кандидатстване и обучение в САЩ

  • 16 193
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 993
Повечето изследвания, прегледи, имунизации се правят в България. Даже и допълнителни ваксини / например за менингит дори/. Посолството е одобрило и сертифицирало няколко медицински центъра в България. Не знам, ако ги правите на друго място дали ще Ви ги признаят.
Като за спортисти са малко повече изследванията. Ние не сме кандидатствали за спортна стипендия, но знаеше, че като отиде там ще кандидатства за отбора на колежа /и я приеха в отбора/. по тази причина си правеше изследванията за спортист.
НО застраховката си е тяхна, прави я колежът. В документите имахме информация в какъв размер е какво и до колко покрива, но си я направиха там.

# 46
  • Мнения: 156
Излиза, че всеки университет и колеж си има свои изисквания. За имунизациите се оказа , че има всичко , а изследванията ще ги правим при личния лекяр с направления за всички специалисти, щом нямат изискване от колежа да е нещо специално. А като иде там да си го допреглеждат. За застраховката съм намерила човек , който ще му я направи със всичко което трябва.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, моля за информация относно възможностите за кандидатстване в арт специалности - дъщеря ми се е насочила към актьорско майсторство или режисура. И при нас е рано, 8-клас е учи английски и френски, т.к. се е насочила към Англия, Франция, Канада и САЩ. Иска ми се да имам от рано информация за да се подготвям и финансово. Има ли изобщо вариант за САЩ за чуждестранни студенти и в кои университети. Всеки савет ще ми е от полза. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт