Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 58

  • 36 976
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Аз мисля ,че Бех се бори със себе си постоянно. Той знае, че когато Бих е наоколо не може да й устои. Иска да е с нея (може би когато не се държи налудничаво) , но пред това предпочита да успокои съвестта си и да направи "добро " на всички около него. Знае ,че ако направи както е редно тези,на които държи ще бъдат щастливи. Но къде отива неговото щастие?Добре ли е за заблуждаваш хората ,които обичаш? Редно ли е да се бориш с нещо по-силно от теб? Установила съм(поне за себе си),че колкото повече се бориш срещу нещо,толкова по-силно те връхлита и ти напомня за себе си.  newsm78

Но един въпрос не ми дава мира-защо Бехлюл постоянно обижда и наранява Бихтер?Защо?И то по начин,който не приляга на никой!Не е ли той най-виновен за нейната смърт?

jujulinka  Hug


Плейбоите  говорят най-красиво в леглото и най-не трябва да им се вярва,защото бързо разлюбват.
Бехлюл желае да се отърве от Бихтер ,но тя му ДОСАЖДА .

 

# 676
  • Мнения: 6
Не ти ли писва да говориш едно и също?! Добре разбрахме, досажда му... айде престани вече.



Брат му на Кавънч с Берен.



Тази снимка на Берен много ми хареса.

Пускам малко снимки за цвят между споровете  Confused

# 677
  • Мнения: 0
А ако я нарани това автоматично означава,че отново ще остане сам.Разговорът с Аднан го подплаши достатъчно.Колко ли е тежко да знаеш,че едно твое погрешно решение,дума,действие може да разруши целия ти живот ,а също и този на околните.

В спора се ражда истината  Peace На мен пък ми е много приятно да мисля напоследък върху филма и да анализирам ..странно ,защото никога не съм обичала анализите по литература  Laughing

# 678
  • Мнения: 0
Аз мисля ,че Бех се бори със себе си постоянно. Той знае, че когато Бих е наоколо не може да й устои. Иска да е с нея (може би когато не се държи налудничаво) , но пред това предпочита да успокои съвестта си и да направи "добро " на всички около него. Знае ,че ако направи както е редно тези,на които държи ще бъдат щастливи. Но къде отива неговото щастие?Добре ли е за заблуждаваш хората ,които обичаш? Редно ли е да се бориш с нещо по-силно от теб? Установила съм(поне за себе си),че колкото повече се бориш срещу нещо,толкова по-силно те връхлита и ти напомня за себе си.  newsm78

Но един въпрос не ми дава мира-защо Бехлюл постоянно обижда и наранява Бихтер?Защо?И то по начин,който не приляга на никой!Не е ли той най-виновен за нейната смърт?

jujulinka  Hug


Бехлюл има най-голямата вина за края на Бихтер, но той се държа така с нея, за да се опита да я отблъсне от себе си...
След вчерашната серия много се обсъждаше, защо и каза "Ти ме мразиш, не ме обичаш" ако не я обичаше щеше да го каже, но не... "Не мога да оставя Нихал това ще я убие" според мен това изречение говори много, даже всичко.

Бехлюл каза много истини на Бихтер,а вие  си правите волни интерпретации с "ако" и "щеше"

 




Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 19:58 от babamara

# 679
  • Мнения: 654
Момичета,приятна вечер от нашата компания  bouquet
Ние ще празнуваме с Нихал Tada Tada Tada

# 680
  • Мнения: 0
Момичета,приятна вечер от нашата компания  bouquet
Ние ще празнуваме с Нихал Tada Tada Tada

  




  bouquet

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 20:07 от babamara

# 681
  • Мнения: 3
Какви са чувствата на Бех само 3 минути след тежкия разговор с Бих в гората ?
Настроението му обаче е чудесно -весело даже
-ЗАЩО ЛИ?

