Имаме проблем...май...

  • 3 360
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 793
Благодаря ти много Ани за оценката.
Знаеш ли, когато реших да създавам семейство никой не повярва в мен!Дори и родителите ми не повярваха, че ще се справя на 18г. в мюсюлманска страна далече от всички...
За щастие успях - 3 деца родих, научих езика, даже и висше образование скоро завършвам.А помощта от мъжа ми е по-скоро само финансова, но не мога да се сърдя, защото той има огромен бизнес, благодарение на който ни задоволява Grinning
Аз гледам децата, той изкарва парите Laughing

Много се радвам, че си от Димитровград - обожавам си града!

 newsm10 newsm51

# 46
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мария, аз не го запознавам в детайли с религиите - просто съм обяснила, че Бог е един, но тати и аз го наричаме по различен начин и сме го водили няколко пъти в църква и няколко пъти в джамия.Не мисла, че ще го объркам.


ти си знаеш. Peace
останах с впечатление ,че искаш съвет.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Добре, де не може ли да купите подаръци за Коледа/Нова година и на турските баба и дядо? Те ще ги откажат ли? На мен ако ме поканят да празнувам някакъв мюсюлмански празник бих го приела като приятелски жест.. .А и вижте в Япония, не само че имат две "официални" източни религии, но празнуват и Коледа, и Нова година и т.н... Е, Турция не е Япония, но толкова ли са твърдолинейни свекърите? Че това са два комплекта празници  Grinning
А за езика, съм сигурна, че детето си изживява някакъв период... Сега "обича мама и България". Ако се обърнеш назад, сигурно е имало период, в който твоят произход по някакъв начин е бил пренебрегван от него. Може да спрете да го водите за малко в религиозни заведения. Аз бих опитала да обясня, че татко би бил щастлив, ако синът му му говори на турски, пък той нека си обича и България  Hug

# 48
  • Мнения: 522
Мария, аз не го запознавам в детайли с религиите - просто съм обяснила, че Бог е един, но тати и аз го наричаме по различен начин и сме го водили няколко пъти в църква и няколко пъти в джамия.Не мисла, че ще го объркам.


ти си знаеш. Peace
останах с впечатление ,че искаш съвет.

просто водя диалог  Hug
Разбира се, че искам!

Общи условия

Активация на акаунт