Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 785
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 950
Привет мили дами  bouquet
Даре, страхотно кафенце точно от това имах нужда  smile3507
Дани, браво 4 месеца си е доста време, наистина си герой, продължавай все така  bouquet
Аз заминавам днес по обед за Пловдив при мама и смятам да се отдам на пълна почивка, дори и до Хисара може да отидем на сауна и басейн.
Прекрасен уикенд ви желая на всички Hug Hug Hug

# 196
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте Сладурковци!

Дари, тенк ю за кайвето!

Искам да ви подаря малко красота тази сутрин, та и на мен да ми подейства добре, щото не съм в кондиция. Пак неприятни новини, но този път не в нашето семейство. Това е живота, един си отива, друг се ражда. Бог да е с нас да се справим с изпитанията!


Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 15:07 от Tedi_Nikolova

# 197
Момичета, знам че индивидуално, но се притеснявам.  Моята БТ   още не стигнала 37 градуса. След овулацята/ при ову беше 36,4/ се покачи до 36,8-36,9 и това е .. нормално ли е ? Трябва да ми дойде на 21 тепърва ли ще се качва...
За първи месец меря сериозно БТ и още се шашкам

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 11:07 от Mia_a

# 198
Извинете ме за питането,но просто ми изглежда странно като сравнявам температурата си с другите момичета тук

# 199
  • Мнения: 1 153
Доброутро лейдита  Hug
Веси аз пак да ти напиша че при мен си беше закъснение,аз на лекар така и не отидох,но при мен ситуацията е малко по различна,защото ние се пазихме по принцип ,само 1 път не удържахме фронта,а и бях стресирана  покрай работата си + времето шантаво,но аз ти препоръчвам да отидеш на преглед за да си спокойна,тоест да знаеш какаво става с теб,а ти пак продължаваш да се самоизмъчваш.Стискам палци да е най -хубавата причина за теб PeaceИ да не забравиш да ни информираш.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Извинете ме за питането,но просто ми изглежда странно като сравнявам температурата си с другите момичета тук
Не се сравнявай с другите момичета. Важното е да има двуфазност...не винаги температурата минава 37 градуса. Успех  bouquet

# 201
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Миа аз само един цикъл съм мерила БТ, но при мен беше идентична ситуацията. При овулацията БТ скочи от 36.45 на 36.75, после 36.90 на следващия ден и се задържа седмица между 36.75 - 36.90. Чак на 8мия ден се качи над 37 и се задържа там до деня в който ми дойде - тогава падна на 36.60.

# 202
  • Мнения: 3 376
Ей, като се виждате, да не ме забравите и мен. Непременно да ми се обадите.  Hug
Да те забравя ....аз? никога Naughty Ще звънем как няма...само Гризката да прелети Mr. Green

Точно така! А между другото, може да мина не точно докато прелитаме покрай Загорка на отиване, щото се оказа, че май няма да ме карат и ще взимам влака. Но ще дойда в някой от следващите дни като съм си в Сливен! Peace

Между другото, на мен ми закъснява вече с около седмица - абсолютно същата история, така че може би на всички ни се е отразило по еднакъв начин това време.
Гриз, не мога да се стърпя само да кажа, че стискам силно палци и на двете ни Wink
На мен не че ми закъснява, ами БТ се държи висока, а това е нетипично за мен. newsm78
 


Ауу, какче, при тази ситуация и аз ти стискам силно палци Praynig Моята БТ не съм я мерила, щото си знам, че закъснението не е от оня тип, но пък малко здраво стиснати палци никога не са излишни thumbsup

# 203
  • Мнения: 1 441
Привет и отмен в петък!
Стискам палците за всички дето имат нужда (няма да ги изброявам, че току виж пропусна някой)

Теди, мила,  spoko

И сега за Депешарките - hot news от сайта на Депеш - концерта е на стадион "Локомотив". Билети ще се продават в Билетния център на НДК и на стадиона САМО в деня на концерта!!!

Даниииииииииииииии, не си отиваааааааааааааай! Не ни изоставяяяяяяй! newsm45

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 12:08 от BAN

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Благодаря ви,мацки!Стискам палци на чакащите.
Не искам да прозвучи като обяснение,но аз ще се поотегля малко,да не ми се сърдите,защото открихме още проблеми и вече определено имам нужда от почивка.
Целувам ви всички,ще пиша,но по-рядко.До скоро! Hug
Никво отказване ей Naughty сега не ме карай да идвам до Софето Mr. Green
Прегръщам те Hug

# 205
  • Мнения: 1 153
Данидан и аз съм в почивка,но тук се чувствам толкова добре че не  ми се ходи в другите форуми,сега ще сме 2,нали все пак искаме бебечета  bouquet

# 206
  • Мнения: 1 029
Защо ли ви казах.хихи. LaughingНяма да ходя никъде тогава,щом сте толкова милички,освен,че излизам по-работа.Благодаря ви за вниманието. HugЦелувки пак  bouquet

# 207
  • Мнения: 375
здравейте!как сте в този хубав петъчен ден?Аз пак да ви св пооплача с мойте проблеми -лелиата я няма 13-14 дни.Опитах да отида на лекар,но почти неуспе6но дадоха ми 4ас за 29.12.Продулжавам да правиа тестове отрицателни са,имам вси4ки симптоми за бременност.До 29 вече ще се побъркам.

# 208
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен днес е ден за   newsm79 1ironing wash  food002 и пазаруване не на последно място.
Днес на всичкото отгоре съм и недоспала растат ни зъби и е ад. Моля се за малко сън.
Вчера си купих от аптеката лактофлор таблети за смучене,  за тях ли ставаше
дума, че са против гъби.
Стискам  палци на чакащите  EFP

Извинете за въпроса ако случайно се повтаря, но точно кои дни около очакваната овулация се бебеправеше luvbed май съм ги позабравила нещата, ама е нормално все още съм кърмачка и съм извинена.

# 209
 не що не можа да ми се публикува отговора, затова пиша пак: Благодаря ви момичета за успокоението, вече съм спокойна, че не я карам на замръзване Mr. Green
 Стискам палци на всички!

Общи условия

Активация на акаунт