Британците, британците! - Оплюв безкрай, на шир и длъж - тема 23

  • 19 394
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 219
Аууууу, пропуснали сте Деймиън Луис. Аз имам някакъв спомен, че някой го заплю! Между другото играе в "Сага за Форсайтови", която горещо препоръчвам с 5 ръце и 13 крака!!!

# 736
  • Мнения: 4 594
Аа, не е записан, значи аз го заплювам! Naughty

Аресах си още един Колин Морган... Като изключим ушите е сладък. Mr. Green



Пуц, актуализирай ме, моля те! Blush И искам/трябва да съм червена!

# 737
  • София
  • Мнения: 6 219
От де го взе Колин Морган?

# 738
  • София
  • Мнения: 71
Ха! Аз съм гледала Форсайтови, но не го разпознах изобщо! Кого играе, Соумс ли?

# 739
  • Мнения: 4 594
От "Приключенията на Мерлин" Grinning

Сев,
да.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 219
Мхм, горкичкия Соумс безнадеждно влюбен в скумрията...

# 741
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
... Катрин Мьониг ... Между другото, тя е с шотландско-ирландски корени, пу за мен Blush


Е, тука просто няма да ти се получи, сещаш ли се?  
През трупа ми!
Слънчо, а ти защо не защити честта ми, докато спях бе?  Crossing Arms

# 742
  • София
  • Мнения: 6 219
Ауууу! Вадя пуканките да гледам наддаването!  Popcorn Popcorn Popcorn

# 743
  • София
  • Мнения: 71
Много ми беше мъчно за Соумс, и в книгата му съчувствах. А Айрини - така и не можах да я разбера, сигурно защото на нито един момент авторът не ни позволява да погледнем историята от нейната гледна точка, а ни я представя дотолкова, доколкото другите герои си мислят нещо за нея.

# 744
  • София
  • Мнения: 6 219
Айриини ми е супер студена дама... една такава... а бе привличаща от пръв поглед, но всъщност празна отвътре. Поне такава ми се стори във филма. Ох, ш` взема да я прочета тази Сага. тъй, тъй цял ден се чудя какво ми се чете. Може би ти си ми спасението!

Тази жена и за малко не дари нежност на мъжа си. Гледаше го ве едно, че е чудовище. Много и се ядосах...

# 745
  • Мнения: 4 594
Още един заплювам - Джейсън О'Мара:



Пуц, ще ме набиеш ли? Rolling Eyes Hug

# 746
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ауууу! Вадя пуканките да гледам наддаването!  Popcorn Popcorn Popcorn

Няма наддаване!  Naughty
Кейт си е американка - корени имала, ми той и Брадли Купър е с татко ирландец, ама не ми дадоха да си го запиша.
Не барай Кейт, че ей сега вече настана Апокалипсис, честно.

# 747
  • София
  • Мнения: 71
Айриини ми е супер студена дама... една такава... а бе привличаща от пръв поглед, но всъщност празна отвътре. Поне такава ми се стори във филма. Ох, ш` взема да я прочета тази Сага. тъй, тъй цял ден се чудя какво ми се чете. Може би ти си ми спасението!

Тази жена и за малко не дари нежност на мъжа си. Гледаше го ве едно, че е чудовище. Много и се ядосах...

Ооо, Ване, подхващай Сагата, няма да съжалиш! Ама да знаеш, че Айрини няма да ти стане по-симпатична, ако не и по-малко. hahaha

# 748
  • Мнения: 3 736
Нова тема

Бейби, не е нужно да наваксваш за половин час достепен на свръхнаглост, де.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт