Къде в Пловдив???-23

  • 66 775
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 728
Бирена мая на хапчета има в Диетичния магазин на Опълченска,току-що попитах.Опаковката е от 200 таблетки-15 лева.Може и на бройка-7,5 ст.бройката.Така ми казаха Peace
Много благодаря!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Къде в града има субстрат за орхидеи от този с корите newsm78
В Баумакс има-вземи си от по-скъпия,защото българския е с много торф вътре.Но всъщност ти си прецени,според орхидеята

# 707
  • Мнения: 116
Момичета,знаете ли в колко отваря Евроленда?В 9.00 ако мина дали ще е отворено?

# 708
  • Мнения: 1 380
За костюми - ако имаш път към София или Ст загора - в Зара има костюми на намаления, много, ама много хубави и изчистени, аз където не нося официални облекла чак се изкушиш да си взема. Бяха повече то нормални цени.
В Манго също имаше до миналата седмица хубави черни сака малки на намаленията - по 40 лв бяха, връзваха се и с панталон и пола.
Към София ако имаш път тези дни /докато са намаленията/ - в Капаска има много хубави делови панталони, страхотни и са с добри комбинации нагоре. Всичко е в намаление. Въобще за мен Капаска няма аналог. Никога не се е случило да влезна в техен магазин и да не си харесам нещо. Определено на Пловдив му липсва техен магазин.
А Дика винаги ми е било абсурдно скъпо.

Ерин, а има ли реални намаления в Зара-та. Гледах в сайта им лятни рокли за над 100лв ... както и доста скъпички сандали ? Там не са ли коригирани цените или са си такива ?

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 newsm78някой да знае къде в Пловдив ремонтират китайски gsm ми
или по точно кой в Пловдив се занимава с това  bouquet

# 710
  • Мнения: 4
къде продават ловни оръжия освен в магазин VIP

# 711
  • Майничка
  • Мнения: 12 624
къде продават ловни оръжия освен в магазин VIP

На "Цар Борис ІІІ", след Тримонциум по посока ПУ, с/у Военния стол, даже май два магазина има, на третия етаж в Гранда с/у ескалаторите - също.

# 712
  • Мнения: 19
къде продават ловни оръжия освен в магазин VIP

Днес видях в АЛАТИ, че са направили специализиран оръжеен щанд, непосредствено до касите. Peace

# 713
  • Мнения: 116
Момичета,виждали ли сте някъде обикновени съклени чаши за чай с дръжка,изчистени?

# 714
  • Мнения: 6 206
Ерин, а има ли реални намаления в Зара-та. Гледах в сайта им лятни рокли за над 100лв ... както и доста скъпички сандали ? Там не са ли коригирани цените или са си такива ?

ами има, разбира се
колкото в манго, толкова и в зара
сега си спомням роклята, която си взех последно от 120 на 60 намалена... ами няма как тази рокля с плата, подплатата и ако тръгна да си я шия да ми излезне по-малко.
по същия начин и саката - без намаление са по около 100 лв, на намаление слизат до към 40

сега вече не знам какво е останало - ние откак си имаме зара в стара загора, не влизам в зара ни в софия, ни в лондон, ни в рим, а в стара загора като отида напоследък нямам време да обикалям по магазините  Joy

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Наскоро някой питаше за плажни хавлии Simple Smile ще сподели ли дали и от къде купи?
Търся голяма, цветна, за мъж...

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Големи хавлии съм виждала в магазина за спално бельо и хавлии срещу халите на главната. Скоро минах и покрай магазинчето на "Гладстон", което е на светофара до галерията и там имаше разнообразие. Също и от Jusk съм купувала хубава голяма мъжка хавлия.

# 717
  • Мнения: 1 380
Ерин, а има ли реални намаления в Зара-та. Гледах в сайта им лятни рокли за над 100лв ... както и доста скъпички сандали ? Там не са ли коригирани цените или са си такива ?

ами има, разбира се
колкото в манго, толкова и в зара
сега си спомням роклята, която си взех последно от 120 на 60 намалена... ами няма как тази рокля с плата, подплатата и ако тръгна да си я шия да ми излезне по-малко.
по същия начин и саката - без намаление са по около 100 лв, на намаление слизат до към 40

сега вече не знам какво е останало - ние откак си имаме зара в стара загора, не влизам в зара ни в софия, ни в лондон, ни в рим, а в стара загора като отида напоследък нямам време да обикалям по магазините  Joy

Хм, явно ще се ходи до Стара Загора.

# 718
  • Мнения: 4 308
Ерин, а има ли реални намаления в Зара-та. Гледах в сайта им лятни рокли за над 100лв ... както и доста скъпички сандали ? Там не са ли коригирани цените или са си такива ?

ами има, разбира се
колкото в манго, толкова и в зара
сега си спомням роклята, която си взех последно от 120 на 60 намалена... ами няма как тази рокля с плата, подплатата и ако тръгна да си я шия да ми излезне по-малко.
по същия начин и саката - без намаление са по около 100 лв, на намаление слизат до към 40

сега вече не знам какво е останало - ние откак си имаме зара в стара загора, не влизам в зара ни в софия, ни в лондон, ни в рим, а в стара загора като отида напоследък нямам време да обикалям по магазините  Joy

Хм, явно ще се ходи до Стара Загора.

 Laughing Laughing Laughing
Аз от няколко дни пея на мъжа ми да водим децата до зоологическата, та сега съвсем ми дадохте стимул да продължавам в тая посока  Grinning.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
В Зара, в София нямаше нищо още миналия месец. Само определени щендери с намалена стока и вече бяха заредили новата колекция. Винаги съм се чудила как в есенно-зимните им колекции присъстват леки памучни рокли, като се знам аз каква съм зиморничава, но явно има кой да ги купува. Това в сайта, дето прилича на летни рокли на мен ми изглежда новата им колекция. В Стара Загора може все още да има някакво намаление, там не съм ходила.

Общи условия

Активация на акаунт