До мамите които вече са празнували първата годинка?

  • 1 565
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Ние го обединихме с кръщенето. Отидохме на Дряновския манастир, кръстихме го и след това бяхме резервирали маси в едно заведение край Търново - Чифлика. Голям път ударихме, ама родата ни е пръсната из цяла България и това беше нещо като събиране по средата. Бяхме само с дядовците, бабата и семействата на лелите (абе пак се заформихме към 15 човека). Беше много хубаво, защото беше през пролетта, а района край манастира е разкошен!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 346
нашия РД е много скоро - на 02,01,2006 и доста се чудих какво да правя,едно заради датата,друго,че нямаме място в къщи ,но в крайна сметка реших ,че ще наемем един ресторант в почивна станция извън Б-с и там ще се съберем роднините

с деца няма да го правя тази година,защото така или иначе не сме проходили още ,а пък и не мисля,че малкия ще разбере нещо от това

с приятели може би ще го празнуваме следващата събота и неделя заедно с Ивановден

# 17
  • Мнения: 5 577
В къщи мисля и аз че е по-добрия вариант.  Peace

Малко е детето за заведение, няма да разбере много. И може да му се доспи, да се провали събитието. Така мисля.

Но има доста мами, които да празнивали на заведение.

Ние бяхме с къщи, с бабите и други роднини. На сандвичи и хапки.

# 18
  • Мнения: 2 732
В къщи с роднините и на сладкарница с мами с дечица .

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В къщи с роднините Peace

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да и аз май последно реших да е така. Хич не ми се иска, за мен ще е истински ад да гледам как всички баби и дядовци се лигавят отгоре му, но нямам избор.  Cry

# 21
  • Мнения: 827
 Нашият рожден ден е съвсем скоро. На мен ми се струва най-удачно едно празненство вкъщи. На топло и има под ръка легло за изморен рожденник. Но имам колебания кога да го направя, т.е по кое време на деня? Като се има в предвид, че ще има няколко дечица, които също са към годинка-две. Кога го направихте вие?

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нашият рожден ден е съвсем скоро. На мен ми се струва най-удачно едно празненство вкъщи. На топло и има под ръка легло за изморен рожденник. Но имам колебания кога да го направя, т.е по кое време на деня? Като се има в предвид, че ще има няколко дечица, които също са към годинка-две. Кога го направихте вие?
Аз мисля следобед да го правя, защото повечето деца спинкат на обяд.

Общи условия

Активация на акаунт