Има ли фенове на Хисаря - 2

  • 193 278
  • 856
  •   1
Отговори
# 30
  • ГАБРОВО
  • Мнения: 39
Да се включа и аз с отзиви за х-л Аугуста, дано да съм полезна. Вече 3 поредни години ходим там за по 3-4 дни с мъжа ми, а тази година взехме и малкия (вече на 3г.). Предпочитаме го заради (според нас) възможно най-добрата комбинация межди предлагано и цена. На първо място (все пак сме в курорт с минерална вода) за нас е басейна - външният е хубав, но не мисля че го затоплят допълнително в по-студените сезони, вътрешният е топъл (около 30оС), има водна пързалка, която се спуска в отделен сектор, а не направо в големия и дълбок басейн, има отделен сектор бебешки с дълбочина 40-50 см. който е доста топъл (мисля че беше 34оС), а също и вградено джакузи към големия басейн което си е направо горещо. Стаите са прилични, чисти, сменена дограма, досадно е че баните са без отдушник, всички стаи са с тераси, спалните са големи. Закуската е чудесна, винаги има места, няма бутане и чакане за нещо което е свършило. Един път сме обядвали в ресторанта - скъп и лоша кухня. Само за това не става хотела. Има хубав и голям детски кът с батути и други занимавки. Хотелът е на тихо място и като цяло няма особен шум в него. Почиват както семейства с малки деца, така и по-възрастни групи - предимно руснаци и гърци купули пакети за спа-процедури.  Има голям охраняем паркинг, а точно зад хотела се намира огромен парк ( това с парковете в Хисаря си е направо разкош, минаваш през един парк, а след малко идва друг още по красив.Чудесни за разходка и каране на колело). Хотел Хисар на нас примерно не ни харесва защото има само един  огромен и ДЪЛБОК вътрешен басейн, който не става нито за мен, нито за дете. А ние ходим в Хисаря главно когато не е лято и ако няма къде да се топнеш, какъв е смисълът че си на Хисаря. Освен това е доста по-скъп, ама какво да ги правя по-луксозните стаи като басейнът им не става за нас. Така че е въпрос на лични приоритети и финансови възможности. Хотел Галери напр.изглежда много сладурски отвън, предполагам и отвътре, но като се доближиш до оградата и погледнеш външния басейн си е едно голямо корито, а пък вътрешния (което е много важно когато не е лято) е също смешно малък. Един хотел има едни предимства, друг има други. Хотел Албена напр. няма изобщо вътрешен басейн, както и х-л Централ.. А хисар и Сана са доста скъпи като не знам какво повече предлагат. Но като цяло Хисаря е един разкошен и добре поддържан курорт.

# 31
  • Мнения: 198
Определено съм от феновете на Хисаря- градчето е с много зелени площи, разстоянията не са големи, китно, чисто  и приятно е.Много слънчево и с удоволствие ходя там.
Моите впечатления са следните:
-Хисар-тук съм била много  пъти на  мероприятия  от работата.Нормални условия , има и реновирани стаи.Добри, топли и удобни басейни.Лоша кухня.
-Аугуста- прилични стаи като размер, обновени възможно най-евтино , с потресаващо декориран  коридор, странен като размер  и ужасно шумен хладилник   в стаята , който разстройваше съня ни. Басейните са ОК,във вътрешния дори може да поплуваш някоя и друга дължина .Външния за съжаление е твърде плитък и става само за плацикане,което ограничава гостите на хотела. Приемат и външни посетители. По време на нашето пребиваване през м.август миналата година основните гости бяха семейства с деца и руски евреи,изселили се в Израел-и двете групи ужасно шумни .Имахме включена закуска –голям избор от нискокачествени продукти. Кафето е от машина и беше добро.Всеки опит да се закуси навън на хлад и спокойствие бе увенчан с неуспех заради рояците оси,които връхлитаха. Масите буквално лепнеха. Запазването на часове за допълнителни процедури беше много трудно. Голямото ни  разочарование -опитахме се да вземем колела под наем  да покараме из парковете, но нито едно не бе в състояние, годно за употреба .Несъответствие  качество /цена – не бих повторила.
-Централ-  определено добър хотел, чисто,просторни стаи.Бяхме през зимата тази година-топло, приветливо.Уникална закуска, лобито е чудесно за мързеливите следобеди,кафето е Meinl, препоръчвам шоколадовия мус и паелята с морски дарове.Тихо, комфортно,никой не вика и не се възпитава от разстояние.Сами бяхме  във вътрешния басейн/за съжаление скромен като размери/,парната баня и джакузито бяха ОК. Препоръчвам с две ръце, отлични условия, обслужване и кухня.

# 32
  • Мнения: 105
Това лято вместо на море ми се иска да заведа майка и татко на Хисаря. Понеже и двамата вече са с белодробни проблеми
Иска ми се да е някои приличен хотел , ако може със включени закуски
Ако някои има идея и предложения - приемам  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 50
Препоръчвам хотел Галери.

# 34
  • софия
  • Мнения: 757
Бихте ли ми препоръчали къща за гости, която е близо до военния санаториум" Калероя:?

# 35
  • Мнения: 565
Има ли в момента почиващи в хотел Хисар? Интересувам се от тиражираното в медиите засилено полицейско присъствие в хотела newsm78
Утре заминаваме на почивка там и леко се притеснявам от факта.

# 36
  • Мнения: 164
Пишете и мен към феновете на Хисаря Wink
Ще споделя за Аугуста.Първите ни посещения преди 1-2 година бяха ок.Последно ходихме през декември.Стори ми се доста неподдържано,джакузито беше леко плесенясало,нямахме топла вода в стаята и във фитнеса почти нищо не беше в изправност...Винаги сме били доволни,но този път се изложиха.Следващият път сме в Хисар Peace

# 37
  • Мнения: 565
Стелс, няма база са сравнение между Хисар и Аугуста. В Хисар ще останете повече от доволни.

# 38
  • Мнения: 164
Стелс, няма база са сравнение между Хисар и Аугуста. В Хисар ще останете повече от доволни.
Абсолютно съм убедена Wink

# 39
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Почти няма отзиви за хотел Централ. Как ви се струва за два дни с две малки деца? Удобен ли е за тях, това, че няма външен басейн проблем ли е за лятото, има ли на около нещо, заведения и т.н? Населен ли е много с хора през уикенда, защото гледам, че басейна не е много голям?

Май много въпроси имам, но ми се иска да спрем някъде за 2 дни навръщане от морето.

# 40
  • софия
  • Мнения: 757
аз да попитам- къде бихте препоръчали заведение за обяд и вечеря, на норм. цени?

# 41
  • Мнения: 2 559
Почти няма отзиви за хотел Централ. Как ви се струва за два дни с две малки деца? Удобен ли е за тях, това, че няма външен басейн проблем ли е за лятото, има ли на около нещо, заведения и т.н? Населен ли е много с хора през уикенда, защото гледам, че басейна не е много голям?

Май много въпроси имам, но ми се иска да спрем някъде за 2 дни навръщане от морето.

Хотелът е хубав, намира се точно в центъра на града. Наоколо има доста заведения, има детски люлки, пързалки, парка е съвсем близо. Но "басейна" е по-скоро голямо джакузи  Rolling Eyes. Ако не държите много на басейна, предполагам ще ви хареса хотела.


 
аз да попитам- къде бихте препоръчали заведение за обяд и вечеря, на норм. цени?
Ресторант Балкан - точно в центъра е. Хубава кухня и нормални цени.  Peace

# 42
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Почти няма отзиви за хотел Централ. Как ви се струва за два дни с две малки деца? Удобен ли е за тях, това, че няма външен басейн проблем ли е за лятото, има ли на около нещо, заведения и т.н? Населен ли е много с хора през уикенда, защото гледам, че басейна не е много голям?

Май много въпроси имам, но ми се иска да спрем някъде за 2 дни навръщане от морето.

Хотелът е хубав, намира се точно в центъра на града. Наоколо има доста заведения, има детски люлки, пързалки, парка е съвсем близо. Но "басейна" е по-скоро голямо джакузи  Rolling Eyes. Ако не държите много на басейна, предполагам ще ви хареса хотела.


На басейна държим, но го ползваме повече за топене, не за плуване, а и с децата на ръце нямаме кой знае какъв избор. Много добре е, че има детски площадки и заведения на около. Така че засега остава вариант.

# 43
  • Мнения: 198
Meggysan ,
 Писала съм за тазгодишните си впечатления от Централ в началото на страницата.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Да, да, четох, но освен твоя и още 2-3 мнения не намерих и в старите теми, затова и питах за още отзиви. Мен като цяло ме притеснява да не се нагъчка съвсем и без това малкия басейн. И как ще се държат децата в ресторанта Simple Smile, понеже обстановката е малко по-тежка. Дано лятната градина е малко по-така. И един въпрос, според теб може ли в двойна стая да се настаним 4-мата?

Общи условия

Активация на акаунт