Януарските усмивки сплотяват майки-закачливки /17/

  • 25 484
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 180
Запис,после ще чета и отчета.

# 31
  • Мнения: 32
Анкетката си я бива. Е аз се чудих 1 минута каква е тази китка, ама после загрях Laughing

Ноеми ,явно много бири изпи при Биричка ,че не я докара до тук.

Еления ,от 11 до 21  сме на море.

Тази вечер нещо мързелувам. Whistling

# 32
  • София
  • Мнения: 128
Привет момичета,
ние сме във Велинград, яд ме е, че се разминахме с мрм, какче и клечо.

Анкетата е супер. Бебеш  smile3501

Мила, да е жив и здрав  рожденика

Бубе, весело на сватбата

сега и аз ще видя дали от НОИ ще ме изненадат приятно

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте!
Бебеш мерси за анкетата и темичката страхотни са  bouquet
Мила ,честита ти рожденика.Да ти е жива и здрава  bouquet
Бубе приятно изкарване.

# 34
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте!
 Искам да попитам мамите от морето,и по-специално тези от Бургас,как е времето там.Става ли за плаж?ММ си взе отпуск до 15-ти юли и се чудим кога да тръгнем.Ще ходим в Созопол с двете деца.Направо не ми се мисли как ще стягам багажа за цялото домочадие.
 И оше нещо-тези,които вече са ходили на море,как бебчовците понасят дългия път?Имаха ли проблеми със смяната на климата,ако"да"- какви?
 И още един малко рус въпрос.Бебка на 17-ти юли става на 6 месеца и взех кутия АМ за 6-12 месеца,но на кутията пише,че трябва да е над 6 кг,а тя е малко под тях-беше на 02юни-5200.Проблем ли ще е да й давам от него като си навърши 6 месеца,въпреки че не е 6кг,при положение че за целия ден й се събира едно цяло хранене с АМ,иначе яде зеленчуково пюре на обяд с малко кърма и изцедена кърма на другите хранения,а понякога яде и каша,но не всеки ден.
 Благодаря предварително!   bouquet
 

# 35
  • София
  • Мнения: 116
Запис, Бебеш   bouquet

Мила, да ти е жив и здрав рожденника  Hug

Бубе, приятно изкарване  Hug

Днес и мъжа ми си дойде на Велинград и направо сме като пубертети  Blush

# 36
  • Мнения: 180
Сега по-подробно. Grinning
Христис,стягай багажа[ без никакви притеснения!Днес бяхме на плаж и беше хубаво времето.
Ноеми,чакаме ви!
Тони и вас после!
Анкетата кефи!макар да съм голяма градинарка и цветарка гласувах с третата опция.  Confused...ма тъй като гледам повечето сме там...отчитаме се колкото да не забравим как се прави. Laughing
вчера дадох Елда на Хип - е няма такава гадост Sick
Днес следобед ми забърках половин банан,4 череши,4 бебешки бисквитки,само се чуваше аммм,аммм Mr. Greenнито по брадата се изцапа,нито по лигавника.
А на обед си хапна месно (правено)пюре.
Искам да попитам какво му е вредното на хистамина за бебетата?Защото домати може да не давам много често,но бананче му правя, ако не всеки ден то поне през ден???И се зачудих сега като казахте че имали много хистамин..
Пепинка,честито,забравих вчера Hug
Уффф искам вече да спирам с кърменето,пък ми казаха че не било хубаво за майката да отбива лятно време.Ама като сме 90% отбити...само си губя времето за 60-80 мл. два пъти дневно.Пия чайове ама нц Crossing Arms...Кво да правя? Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 32
Еления дали ще те цитират в онази темичка? Ще следя,че ми е интересно.

Не знам какво му е вредно на хистамина, не съм чела.

# 38
  • Мнения: 2 590
Пепинка, честита ви годишнина на патерици.
Леприконче, честита месечинка на астралната ни близначка   bouquet

# 39
  • Мнения: 180
Еления дали ще те цитират в онази темичка? Ще следя,че ми е интересно.

Не знам какво му е вредно на хистамина, не съм чела.
Незнам...
Някой бисер ли написах пак? newsm78Просто търся съвет. Simple Smile

# 40
  • Сандански
  • Мнения: 72
Еления - http://enzim.blog.bg/lifestyle/2010/12/13/neponosimost-kym-hista … a-prichina.649971

Иначе и аз се чудя как успявате да пътувате с малчовците,но сигурно те обичат да се возят.А нашето диване издържа в кола максимум половин час и се започва реееев,млъква ако слезне от колата.  Crazy

# 41
  • Мнения: 493
Сега по-подробно. Grinning
Христис,стягай багажа[ без никакви притеснения!Днес бяхме на плаж и беше хубаво времето.
Ноеми,чакаме ви!
Тони и вас после!
Анкетата кефи!макар да съм голяма градинарка и цветарка гласувах с третата опция.  Confused...ма тъй като гледам повечето сме там...отчитаме се колкото да не забравим как се прави. Laughing
вчера дадох Елда на Хип - е няма такава гадост Sick
Днес следобед ми забърках половин банан,4 череши,4 бебешки бисквитки,само се чуваше аммм,аммм Mr. Greenнито по брадата се изцапа,нито по лигавника.
А на обед си хапна месно (правено)пюре.
Искам да попитам какво му е вредното на хистамина за бебетата?Защото домати може да не давам много често,но бананче му правя, ако не всеки ден то поне през ден???И се зачудих сега като казахте че имали много хистамин..
Пепинка,честито,забравих вчера Hug
Уффф искам вече да спирам с кърменето,пък ми казаха че не било хубаво за майката да отбива лятно време.Ама като сме 90% отбити...само си губя времето за 60-80 мл. два пъти дневно.Пия чайове ама нц Crossing Arms...Кво да правя? Rolling Eyes


Щом го даваш толкова време и нямате проблем, всичко е ок. Хистамина се свързва с хранителните алергии. вие отдавна сте на богата диета и до сега би трябвало да покаже ако има непоносимост.
Елдата е безвкусна, нормално да не се хареса, те я дават за в началото докато небцето не се е запознало с много вкусове.

За отбиването, всеки сам си решава кога, ако си решила да спираш, можеш да пробваш да не се цедиш 1 ден /нали се цедеше че не помня  newsm78/ и ако нямаш напрежение всичко е ок. Но имай в предвид че до 1 год на детето е добре да има поне 2 млечни хранения, тъй че може да даваш АМ или по-късно кисело мляко /дават го към 8мия месец/.
Надявам се да съм била полезна  Hug

# 42
  • Мнения: 180
Благодаря ти миличка,тъкмо с Гугъл говорихме на тази тема Joy
Прочетох и съм спокойна вече.
Бебешондел,благодаря!
Да цедя се и нямам никакво напрежение,ако не се изцедя цял ден вечерта изкарвам 120мл на веднъж,но Вико яде по 170-200мл.4 пъти на ден.От където и да го поглена не стига.
Да знам за млечните хранения Peaceдаже и аз това все повтарям на себеподобни с колички hahaha

# 43
  • Мнения: 493
Благодаря ти миличка,тъкмо с Гугъл говорихме на тази тема Joy
Прочетох и съм спокойна вече.
Бебешондел,благодаря!
Да цедя се и нямам никакво напрежение,ако не се изцедя цял ден вечерта изкарвам 120мл на веднъж,но Вико яде по 170-200мл.4 пъти на ден.От където и да го поглена не стига.
Да знам за млечните хранения Peaceдаже и аз това все повтарям на себеподобни с колички hahaha

Важното е, че се интересуваш  Grinning
Млечните може да са под формата на каша с АМ или пюре с АМ.  Peace

# 44
  • Мнения: 2 631
Еления, браво, душа! Подсети ме!  Joy
Онзи ден фризьорката ми каза в никакъв случай да не отбивам лятото, защото лятото не се спирало кърменето. На въпроса ми "Защо" отговор не можа да ми даде, само повтаряше "Абе не се спира ти казвам, не спирай, не можеш да спреш..."  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт