Болници в Пловдив

  • 14 659
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
Nassi74 Ти кога роди там?Май сме се засекли с теб?Нали си секцио?Тя Рангелова не е ли акушерка?
Родих на 27 Февруари.Да секцио.Да акушерка е Рангелова.Единствения свестен 4овек там.Ти кога роди?

# 61
Здравей!Благодаря за пожеланията!Леко райдане и на теб.
Ина4е историята е много дълга.Още като отидох до болницата за да се регистрирам за планирано секцио една нацапана докторка ми каза,4е нямало нужда от регистрация ами направо да отида при тях в понеделник и в 8 сутринта ще ме оперират.Но в неделя ве4ерта ми изтекога водите и в 12 ве4ерта отидах в спешното-прегледа ме единствения що годе културен доктор и ми каза да ходя горе в "Патологи4на бременност"и ако запо4нат контракции(защото още нямах)ще ме оперират по спешност.И към 1.30 ми запо4наха контракциите към 2 ве4е бяха на 3 минути.Казах на дежурната,а тя ми вика"Няма страшно няма да излезе".И ме оставиха.Та към 8.00 благоволи да дойде лекар(аз ве4е по4ти раждах по естествен път,защото контракциите ми бяха ве4е на минута).И въпросният лекар като ме ка4и на магарето по4ти си навря цялата рака в мен.Изпищях на умряло,а той вика-"Хубаво карайте я да ражда"Когато възразих 4е трябва да е секцио(пък и те знаеха нали им носих документи)той каза "Е хубаво де карайте я".Влезнах в операционната(преди това ме браснаха и т.н поне още половин 4ас).Та ми сложиха упойката и най-кошмарното от вси4ко беше 4е запо4наха да ме оперират когато още не беше ме хванала напълно упойката(исках да изкрещя и то 2-пъти 4е ужасно ме боли,но като си по4ти в упойка неможеш да си контролираш устата и всякъкви крайници изобщо.Просто няма такива думи с каквито да разкажа как вси4ко това ми се отрази.Бях шашната от всякъде.(Следващия път ще разкажа за това как са щяли да ми убият детето,4е сега нямам време).

# 62
  • Мнения: 3 216
Аз родих на 3-ти март.РАнгелова е наистина прекрасен човек,но аз сьм доволна като цяло от всички.Кой лекар те оперира?

# 63
Аз родих на 3-ти март.РАнгелова е наистина прекрасен човек,но аз сьм доволна като цяло от всички.Кой лекар те оперира?
Да ти кажа 4есно нямам представа кой ме оперира никой не ми се представи-ама беше малад маи4е-бях толкова оплашена,4е не помня нищо освен 4е ми се крещеше от болка когато ме рязаха...

# 64
Та за детето ми е думата.Никой нищо не ми каза(естественно).Но един "прекрасен"ден педиатърката си забрави папката с документите на бебето в стаята и аз нали съм си любопитна-веднага взех да разгръщам и 4ета.Изправи ми се косата.Зна4и детето ми се е родило мъртво(т.е.със спряло сърце)и как няма като стоя 8 4аса с изтекли води и то е със два пъти увъртяна пъпна връв около врата.(А ме гледаха на ехограф в 7 4аса и са го видяли ама не са запо4нали да бързат много-много...)Та са го "съживили"със електро шок(ако някой от вас не знае какво е това е пускане на ток през тялото с едни ракохватки.(Това може да увреди нервната система на детето),а може и да го е увредило защото детето ми полу4ава нещо като гър4ове(не ви пожелавам да видите такова нещо на вашето дете).Обиколих много лекари и никой не може да ми каже какво е то4но.Казаха ми да се връщам в болницата за наблюдение.Мислете ли 4е ще се върна?!?Да ни доубият...
ЯВНО В ТАЯ БОЛНИЦА ИМА ДОВОЛНИ САМО ТАКИВА ХОРА КОИТО СА СИ ПЛАТИЛИ НА ЛЕКАР(100 лв. е цената)!Аз нямах пари да си платя...и това ми е историята...и дано ве4е е история и детето ми да е живо и здраво ве4е...

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Здравейте, имам един въпрос към мамите които нямат брак.Днес разбрах,че родилите се такива бебета във "Весела" ги кръщават на името на майката ,а после името на бебе се сменяло в общината  Rolling Eyes Ама защо след като тати иска да го признае? ИИИИ  колко ще ни струва тази бюрокращина

# 66
  • Мнения: 16
Momicheta vsichki govovrite za Okrajna no nikoi / pone az ne vidiax / ne e ytochnil za koe otdelenie govori.I az sam rajdala tam v otdelenieto na Mateev i mi  se slu4i nai-lo6oto.Sega pak sam bremenna i ne znam kade da otida da rajdam.Ako ste po-konkretni moje bi 6te pomognete na mnogo jeni.Blagodaria

# 67
  • Мнения: 3 216
Ами аз раждах секцио и бях в отделението за секцевата,т.е. там бяхме само майки родили по тоз начин.Не помня името на завеждащия отделението или Белев или Пелев беше.
Що си мисля ,че отделението на Матеев беше за стерилитет и проблемна бременост newsm78 може и да греша поправете ме

# 68
  • Мнения: 16
Ами аз раждах секцио и бях в отделението за секцевата,т.е. там бяхме само майки родили по тоз начин.Не помня името на завеждащия отделението или Белев или Пелев беше.
Що си мисля ,че отделението на Матеев беше за стерилитет и проблемна бременост newsm78 може и да греша поправете ме
Права си отделението на Матеев е за проблемна бременност но там можеш да родиш секцио.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
здравейте,Бях във Весела за да ми насрочат дата за секцио.Възхитена сам от невероятното отношение на лекарите.Постъпвам на 23.07,а секциото ще ми е на 25.07, ще се радвам ако има и други раждащи там по същото време    Peace

# 70
  • Мнения: 4 451
Мами, вие направо ме уплашихте!
Първия път раждах със секцио във Весела, поради седалищно предлежание на плода. Не съм доволна нито от опериралият ме д-р Дренски, нито от отношението на акушерките там. Бях твърдо решена да не ми стъпва крака повече там И се бях ориентирала къ Окръжна, но сега като чета..., косата ми настръхва. #Crazy Ами сега, накъде? Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 216
Че какво не ти харесва на Окрьжна?

# 72
  • Мнения: 4 451
Ами историята на Nassi74 така ме стресна, че съвсем се обърках, а и някои други мами не се изказват особено ласкаво за там. При теб как беше? Доволна ли си? А имаш ли представа, дали разрешават татковците да присъстват на раждането?
Ходя на консултации при д-р Патишанов, който работеше доскоро в Окръжна. Мислих да раждам при него. Но днес чух слух, че вече не е там (отишъл е в частното АГ в Пазарджик). След няколко дни пак съм на консултация и ще го питам лично.

# 73
  • Мнения: 3 216
Ами аз сьм много доволна.На няколко места вьв форума сьм писала и разказвала за раждането си.КОгато си трьгнах обещах на персонала на отделението да се вьрна и 2-ри и 3-ти пьт да родя пак там.След мен още 3 мои приятелки родиха там и са доволни.Сега чакакме още една всеки момент.Все пак трябва да спомена,че имах уговорка с д-р Бачуров,тьй като още от началото знаех,че ще родя секцио и той си ми следеше бремеността.Момичето до мен в стаята,с която се сприятелихме и излизаме заедно сега родо при Патишанов и беше доволна.Ако искаш някаква конкретна информация или да ти разкажа и обясня нещо ми пиши на лични.С каквото мога ще помогна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт