На море в Турция - тема 15

  • 130 983
  • 742
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 242
ndimitrova, благодаря за информацията!  bouquet
Жалко, че сте имали дъжд.
За обслужването в хотела - видях оценки като твоята на англичани, холандци. Но четейки, останах с впечатление, че повечето от претенциите им са малко измислени. Дано не е съвсем зле.
Как е почистването на стаите, колко често сменят бельото и кърпите? А има ли кърпи за плажа - да знам дали да нося.
Имаш ли представа какъв е транспорта от хотела до Дидим - маршрутките на често ли са, колко струват?
Ще съм благодарна за всякакви съвети. Ние пътуваме на 8 октомври за там.

Никак не е зле! не се притеснявай! Винаги има някакви супер капризи, на които никой не е в състояние да угоди. Това с дъжда изобщо не беше проблем, защото времето се оправи много бързо. Стаите се почистват всеки ден, а бельото се сменя на три дни и редовно се зарежда с шампоани, душ-гел и сапуни. Има хавлии на плажа безплатни. На рецепцията получавате карти за хавлии и може да ги сменяте колкото си искате през деня. не мога да кажа нищо за маршрутките, защото бяхме със собствен транспорт, но разбрах, че като покажете гривната от хотела, правят някаква отстъпка от цената.

# 736
  • Мнения: 431
ndimitrova , благодаря!
Ако компанията има някакви допълнителни въпроси, ще нахалствам и ще си позволя да те питам.

# 737
  • Мнения: 3 050
При нас също 1 ден малко валя, но бе романтично и не ни обърка плановете. Мога да напиша и за някои екскурзийки.
С Екотур бяхме, предният път пак с тях бяхме до Мармарис; но мога да се оплача определено от тях- по-късно ще пиша и на мейла им- на връщане бяхме с ужасен стар автобус, няма ТВ, постоянно 20 град. беше температурата от климатика, музиката не се чуваше, неудобен за 18 ч път, непочистен, запуши от загряване на спирачките когато бяхме до Малко Търново, а после като заваля в Бг, капеше от горе на задните седалки, нямам думи!!!
На отиване бяхме с нормален бус.

# 738
  • Мнения: 150
Здравейте момичета. Вчера благополучно се завърнахме от Мармарис - Ideal Prime Beach 5*. Обещах да пиша впечатления, тъй като тук не открих и сега ще спазя обещаното (в новата тема).

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 17:49 от *Малвина~Ина*

# 739
  • Мнения: 1 710
Еха, колко много доволни почиващи са се върнали Simple Smile Браво, само хубави отзиви да има!

Пускам нова тема, че вече има реална опасност да заключат тази. В момента нямам време да добавя новите мнения, но по-късно ще го направя.
Да добавям ли Аll inclusive към заглавието?

Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=613235.new#new

# 740
  • Мнения: 4 422
Мимозата, Еими, вие в главната сграда ли бяхте настанени? В къщичките и стандартни, и фамилни стаи ли има? Имаше ли недостиг на шезлонги около басейните на аквапарка?



Марги - в "Къщичките ",които са просто двуетажни малки блокчета има и стандартни и фамилни стаи и явно и в стандартните има разлика.Платихме еднакво,а на едните се падна супер малка стая ,в която не може да се разтегне диван,а и липсваше такъв.В нашата имаше  доста място имаше спалня,летло и разпънат диван и пак имаше място,но като видях,че за кгогита евро ще вземе фамилна изобщо не се чудих.Отначало нямаше фамилна свободна и трябваше една вечер да спим там и после да ни местят,предложиха ни релакс стая,която е много голяма стая ,в която могат да са четирима спокойно и джакузи вътре в стаята до прозореца и от него се вижда основния басейн и анимацията.Това не ме устройваше обаче.С две деца вътре няма какво да правя в джакузито  Mr. Green Но за семейство с бебче ще е супер,бебето и без това няма да разбира нищо  Laughing


сисии  ако времето не става за плаж отидете непременно на Демре-Мира-Кекова.Страхотно е,ние ходихме при 50 градуса жета ,но ако е 20 градуса ще изкарате чудесно.Отидете и на Аквапар Троя в Риксос Премиум,далеч ще е ,но ако времето там е по-хубаво аквапарка е страхотен.

# 741
  • Мнения: 1 525
Касиопея, радвам се, че сте останали доволни от Омер.
Ние бяхме там миналата година.
Останахме с прекрасни спомени.
Ще се радвам ако споделиш снимки. Искам да видя новата сграда вече работеща.

# 742
  • Мнения: 92
Здравейте и от мен Simple Smile Ние в момента сме във Веноса и като цяло си изкарваме добре. Съгласна съм с мнението на Димитрова, че обслужването малко куца. Навсякъде има поне по един, с който можеш да се разбереш на анлийски, чувам че доста се говори и руски. Относно почистването - при нас всеки ден влиза камериерка, сменя хавлии, хвърля кошчета, но я помързява да чисти и това като че ли е единственото, което леко помрачава прекрасната ни почивка - не помага нито бакшиш, нито  молба на рецепция. В крайна сметка малко седим в стаята.

Вегетарианската храна е много разнообразна, вкусна и интересна! Месото е еднообразно и не се чувства изобилие в месните храни аз понеже съм си фен на месото Simple Smile) На обяд и вечеря има по два вида крем супи, които са ужасно вкусни винаги. Сирената и киселото мляко са номер 1. Явно нямат време да надписват и останалите неща освен основните и за жалост не мога да ви кажа вкусотиите, защото просто не знам какво ям Simple Smile Моят мъж е фен на еспресото и твърди, че кафето не струва. На закуска има различни видове солени и сладки тестени изделия, които са много вкусни и мекички. Сервитьорите в ресторанта, на които попадаме са страхотно ведри и отзивчиви, което прави вечерта още по-приятна, имат маниер и определено работят за клиента.

Плажът е с едри камъчета и навътре в морето под пясъка има по-едри камъни и трябва да се внимава. Има много рибки във водата и малките дечица много им се радват, включително и ние - по-големите  Laughing

Ние сме в стая на първия етаж, който реално е трети - обширна стая, с голяма тераса; уютно е. По-евтините стаи, за които Димитрова говори наистина са като бунгала за персонала, не бих препоръчала да се насочвате към тях - те се падат в края на територията на хотела.

За сега толкова от мен Simple Smile ако ви интересува нещо, питайте

Общи условия

Активация на акаунт