"Пак жега се задава, Юнчето усмивки весели раздава... " - тема 2

  • 20 078
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 142
Бюти, браво, добре наддава Лора, та даже си е наваксала Simple Smile (последните ти думи не ги разбрах, но най-вероятно, защото не си ги писала сама Simple Smile )

Поправих се Blush

Бюти, роди се 48 см, на 20-я беше 52, сега е 55 см.

Всъщност тя е започнала от по-малко, така че може и наистина да е толкова Peace (нашето голям дребосък ще се окаже значи Laughing)

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен

Чин, наистина ти се чудя как успяваш. Благодаря ти за прекрасната тема.
Разгледах бебоците и тези в старата тема, пркрасни са всички и колко са пораснали.Ех да са ни живи и здрави.

Ние снощи спахме но с големи трудности, започнахме и да плачем вече от напъване и нищо не ни отешава. Само разходки ни успокояват я с количката я на ръце но в тази жега не излизам по много и се мъча в къщи.

И да ви се оплача, още нямам плащане от нои за болничните и почнах да разследвам каква е причината. Оказа се че пари са преведени но още не знам на кого, очевидно не на мен. Сега съм юрнала всички да разнищим ситуацията звънях и в нои и съм впрегнала работодателя си и да видим какво ще излезе, направо съм бясна.

Хелен, Бюти успех на прегледите, да се върнете с големи бебоци.

Слънчев и спокоен ден с усмихнати бебоци.

ПС:този пост го писах сутринта но от бързането явно не съм го постнала  newsm78
Браво на големите бебоци, всички добре си надават, да видим утре при нас как ще се отчетем.

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 13:50 от dagi

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Много съм загубена! ooooh!

Зверче, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов! Детенце да те радва и много поводи за гордост да ти носи! Hug

Даги, голяма гадост, дано грешката е бързо поправима!

# 33
  • Мнения: 158
Добър ден!
Зверче честит рожден ден!Много здраве,любов и късмет!  Hug

С тези жеги всички деца са изнервени.Ние в неделя бяхме малко на разходка на един язовир близо до нас и там беше по-прохладно и Краси поспа както трябва.Акането ни стана на 2 дни вече,което ме успокоява,че иначе е много нервен и само мрънка,ръмжи и не иска нито гърда,нито биберон  #Crazy
Вече сме с пъпчици по лицето от жегата и мажа с Ойлатум.
Отивам да полегна малко до него,че и мен ме стопява горещината.
До по-късно  Hug

# 34
  • Мнения: 149
Днес съм като робот от сутринта не спирам... до преди малко висях на компа, че трябваше да изпратя около 20 оферти, спретнах една млечна баничка (даже изядох едно огромно парче плюс порция от снощния пълнен патладжан - и мен ме гони днес апетита Blush) и вече не помня колко пъти се кърмихме и разнасяхме.
Смогнах най-после да кача малко снимки и от пътуването ни този уикенд до Балкана. Воала  Simple Smile
Първата екскурзия и разходка на Оги в планината: http://heberlea.snimka.bg/travel/v-etropolskiya-balkan.607769.24301178

Чин, Шунка - аз шъткам при приспиване (тихичко наподобявам сушоар Wink) ноо ще пробвам и вашите начини! довечера като си дойдат моите хора и ги нареждам на влакче от вратата...

еее това ли му беше спането - няма и 30 мин...  #Crazy

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 15:07 от heberlea

# 35
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте милички Hug
При нас нищо интересно, пак съм сама с дечицата и се гледаме, пу-пу добре че са ми добрички иначе щях да полудея. Simple Smile
Лаптопа ми се беше счупил и не можех да се включа, мъжа ми го няма да го занесе на поправка, но вчера го занесох не се издържаше без бас толкова време. Имаме си нова тема, Чинче   bouquet Heart EyesТази прочетох видях че сте добре и отивам да наваксвам в старата.
Прегръдки от мен Hug

# 36
  • Мнения: 445
Здравейте
аз се завърнах от консултация - момчето ми е наддало още 800 грама - т.е вече е 5100  Shocked. Педиатърката иска да го слага на диета, да ядял по-малко. Е аз как да разбера колко изсмуква, че да го спра..  newsm78 Пък и бебе на кърма да е на диета.. Помня, че някой се беше оплаквал от това, аз лично не мисля да си ограничавам детето отсега, много ми е мъничък още  Naughty.
Ани2, ти какво мислиш по въпроса, много са ми ценни съветите ти  Hug
Иначе му биха ваксината, изплака силно един път до захласване, ама аз изтръпнах направо  Shocked, много кофти се захласват тия бебета.
Хеберлеа, страхотни снимки, малкия е много сладък  Heart Eyes
ТинаТ, с какво точно мажеш на Ойлатум? И Алекс има пъпчици от топлото, а е само по боди.
Орнела, Бюти - браво на дечицата, важното е да са здравички Simple Smile
ПаО, браво на Марти, добре си е бебока  Hug

# 37
  • Мнения: 79
Бюти, добре си наддава детето.
Даги, много неприятно, дано скоро поправят грешката и си получиш парите.

Теди, прекрасна е малката госпожица.
Деси, много неприятно, че си се изнервила и Йоанка също, дано скоро се приберете , че да се успокоят нещата.
Мая, и на мен ми стана смешно с това,"майче"  Crazy
Хелен, как е в Плевен? От колко време не живеш там?

Ваче, дай рецептата за питката, че и на нас ни предстои това събитие. Аз много меся,  но ми се иска да направя този път нещо по-различно. В краен случай ще направя козуначена пита с локум и така. Сега съм се навила за една медена торта да пробвам, но да видим дали ще си намеря подходяща рецепта.

Хеберлеа, страхотни снимки и двете ти деца са прекрасни.

Дано не пропускам някой.

Вънка е ад. Ние излизахме но докато се намотаме и стана 10 часа, оставаше само аз да си полея един душ и да зачерваме и Йоана ми събори цветята в дневната на земята с една топка. Полудях, като се развиках направо място не можех да си намеря. Тя се разрева, събуди бебето, то се разрева, че се и наака не мога да го преобуя, че Йоана ми виси на единия крак. Аз й крещя и й обяснявам, че така не се прави и като кажа нещо трябва да се слуша, тя пак си прави нейното и реши да си избира коя рокля да облече и само ми повтаря че иска вънка на разходка. Цирка беше пълен. В резултат Йоана излезна с майка ми на парка (бабата дойде точно когато трябва), аз докато успокоя Вени и изчистя пръстта, хвърлих цветята с коша, и си полея един душ за точно 2 минути докато реве стана 11 часа. Отидохме да вземем храната на Йоана и се прибрахме. Сега всички спят, пък мен ми е толкова нервно, че не мога място да си намеря.

# 38
  • Мнения: 445
sela_wi, трудно е, не съм живяла в Плевен от близо 13-14 години  Crazy.. Но за късмет срещнах 2-3 съученички с бебета, та няма да съм съвсем самичка... Ама гледам всички си говорите за погача - аз тука нямам кого да поканя, само тия 2-3 приятелки са , ама те са омъжени  Sad. И не знам дали изобщо да правя нещо, май само ще го заведа като стане на 40 дена в църквата да му почетат молитва и това ще е.

# 39
  • Мнения: 0
Хелън, браво на младежа. Много добре се справя с наддаването  Hug Вярно е, само да са живи и здрави! Казаха ли ти на теб нещо за днешната ваксина - предупреждения или нещо друго   newsm78
Села Ви, дишай дълбоко! Знаеш, че лудницата ще става все по-голяма и луда нали  Crazy Party Шегувам се, не се сърди, просто като си представя с едно дете как се изнервяме, а с две  Joy
 

# 40
  • Мнения: 79
Орнела не се сърдя, сега даже ми е смешно, ама сутринта да ме беше видяла. По нощница, цялата олята в кърма и тук там върнато мляко от бебето, рошава, бях си хванала косата с един ластик, че да не ме скубе Венета, напикана, щото и това имаше тази сутрин след като я измих. Метнала бебето на едното рамо за да не реве и тичам из стаите, като междувременно трия сол на главата на каката и се опитвам да й изгладя роклята.  #Crazy

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Села ви, страшна картинка сте били!  Crazy

Даги като каза за болничните и се сетих да проверя какво става с моите... е отново ми иде да убия някого... днес чак ми даде докторката болничния за преносването, а се оказва, че другият, който са ми издали от болницата, не могат да ми го изплатят, докато не получат в НОИ този днешния. Crazy Та сигурно чак другия месец по това време ще получа някакви пари. Само да устискаме дотогава, че бая разходи имаме до края на месеца.  Tired

Освен това от събота до днес съм качила 2 кг и ми е тъъъъжно.

Ваче, и моят мъж нещо каза за бебешкия корем, но го пренебрегнах. Наистина допреди 1-2 седмици изглеждаше някак широк настрани, но сега или свикнах, или започна да се оформя.

# 42
  • Мнения: 2 456
Села Ви, страшна картинка сте били.. Simple Smile

Хелън, можеш да кажеш на тази педиатърка да си гледа работата... 800гр си е супер. Никола качи 1400 първия месец... и на диета пак не съм го сложила...

Шунче, Даги и моите болнични са една страшна история... оказа се, че от предишната ми работа са ме осигурявали 6 месеца, но по 3 дни в месеца и аз не съм видяла, съответно до 45 дневния ми болничен не съм имала година трудов стаж, направила съм го  5 дни след като е трябвало да изляза в болничен, та не искаха да ми изплатят болничния, ходих да се разправям, подавах молба-декларация да ми изплатят някакво друго обезщетение за периода от 5 дни, в които съм нямала 12 месеца и  няма да си получа целия болничен. Това обезщетение се равнява на 3.30лв на ден, но не мога да ги откажа, защото няма как да ми се продължи другия болничен... въобще- бях полудяла, хиляда документации и тъпотии...  Twisted Evil

# 43
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте момичета Hug
И ние днес бяхме на преглед, Хелън, и моя мъж е 5100, тоест за 1 месец е качил малко повече от килограм и половина. Та аз се пошегувах, че май ще трябва диета и лекарката чак ми се скара, каза, че като сме само на кърма всичко си е супер и човечето си е супер, няма никакви диети да правим, така че споко Hug Биха ни ваксината против хепатит Б, рева само 1 мин докато я слагаха и след това миряса, истински мъж Mr. Green
Много жега пак, ужас, аз съм го приспала сега и се опитвам да си направя кола маска, и направо ще се гътна от жега...ама нямам друго свободно време, трябва да свърша и тази работа Twisted Evil
Аз пък сега се замислих, че нищо не ми казаха за болничния, на следващ преглед сме на 29ти Август, а май този който ми дадоха от болницата е до края на Юли, хммм, много съм зле че не попитах  newsm78
На мен иначе и двата досегашни болнични ми ги изплатиха, е така де, до края на Юни...

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Чин, ужас, с парите от болничния да си купиш една двуцевка и да ги погнеш тия, дето не са те осигурявали нормално!  Close

Общи условия

Активация на акаунт