Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 035
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Да,това го прочетох и последния ми опит беше през декември,но пак ми отказаха до ги приемат.Точно от това идва объркването ми ,а и нито една от двете директорки не пожела да ми види документите и сега съм в голяма ?.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 2 106
Е как така не пожелаха да Ви видят документите? Задължени са да ги приемат за кандидатсване, дори и да не сте им в района, дори и да не отговаряте на всички точки. А това дали ще участвате в класирането при това положение е отделен въпрос.

# 662
  • Мнения: 361
Въпрос към Register:  Стана ми ясно, че от 17.01 трябва да занеса нови документи (за набор 2008)....... това до края на седмицата ли трябва да стане?...... или мога да изчакам първо да обявят някакви бройки за прием и тогава до ходя до ДГ?

# 663
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Да,точно така.Директорката на Делфинче ми каза ,че нямаме никакъв шанс,а миналия месец по същия начин ме отпратиха и от Лястовичка.Какво бихте ме посъветвали мили дами?

# 664
  • Варна
  • Мнения: 2 106
dida7, проверяваш точно в района на кои градини сте спореде адресната регистрация, приготвяш си пълен набор от документи и отиваш в най-близката градина. Нямат право да ви отказват да приемат документите. Какво обаче ще се случи с класирането не се знае.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 245
Дида нямат право да ти откажат да си подадеш, това че е шанса е минимален е друг въпрос. Моля Регистър да се включи. Аз също чакам отговор и на въпроса за подновяването на документите набор 2008.

# 666
  • Мнения: 193
За родени 2008 няма краен срок. Подаването на документи е целогодишно.

Ако има свободни места за 2008 ще ги видите този петък след 19 ч., а класирането за тях ще бъде в следващия петък. Според мен удачно е подаването най-рано от следващата седмица с цел да изчакате обявяването на свободни места.

Да,точно така.Директорката на Делфинче ми каза ,че нямаме никакъв шанс,а миналия месец по същия начин ме отпратиха и от Лястовичка.Какво бихте ме посъветвали мили дами?

Може би директорите са казали, че нямат свободни места при тях. Но никой не може да ви откажа прием на документи и избор на желания.

# 667
  • Мнения: 361
Register, благодаря за разяснението!  bouquet

# 668
  • Мнения: 4 465
Да,точно така.Директорката на Делфинче ми каза ,че нямаме никакъв шанс,а миналия месец по същия начин ме отпратиха и от Лястовичка.Какво бихте ме посъветвали мили дами?

Отиваш с нотариус и подаваш.

# 669
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите Hug

# 670
  • Варна
  • Мнения: 382
Здравейте, имам и аз чудене относно документите за кандидатстване: аз работя на трудов договор, а мъжът ми е самоосигуряващо се лице в ООД, където е съдружник и управител. Ако аз представя документ от моя работодател удостоверяващ трудовото ми правоотношение, трябва ли да предоставяме от страна на мъжа ми описаните в т.5 "Заверени копия от годишни данъчни декларации по чл.50 или чл.92 за управители на ООД и ЕООД от ЗДДФЛ за предходната календарна година, на един от родителите, който е самоосигуряващ с"? Аз оставам с впечатление , че документите се подават за единия родител, т.е. ако аз подам за мен, за мъжа ми няма нужда. Или не съм права?

# 671
  • Мнения: 182
Точно така, подготвяш документи само за себе си, за мъжа ти не е необходимо.

# 672
  • Мнения: 74
сигорно сте го писали но аз пак ще ви питам.Боян е роден на 22,01,09 ходи на ясла,аз очаквам второто си дете та въпроса ми е какви документи трябва да подготвя и каде да ги подам и кой е крайния срок за подаване на документи за детска градина.благодаря предварително

# 673
# 674
  • Мнения: 5 255
eeli, тук пише какви документи ти трябват.

Нещата са ясни, няма промяна от миналата година, така че... Но защо все още няма обявени свободните бройки за новия прием. Какво ли чакат? Tired

Общи условия

Активация на акаунт