Къде в Пловдив???-23

  • 66 872
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 310
Днес обикалях да си купя костюм за есента, защото майчинството свърши и почвам работа. Нищо обаче не си намерих.
Искам да попитам вие майчита от къде си купувате костюми?
Аз съм от  слбичките около 40 номер и да ви кажа  в повечето магазини няма малки номера.
Аз търсих на ул. Иван Вазов и на Заимов, срещу кукления театър.
Някой знае ли някъде в Пловдив някоя фирма производител на дамска конфекция, за да отида направо от производителя да си го купя. Единствено в Микстар ми харесаха, но там имат само с къс ръкав, а на мен ми се иска да е с дълъг.
И двата МОЛа обиколих миналия ден, пак нищо.
Моля ви кажете къде да отида?
Вие от къде си купувате костюми?

Също можеш да провериш в Аристон С, на Отец Паисий. Сещам се и за Кенсол срещу халите,както и в Миро до Каменица.

# 691
  • Мнения: 400
Аз сега се сетих и за Данини: http://www.danini.net/DANINI_bg.html
В раздел "колекции" има каталога. Аз преди време ходих в магазина им в кичука, но продавачката беше една ужасна лелка, която ми се скара, че разглеждам и аз се ядосах и си тръгнах. Иначе имат доста добри попадения! В сайта има и адресите на представителствата по градове.

# 692
  • Мнения: 6 206
За костюми - ако имаш път към София или Ст загора - в Зара има костюми на намаления, много, ама много хубави и изчистени, аз където не нося официални облекла чак се изкушиш да си взема. Бяха повече то нормални цени.
В Манго също имаше до миналата седмица хубави черни сака малки на намаленията - по 40 лв бяха, връзваха се и с панталон и пола.
Към София ако имаш път тези дни /докато са намаленията/ - в Капаска има много хубави делови панталони, страхотни и са с добри комбинации нагоре. Всичко е в намаление. Въобще за мен Капаска няма аналог. Никога не се е случило да влезна в техен магазин и да не си харесам нещо. Определено на Пловдив му липсва техен магазин.
А Дика винаги ми е било абсурдно скъпо.

# 693
  • Мнения: 2 011
Преди време на Железарска нямаше ли магазин на Капаска?

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Оня ден видях, че в Лекси (Гранд) срещу касите има млекомат.
Някой ако има повече информация откъде е млякото и др. да пише. Нямах време и не се спрях да питам или прочета.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Някой беше писал за детска шарена масичка със столчета.В неделя видях същите в Карфур.Масата струваше около 38 лева,а столчетата по 18 мисля.

# 696
  • Мнения: 0
Къде в Пловдив мога да намеря домашно прясно мляко и кога (сутрин,вечер).Интересувам се за "Тракия",''Съдийски","Кючука" или "Кършака"

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 231
има ли в Пловдив колела(от тези триколки с дълга дръжка за бутане) на Smart Trike
Бях видяла в брошура на Метро. Провери там! Peace

# 698
  • Мнения: 565
Къде в града има субстрат за орхидеи от този с корите newsm78

# 699
  • Мнения: 299
Къде в Пловдив мога да намеря домашно прясно мляко и кога (сутрин,вечер).Интересувам се за "Тракия",''Съдийски","Кючука" или "Кършака"

Живея в Тракия и купувам мляко оттук-
http://www.marica.bg/show.php?id=28378
Идва на паркинга на Сани- Тракия всеки вторник, четвъртък и неделя от 8,30 до към 12-13ч, но тъй като сега е топло и млякото свършва по-рано, ако решиш да купуваш, се ориентирай до към 10ч най-късно. Млякото е охладено, досега не съм имала проблеми, взимам вече повече от половин година, даже квася от него и става чудесно. 1 литър е 1,20 лв., бутилката е 0,25 лв., но може да си носиш и твоя. На вратата на буса има график кога и къде ходи из града, и от колко до колко часа.
Да добавя само, че отстрани на паркинга идват и частни коли, от които се продава мляко в бутилки, но не съм купувала и нямам впечатления.

# 700
  • Мнения: 728
Помагайте!
В коя аптека,дрогерия,магазин за диабетици или др. в Пловдив мога да намеря бирена мая на хапчета в чист вид .Тази ,която откривам по аптеките в Тракия е с добавени вит.А,Е,С,което не ми върши работа.

# 701
  • Мнения: 5
Днес обикалях да си купя костюм за есента, защото майчинството свърши и почвам работа. Нищо обаче не си намерих.
Искам да попитам вие майчита от къде си купувате костюми?
Аз съм от  слбичките около 40 номер и да ви кажа  в повечето магазини няма малки номера.
Аз търсих на ул. Иван Вазов и на Заимов, срещу кукления театър.
Някой знае ли някъде в Пловдив някоя фирма производител на дамска конфекция, за да отида направо от производителя да си го купя. Единствено в Микстар ми харесаха, но там имат само с къс ръкав, а на мен ми се иска да е с дълъг.
И двата МОЛа обиколих миналия ден, пак нищо.
Моля ви кажете къде да отида?
Вие от къде си купувате костюми?
Дано не прозвучи като реклама ,но работя в ф-ма която е производител на дам.мода.В края на този м.ще получим есенната колекция за сега има само гол.№ и то с къс р-в.Има черни поли прилична дължина.Ако нещо те интересува пиши на л.п.Лек дин !

# 702
  • Мнения: 5
Къде в Пловдив мога да намеря домашно прясно мляко и кога (сутрин,вечер)
За първи път видях в Лексито в Гранда ShockedКато слизаш по стълбите в ляво има автомат ,ако нямаш шише си купуваш от касата иначе май 1.30 лв за литър.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Бирена мая на хапчета има в Диетичния магазин на Опълченска,току-що попитах.Опаковката е от 200 таблетки-15 лева.Може и на бройка-7,5 ст.бройката.Така ми казаха Peace

# 704
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт