Дискова херния - 3

  • 210 210
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 020
*Люба*, интересно ми е как се насочи към Наречен,
в такъв смисъл, че не е от популярните курорти за нашето
заболяване? Това, че тангенторът и перлената вана не са с
минерална вода, също е странно. Навсякъде, където съм
била, ги правят с минерална вода и така ефектът е двоен -
масаж+минерална вода.

# 736
  • Мнения: 615
Отново ти благодаря  Hug но този път, за прекрасните снимки  newsm20   bouquet

# 737
  • Мнения: 276
Обаждам се всяка седмица/преди и по-начесто,но ми се озъбиха,че ги притеснявам/......и ми казват,да чакам.....имало много молби,ставало бавно.....Ама,на мен ми се изчака чакалото вече Mr. Green,пък и ми е наистина важно/предвид другите екстри/.


Да се добереш до ЯМР стана наистина мисия невъзможна. Последният ми ЯМР не е по здравна каса. Нямах  толкова време да чакам, че едни съмнения имаха лоши. С нашето заболяване трябва да имаме космически доходи, че да можем да се лекуваме. Стискам палци да ти се обадят до края на месеца. Те дали нямат някакви месечни лимити  за тези изследвания .............?
Иначе градчето е много красиво. Моя колежка ходи всяка година там да лекува нерви. Ще чакам с нетърпение да видим дали ще има резултат от престоя ти. Доста ми е далеч Наречен, но ако има ефект съм навита да опитам и там.

# 738
  • Мнения: X
Ясно......за ЯМР,явно и за него ще трябва да събирам парички.....че то не е едно,не са две....пък и нещата при мен отиват на операция,та и за там ще трябва да се подготвям финансово.
А,към Наречен се насочих съвсем случайно,защото трябваше много бързо да намеря санаториум който работи по КП/алтернативата беше да ме вкарат в болница,но предвид,че имам още неуточнено състояние и че там нямаше да ме правят нищо ,освен да лежа и да ми дават обезболяващи,предпочетох да пробвам санаториума/.И като почнах да ги прозвънявам наред/всички,които работят по КП 241/се оказа,че и там не било лесна работа.В Павел Баня ми предложиха стая 4 човека,без санитарен възел/и колкото и да не съм претенциозна,си представих варианта 3 баби,цял ден да ми намилат,хъркат и пр.......и да притичвам до банята на етажа Mr. Green/,В Хисаря  ми казаха,че ако си доплатя/~60-90лв. за 7 дни ,според категорията и екстрите/,може да ме поемат,но пак ми обрисуваха не особено добри условия......Баня Карловско ме отсвириха веднага с репликата:"не работим по КП"....Баните Смолянско се оказа,че е добре като условия,процедури и бяха много любезни,но ми предложиха резервация за ......декември.В Кюстендил/10лв на ден доплащане,в стая двойка,с телевизор/,но то пък баш тогава бяха големите студове и снегове по оня край,а предвид факта,че в момента не шофирам/заради краката/ и трябваше да съм с автобус,предпочетох нещо по наблизо.....Иначе и на други места звънях....ама това телефоните не ги вдигат хич,на мейли не отговорят.....затова се обадих в централата на СБР в София,обясних какво е положението и от там,една много мила г-жа пое нещата в свои ръце и ми направи резервация в Нареченски бани.Та,така ги избрах....заради близкото......и въпреки,някои негативи,мога да кажа,че не съм недоволна....лошото е,че ефекта още го няма/ама то дотук от каквото пробвах-все няма ефект/.
Иначе,аз също мислех,че перлената и тангентора са с минерална вода,но не били....или поне така разбрах....само ваните са-но имайте в предвид,че водата в Наречен е доста силна/радиоактивна/,та може би,за да не се прекалява....знам,ли ThinkingТя, и за пиене се пие по малко и не на празен стомах....,а и на мен лично нещо не ми понасяше/ставаше ми тежко на стомаха,дори и от няколко глътки/.Факт е,че наистина ми се отрази добре на нервите,поуспокоих се,заспивах като бебе/така не съм спала от сума време/,което потвърждава славата на курорта....
Иначе,от някои "колеги" в санаториума/за мое изумление се оказа,че има хора дето  редовно ги наобикалят тия заведения и доста наблягат на социалните контакти и забавленията Crazy/,разбрах,че в Банкя бил хубав санаториума,но храната била по-малко....В Сапарева баня било мизерия,ама пък имало някакъв масажист,дето правел чудеса,за екстензиите в Павел Баня имаше спорни мнения,както и за базата,а пък една баба ми похвали много водата в Овча могила/това е някъде по Северна България/,защото била много силна и оправяла за норматив такива като нас....

# 739
  • София
  • Мнения: 561
Някой посещавал ли е санаториум Ясен в Банкя, за рехабилитация след операция на гръбнака?
Колко време след поставяне на импланти може да се отиде на санаториум?
Благодаря!  bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 2 020
Заповядайте в новата тема:

"Дискова херния - 4"

Общи условия

Активация на акаунт