Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 59

  • 47 368
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
 Gospojata-заповядай  Hug

# 61
  • Мнения: 11 995
Изключително сложно е било на сценаристите.........



 newsm10

# 62
  • Мнения: 3
Добро утро момичета!   food010  Бехлюл наистина не успя да обикне така силно Нихал и да изпита страстта която изпита с Бихтер,но не мисля че остана с нея само заради материалната сигурност.Той обича семейството си и държи на него,като изключим прелюбодействието му.Бихтер ако се беше отказала още като видя какъв е слабохарактерен да беше го оставила сега нямаше животът и да бъде изпълнен с едно нищо и да свърши по такъв нелеп начин.Направи ме впечатление че когато Аднан и каза за развода попита за друга,явно си мислеше че и той е кривнал и щеше за чувства облекчена.Искам да попитам Нихал някога казвала ли е на Бехлюл че ще умре ако я изостави или това е негово виждане.

Не , не е негово виждане - методично му е припомняно ! Нихал му го казваше много често - "Ако ме оставиш - ще умра , Не мога да живея без теб , Бехлюл  и още много , много подобни . Този емоционален натиск , не е по- малък от този , който Бихтер му нанесе ! Peace

Няма по-голяма гавра и садизъм един мъж да каже на една жена,
/особено още влюбена в него/че обича друга.
Бехлюл не желае да говори  с Бихтер  за .... Нихал.
Бихтер, не вярвайки ,че вече е разлюбена и нежелана се хваща и
ГО ТОРМОЗИ за отношенията му с Нихал
/и си търси думи казани или не за Нихал,за да  оправдае лудостта ,
че не приема категоричното му решение - КРАЙ още от преди връщането и в къщата /

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 11:59 от silvia_maria

# 63
  • БГ
  • Мнения: 78
askimemnu  Hug- много точни постове прочетох в старата тема Peace

Точни думи,верен анализ - поне според моето усещане за филма.
Видях как без много квалификации за това или онова, може да се пише за неща,които ни вълнуват.

Аз не винаги успявах в това си начинание, Naughty но нали знаете ,че съм блондинка  Crossing Arms и са ми слаби "ангелите"  ooooh! като на Бехлюл...та затова! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 371

Да заповядам , ама не ще !  Laughing

# 65
  • Мнения: 14 838
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.

# 66
  • Мнения: 0

Да заповядам , ама не ще !  Laughing
  Опитай пак-този път-гранция  Laughing,звучи като реклама  на някой безумен продукт  #Silly

# 67
  • Мнения: 0
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.
Да права си в ушите и звучи само "Бехлюл ти си длъжен да обичаш само мен". Praynig

# 68
  • Мнения: 14 838
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.
Да права си в ушите и звучи само "Бехлюл ти си длъжен да обичаш само мен". Praynig
Незнам защо но когато Бихтер каже на Аднан че го обича преди много ме беше яд на нея . Сега имам чувството че го казва като оправдание , че се чувства длъжна да го каже , че един вид се предпазва. Мисли се може би че като го каже и това ще успокой самата нея .

# 69
  • Мнения: 0
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.

И аз така мисля.Но също така ми се стори,че за момент ,когато беше на леглото и се опитваше да се стегне и да си наложи да продължи,Бих искаше да върне стария си живот и започне с Аднан на чисто.Да не изгуби всичко,което има сега..Когато го посрещна вечерта се държа добре,но не очакваше да й поиска развод.Това беше още един шамар в лицето й.Именно тогава хем се разплака ,че го губи и този път завинаги,хем се зарадва ,че е свободна и така може би вече Бех ще се върне при нея.

В разговора с Бех отново шамар,че не я иска.А на другият ден и Пейкер със заминаването си,Фирдевс и тя на път да се махне ..е как да не изтрещее след всичко?
Много ще е отвеяна Бих във финалната серия-като невменяема.Празен поглед-празна душа. smile3511 Ах ,Бехлюл...

# 70
  • Мнения: 0
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.
Да права си в ушите и звучи само "Бехлюл ти си длъжен да обичаш само мен". Praynig
Незнам защо но когато Бихтер каже на Аднан че го обича преди много ме беше яд на нея . Сега имам чувството че го казва като оправдание , че се чувства длъжна да го каже , че един вид се предпазва. Мисли се може би че като го каже и това ще успокой самата нея .
newsm10

# 71
  • Мнения: 3
Много сте написали . Не съм много съгласна с упреците отправени към Бихтер за това че е казала на Аднан че го обича . Моето мнение че тя вече го прави машинално без да мисли , без да влага смисъл в тези думи. Толкова е зле , толкова е срината че не се чува какво говори.

И аз така мисля.Но също така ми се стори,че за момент ,когато беше на леглото и се опитваше да се стегне и да си наложи да продължи,Бих искаше да върне стария си живот и започне с Аднан на чисто.Да не изгуби всичко,което има сега..Когато го посрещна вечерта се държа добре,но не очакваше да й поиска развод.Това беше още един шамар в лицето й.Именно тогава хем се разплака ,че го губи и този път завинаги,хем се зарадва ,че е свободна и така може би вече Бех ще се върне при нея.

В разговора с Бех отново шамар,че не я иска.А на другият ден и Пейкер със заминаването си,Фирдевс и тя на път да се махне ..е как да не изтрещее след всичко?
Много ще е отвеяна Бих във финалната серия-като невменяема.Празен поглед-празна душа. smile3511 Ах ,Бехлюл...


Според теб малко ли пъти Бех и каза на Бихтер КРАЙ ?
Имало ли е момент в който той да е ИСКАЛ /намерение да се обвърже с / Бихтер,
за да има такива надежди тя?

# 72
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Не мисля да упреквам никого за чувствата. Съжалявам, че не видях мъжко мнение по въпроса, може и да съм пропуснала, но рядко влизах в темата. От дългогодишния си житейски опит съм разбрала, че жена и свлачище като тръгнат, спиране няма - не коментирам има ли любов, но жените, като потънем в някаква връзка, потъваме с цялото си сърце, докато при мъжете е по-различно - обичат да си играят с огъня, но не и да изгорят в него. Огледайте се - жените като се влюбят, се развеждат в името на новата си любов, но мъжете не са склонни да го направят, запазват си семейството и спокойствието.
Берен, мисля, че така се казваше актрисата, която играе Бихтер, е с голямо бъдеще, за мен играта й беше перфектна.

# 73
  • Мнения: 0
Добро утро момичета!   food010  Бехлюл наистина не успя да обикне така силно Нихал и да изпита страстта която изпита с Бихтер,но не мисля че остана с нея само заради материалната сигурност.Той обича семейството си и държи на него,като изключим прелюбодействието му.Бихтер ако се беше отказала още като видя какъв е слабохарактерен да беше го оставила сега нямаше животът и да бъде изпълнен с едно нищо и да свърши по такъв нелеп начин.Направи ме впечатление че когато Аднан и каза за развода попита за друга,явно си мислеше че и той е кривнал и щеше за чувства облекчена.Искам да попитам Нихал някога казвала ли е на Бехлюл че ще умре ако я изостави или това е негово виждане.

Не , не е негово виждане - методично му е припомняно ! Нихал му го казваше много често - "Ако ме оставиш - ще умра , Не мога да живея без теб , Бехлюл  и още много , много подобни . Този емоционален натиск , не е по- малък от този , който Бихтер му нанесе ! Peace
Mislq, 4e vsi4ki vlubeni si govorqt takiva neshta. Az pone go pravq, ne namiram za nenormalno ili zadaljavashto da kaja na sapruga si, 4e ne bih mogla da jiveq bez nego, 4e go obi4am bezkraino i t.n. Dano ne e s men ot strah  Laughing

# 74
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт