Перално помещение

  • 1 620
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 876
Момичета, споделете как сте организирали пералните си помещения и имате ли такива.   bouquet

Ние преустроихме едната тоалетна в перално помещение, тъй като нямаше достатъчно място в кухнята за пералня. На едната стена сме сложили пералнята, на другата с ширина около 65-70 см искам да сложим шкаф, в който да си държа препарати и тн. В него искам да държа и малката ни прахосмукачка, така че планирам един по-голям долен шкаф...Само че от какъв материал да е шкафът и къде мога да намеря такива?  newsm78

# 1
  • Мнения: 822
Направете си по ваши размери от ПДЧ шкаф, ще има вратички и нищо няма да се вижда и праши. При нас всичко над пералнята е с рафтове от ПДЧ до тавана и събирам страшно много неща.

# 2
  • Мнения: 1 296
И ние имаме такова перално в новия апартамент. Но е празно. Тепърва ще монтираме и шкафчета, и няколко етажерки. Още не сме стигнали до там, затова не сме го мислили как ще ги разполагаме. Но относно дрехите за пране, досега моите мъже хвърляха всичко в един кош. Сега обаче ще сложа още един, по-малък за чорапите им.
Хареса ми идеята прахосмукачката да е в шкаф. Досега винаги е стояла в килера, но ми допадна идеята да е ,,невидима,,.

# 3
  • Мнения: 838
Ние направихме перално от един малък коридор с втора врата към дневната. Затворено е с плъзгаща се врата и  пералнята е на земята, а сушилнята е на рафт над нея, а перилните препарати от двете им страни, съответно на земята и на рафта. Имайте предвид, че трябва да се предвиди вентилация за сушилнята, иначе сигурно в помещението ще има дооооста влага. Прахосмукачката ми е във вграденият гардероб в коридора, а кофите, парцалите и др. препарати в нещо като ниша в голямата баня, която е затворена с врата от алуминиева дограма с огледало - така и в банята имам огледало в цял ръст и никога не виждам нещата, които са вътре.

Общи условия

Активация на акаунт