# 682
  • Мнения: 6 529
Щели да й къносват ръцете на малката #Crazy

Много красива беше Берен, седейки на леглото. Страхотно излъчване  Peace

# 683
  • Мнения: 332
гледам финала и правя съпоставка между Бихтер и Бешир - и двамата направиха еднакъв избор и на двамата любовта е забранена, невъзможна. Не доумявам защо по адрес на Бихтер се изсипаха толкова грозни реплики, а неговия избор остана в сянка.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 20:26 от vania_61

# 684
  • Мнения: 0
 Бихтер умира,а сестра й й обръща гръб,въпреки че го усеща- и това е нормално,в реда на нещата? Въпреки  обтегнатите им взаимоотношения има неща,които са по-важни от нараненото Его,никой не живее сам за себе си. Ако не помогнеш на сестра си и то в момент,в който тя се срива пред очите ти-на кого тогава,какъв човек си?Ако нещата бяха обърнати и Пейкер беше на нейното място дали щеше да я остави-надали.Днес научих "изключителни" неща. Остава сега да се каже,че и Фирдевс съвсем в реда на нещата си е грабнала чантата и това ще е черешката на тортата  doh
  
Nqma kak Peiker da useshta, 4e sestra i shte napravi neshto tolkova drasti4no, nikoi normalen 4ovek ne bi si go pomislil dori. Bihter nevednaj izostavi sestra si, dori neshto pove4e, navredi i, s povedenieto si, s otnoshenieto kam sapruga i i t.n. Ot kogo bqga Peiker, zashto reshi da se mahne? Ne mislite li kolko e trudno, da se jivee s mrasotiite koito satvorqvat Firdevs, Bihter i Hilmi. Peiker e predi vsi4ko maika i samo tq moje da zashtiti decata si, zashtoto za edna maika decata sa na parvo mqsto. I kakto kazah tq dori ne predpolaga do kade e stignala Bihter, neznanieto i se dalji na fakta, 4e Bihter sama izgori mostovete mejdu tqh.

# 685
  • Мнения: 87
гледам финала и правя съпоставка между Бихтер и Бешир - и двамата направиха еднакъв избор и на двамата любовта е забранена, невъзможна. Не доумявам защо по адрес на Бихтер се изсипаха толкова грозни реплики, а неговия избор остана в сянка.

Любовта на Бешир е красива и самопожертвователна, истинска любов на мъж към жена.

А на Бихтер е порочна прищявка, лъжа и измама.

Толкова ли е трудно да се различи?

# 686
  • Мнения: 3
гледам финала и правя съпоставка между Бихтер и Бешир - и двамата направиха еднакъв избор и на двамата любовта е забранена, невъзможна. Не доумявам защо по адрес на Бихтер се изсипаха толкова грозни реплики, а неговия избор остана в сянка.

Бешир се саможертва,за Нихал,
 а Бихтер се самоубива с надеждата смъртта и да разрушава
 и Бехлюл и всички

# 687
  • Мнения: 1 115
гледам финала и правя съпоставка между Бихтер и Бешир - и двамата направиха еднакъв избор и на двамата любовта е забранена, невъзможна. Не доумявам защо по адрес на Бихтер се изсипаха толкова грозни реплики, а неговия избор остана в сянка.

Любовта на Бешир е красива и самопожертвователна, истинска любов на мъж към жена.

А на Бихтер е порочна прищявка, лъжа и измама.

Толкова ли е трудно да се различи?

 newsm10 smile3525

# 688
  • Мнения: 332
гледам финала и правя съпоставка между Бихтер и Бешир - и двамата направиха еднакъв избор и на двамата любовта е забранена, невъзможна. Не доумявам защо по адрес на Бихтер се изсипаха толкова грозни реплики, а неговия избор остана в сянка.

Бешир се саможертва,за Нихал,
 а Бихтер се самоубива с надеждата смъртта и да разрушава
 и Бехлюл и всички


отказвам се за споря, явно не може да се изрази различно мнение, всичко се превръща в спор. Щом се жертва защо не скри тайната, а реши все пак да каже на Аднан. Истинска любов е да се бориш, дори и с непозволени средства, но Бишир се примири и предпочете смъртта. Това - "Бихтер се самоубива с надеждата смъртта и да разрушава и Бехлюл и всички" ми се струва пресилено и меко казано лишено от емоции и здрав разум.
Сега извадете доматите и ме замеряйте с тях. Приятно гледане утре вечер дами!

# 689
  • Мнения: 0
Еййй, ама как веднъж не каза, че той я обича безрезервно...Тя, че го обича(Нихал) така(безрезервно) е ясно. Изобщо не го познава, познава своята идеалистична представа за него. Много скоро ще разбере какъв човек обича...колко честен е с нея и семейството й.
Стана ясно защо проговаря Бешир...не може да носи този товар...

Общи условия

Активация на акаунт