravya? Takava navalica nikoga ne e bila. Minaloto lyato kato byahme na bungalata na BTA si imashte svobodni mesta prez cyaloto vreme. Ako znaeh, che shte e tolkova natovareno, shtyah da rezerviram ot po-rano. Za bungalata na Belopal shte pomislya oshte malko.

# 114
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123
ted2

Да искаха ни, 50лв. Ако успеете да си запазите бунгало и да отидете там, ще бъда благодарна за отзиви Simple Smile

Вие голямо бунгало ли си взехте. И ние сме с две деца на 9,5 г. и 3,5 г., но си мисля, че малко бунгало пак ще ни стигне. Аз искам да има условия за готвене.

# 115
  • Мнения: 96
Аз в крайна сметка резервирах едно бунгало с климатик в к-с Джордаш. Нови бунгала с две стаи, климатик и хладилник за 50 лв- направо си е евтино. Единственият минус на к-са е, че не е в гората. Ама какво да направя- няма пълно щастие. В базите на БТА, СБХ и Парк хотел "Москва"  всичко е фул.
Някой ходил ли е в бунгалата Джордаш да сподели впечатления?

# 116
  • Мнения: 31

ted2 Аз резервирах малко бунгало, смятам, че ще ни стигне. Ние сме 2ма възрастни едно дете на 5 и едно бебе. Казаха ми, че дивана в хола е разтегателен, така, че смятам 2ма спокойно могат да се съберат да спят Simple Smile Децата в едната стая, а вие в хола на дивана Simple Smile

# 117
  • изгубена някъде
  • Мнения: 123

ted2 Аз резервирах малко бунгало, смятам, че ще ни стигне. Ние сме 2ма възрастни едно дете на 5 и едно бебе. Казаха ми, че дивана в хола е разтегателен, така, че смятам 2ма спокойно могат да се съберат да спят Simple Smile Децата в едната стая, а вие в хола на дивана Simple Smile

zoria звънях, но има места за началото на август и най-вероятно ще отидеме тогава. Ние може би ще резервираме голямо бунгало защото на моите дивачета им трябва пространство.  Laughing

# 118
  • Мнения: 96

ted2 Аз резервирах малко бунгало, смятам, че ще ни стигне. Ние сме 2ма възрастни едно дете на 5 и едно бебе. Казаха ми, че дивана в хола е разтегателен, така, че смятам 2ма спокойно могат да се съберат да спят Simple Smile Децата в едната стая, а вие в хола на дивана Simple Smile

zoria звънях, но има места за началото на август и най-вероятно ще отидеме тогава. Ние може би ще резервираме голямо бунгало защото на моите дивачета им трябва пространство.  Laughing
Значи сте големи късметлии, защото аз вчера преди тебе звънях, както и днес и ми отговориха, че нямат никакви бунгала за началото на август. Нито големи, нито малки. Имат само едно бунгало за края на юли, но периода не ме устройва. Затова след това резервирах бунгало в Джордаш.

# 119
  • Мнения: 31

ted2 Аз резервирах малко бунгало, смятам, че ще ни стигне. Ние сме 2ма възрастни едно дете на 5 и едно бебе. Казаха ми, че дивана в хола е разтегателен, така, че смятам 2ма спокойно могат да се съберат да спят Simple Smile Децата в едната стая, а вие в хола на дивана Simple Smile

zoria звънях, но има места за началото на август и най-вероятно ще отидеме тогава. Ние може би ще резервираме голямо бунгало защото на моите дивачета им трябва пространство.  Laughing

Ами ти си прецени, за бунгалото, аз резервирах за 21 август, надявам се да сме уцелили с избора си Simple Smile Можехме да се засечем там, но уви. Ще се радвам, като се върнете да пишеш как е, и да останеш доволна.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт