Помощ в търсенето на работа-12

  • 36 525
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 53
Цитат
За съвета - моля  На мен лично обявата ми изглежда от типа "вечни", но все пак ще осведомя колегите за срока й, дано някой от тях се окаже "достоен" за подобна позиция

 newsm10  202uu

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 21:03 от Tortaa

# 721
  • Мнения: 685
Как ви звучи: "предлагаме разумно заплащане"? Какво е "разумно" заплащане? Звучи ми като: "Не идвайте с големи претенции, защото ние вече сме решили колко заслужавате". Stop

# 722
  • Мнения: 1 446
Който иска--кандидатства, аз никого не насилвам. Чакаме точния кандидат с точните умения.

Бубето, в отпуска съм, но ще видя какво мога да направя по въпроса.

# 723
  • Мнения: 7 987
Ред, кандидаствах по една обява, за коята ти бях писала на лични. Твоя колежка ми се обади, интервюира ме и ми каза, че ще ми се обадят от фирмата понеделник или вторник, но те не ми се обадиха.

# 724
  • София
  • Мнения: 626
Който иска--кандидатства, аз никого не насилвам. Чакаме точния кандидат с точните умения.

Бубето, в отпуска съм, но ще видя какво мога да направя по въпроса.

Сорииииииииииииии.........то русо....русо...вече почти кестеняво..ама явно ефект нЕма!!! Laughing
Хем четох насам-натам... Wink
Весела почивчица и се забавлявай!!!

# 725
  • София
  • Мнения: 626
Хахахаха.....Реди...няма отърване от нас!  Hug

Red Velvet е отпускааааааааа.........,но въпреки всичко помага !

# 726
  • Мнения: 2 401
Eййй цял ден едва се удържам да не коментирам, за да не се засегне пак Велветчето, ама пусто сърце - борец за справедливост не трае.
Велветче, ама хич не си в час, мацка.  Дрънкаш щуротии от 1001 нощ, а девойките тука те вземат за фактор, гледам.   Днес разбрах и, че си ейчарка, което би ме потресло, ако не бях наясно с некои/доста подробности около тая професия. 
Мацки, четете я, но не приемайте писанията за чиста монета.  Peace

# 727
  • Мнения: 1 446
Ред, кандидаствах по една обява, за коята ти бях писала на лични. Твоя колежка ми се обади, интервюира ме и ми каза, че ще ми се обадят от фирмата понеделник или вторник, но те не ми се обадиха.

А обади ли се на колежката, аз нищо не знам. В София съм. Сори за личните, ама ми е мазало. Хем съм отпуска, хем бачкам.

Бубето, ще ти пиша след малко на лични.

Все още търся счетоводител с английски език.

# 728
  • Мнения: 53
Минзухарче също   202uu    bouquet



А всъщност исках да пиша за това, че в България обезщетението за безработица е почти мит. Има сумати условия за него - нещо като при пенсиониране. Така че никой не би се отказал от работа за да взима помощи, тъй като тук няма такива.

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 09:19 от Tortaa

# 729
  • София
  • Мнения: 626
Eййй цял ден едва се удържам да не коментирам, за да не се засегне пак Велветчето, ама пусто сърце - борец за справедливост не трае.
Велветче, ама хич не си в час, мацка.  Дрънкаш щуротии от 1001 нощ, а девойките тука те вземат за фактор, гледам.   Днес разбрах и, че си ейчарка, което би ме потресло, ако не бях наясно с некои/доста подробности около тая професия. 
Мацки, четете я, но не приемайте писанията за чиста монета.  Peace

Защо?
Някои от нас търсят помощ..вариант....шанс....късмет!
Не смятам,че има значение от къде идва-важното е да има комуникация,съвети,предположения и мнения!
Естествено,че всеки трябва да разчита на себе си и на собствените възможности,но когато вече си на прага......търсиш и се съобразяваш със всичко.
Не искам да се бъда в конфликт с никой/най-малкото със съфорумки/,но нека да не се подценяваме и да си бъдем готини -както до сега!  bouquet

# 730
  • Мнения: 2 401
И аз не търся конфликт, само споделих мнението си, което цял ден подтисках, за да не развалям хатъра в интересната иначе тема. Но, колкото повече камбанарии и мнения, толкова  по-полезна е дискусията, нъл?  Wink

# 731
  • София
  • Мнения: 626
И аз не търся конфликт, само споделих мнението си, което цял ден подтисках, за да не развалям хатъра в интересната иначе тема. Но, колкото повече камбанарии и мнения, толкова  по-полезна е дискусията, нъл?  Wink

Тъй,тъй Минзухарче  Simple Smile
Айде мацки,чао от мен за тази вечер!
Аз отивам да пуша и ще гледам филми,че ми изтекоха очите днес по обяви!
Утре отново-аз съм като на пълен работен ден !Егати.....
Утре успех на всички и хубави новини!  bouquet

# 732
  • Мнения: 1 446
Минзухарче също   202uu    bouquet

А всъщност исках да пиша за това, че в България обезщетението за безработица е почти мит. Има сумати условия за него - нещо като при пенсиониране. Така че никой не би се отказал от работа за да взима помощи, тъй като тук няма такива.

От друга страна съм свидетел как някои хора не се отказват от борсата, за да започнат работа....мнения много. Интереси също.

Само да кажа още един път, че не работя във форума, и мненията ми тук не винаги са произтекли от професионалния ми опит. Но и аз имам лично мнение понякога  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 2 171
Познавам доста хора, които умишлено не си търсят работа, за да си получават обезщетението от борсата. Предвид факта, че нямам кой знае колко широк кръг познати, процентът им не е никак малък.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 219
Мой роднина по мъж взима обезщетението от борсата, а в същото време работи без трудов договор и му плащат не-малка заплата във фирмата, в която се предполага, че са го уволнили... Мен би ме било срам да си го направя, а и да си го призная след това с претенцията "държавата какво ми дава"  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт