Отговори
# 705
  • Мнения: 152
Честито и тук на мама Боряна. Да растат силни, здрави и много щастливи двете принцеси.

Иве, Викито усилено наддава. Браво на нея-абсолютен герой !

# 706
  • Мнения: 131
Започна бебевалежа . Laughing
Честито на Боряна , да са живи и здрави неините принцески и много да я радват !   bouquet

# 707
  • Варна
  • Мнения: 741
Ехааа, бебевалежът започна!

Да са честити бебчетата на Мимозета и Боряна!  bouquet  bouquet Да растат здрави и щастливи деца!

Ив.елина, браво на Вики! Да наддава все така! Hug

# 708
  • Мнения: 2
Честито на Мимозетка и Боряна.Да са живи и здрави принцеските ви,да растат щастливи,засмени и да радват мнгого мама и тати newsm51
Ей момичета,май взе че наистина бебевалежа започна при нас,все си мислех- има време..рано е,но ето че бебчетата си идват едно по едно.Да са живи и здрави Heart Eyes

Искам и аз да споделя  с вас,какво ми се случи тази нощ-доста се постреснах чесно казано.Започнаха едни болки в корема и в краста на вески 1 час-пъро в 3часа,после в 4,5 и в 6 часа.Абе като по часовник бяха точно през 1 час.Помислих,че момента е дошъл,но до 6ч и болките спряха -без да се променя интервала между тях,изведнъж спряха и днес-никакви болки(засега)Случвало ли се е на някоя от вас-до момента не съм имала никакви болки или контракции и това ми се стори доста странно и притеснително.......особено точността на интервалите на болките,но не станаха на по къси интервали от този час,а спряха newsm78.Случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо....... Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 0
Честито Борянка,живи и здрави да са ти двете принцески   bouquet Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: 2 011
Охоооо , вече бебчетата станаха 4  Flutter Peace
Да са им  живи и здрави ... Наистина  бебевалеж се очертава и  за напред   Joy baby_neutral Peace
 Аз имам  вече насрочена дата за секциото  ... 10 дни преди термина! А междувременно  доки каза да  си  стегна багажа и  ако  ще пускам бебешката бомба да  съм  готова с чантата! А  аз си имам някакво предчувствие ... че ще  е малко по-рано денят ... Сега  нека  си  расте  и  дебелее !   Peace
 Снощи се прибрах  в Пловдив  - баси  жегавата нощ дето изкарах  ...Пуснах  климатика , нищо  че съм  зле със синузита  сега !  Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 18
Олеее супер!!!И аз все си мисля ,че е раничко ,а то виж колко бебенца си имаме вече!Все едно вчера за първи път се записвахме тук във форума.
ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМИЧЕНЦАТА НА МИМОЗЕТА И БОРЯНА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ smile3525

# 712
  • Мнения: 2 231
Честити бебки, малки принцески на Мимозета и Боряна  Hug
Да са Ви живи и здрави и много много да Ви радват.
Вече май си имаме 5 бебки, всички принцески  Heart Eyes (мъжлетата явно не дават зор  Mr. Green)

# 713
  • Мнения: 21
 newsm44 newsm44 newsm44Честито на мама Боряна и мама Мимозета...Ето че дойде време и ние да се срещнем с нашите съкровища...Нека да са здравички и кротички и само радост да ви носят...
Ейй момиченца-кокиченца,постойте си още малко в коремчето на мама....
Аз днес бях на преглед за разкритие,нямах такова,но ми казаха,че шииката ми е доста скъсена и мека.Но в близките 5-6 дена нямало да има раждане,освен ако не се пукне мехура CrazyПравиха ми и запис на тонове(да вмъкна,че ходя на частно,иначе нямаше да има)Започнаха при мен менструалните болки,които обхващат и кръста,че и краката,но не са на някакви равни интервали май newsm78
Вероника,мисля,че вече е нормално за болки,но кажи все пак на док,за твое спокойствие..Той ще каже най-добре.

# 714
  • Мнения: 354
Честито на Мимозетка и Боряна!!! Живи и здрави да са им малките момиченца! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не мога да повярвам, че вече наближава момента. Аз също имам дата за секцио, което все още обаче се надявам да избегна.
Иначе и пре мен утайката е 52-докторката каза, че не е притеснително и хемоглобин 108, изписаха ми желязо, но..от него повръщам. Вече 3 дне съм така. Утре ще се обаждам да видя дали нещо друго железно няма да ми дадат.
Иначе ми е доста сложно с баткото, днес не спа и наистина ми изпи всички силичи. Много е сложно като не е първо дете, но пък така се мобилизирам повече.
Хайде лейдис, със здраве !

# 715
  • София
  • Мнения: 71
Честити бебета майки. ма къде се разбързахте, чакаййтееее нали сме СЕПТЕМВРИЙКИ, аз моя Рада мисля до септември да я крепя, айде мамата с близначките я разбирам ма другите позачакайте моля ви:-)))
Вероника, нормално е вече да получаваме предварителни контракции, за тях обаче специфичното е че обикновено не са на равни интервали, а са няколко една след друга и после отпускане и така до следващия път, който може и да няма. Съветвам те да се обадиш на лекаря си и да обсъдите тази болка.....ако трябва да пийнеш нещо, магнезий или нош-па, но не и преди лекарска консултация. В деветия месец всякакви лекове само с предварително съгласуване с АГ-то:-)))
Стойче ти ли спомена утре за The Mall и лекцията за храненето, мисля и аз да се включа, я пиши на лични да се чуем и като прегледах май няма опция за предварително записване, някой друг желаещ утре да се включи с нас???
Поздрави,

# 716
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА!!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КРАСИВИ МАЛКИ ПРИНЦЕСИ, ДА РАДВАТ МАМА И ТАТКО, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЯ!!!  bouquet  bouquet

# 717
  • Мнения: 3 743
Ех, аз още се изненадвам като видя бебешки новини в темата, но сигурно защото нашият момък е за края на септември и затова ми се вижда още далеч очакваното събитие.

Честито за прекрасните госпожици на мама Мимозета и Боряна  bouquet  bouquet  bouquet

Данна, вярно е, че в Ню Джърси има доста канадски туристи, то и аз поработих там една година на един остров Уайлдууд, близо до Атлантик Сити, но тук като гледам повечето ни познати предпочитат по на юг да почиват - Куба, Мексико, Домениканската република:)

Аз пък накрая май ще направя като snowwhite и ще взема дървена кошара, а ще се преповиваме на спалнята, добре че е високо леглото Wink Пък ако бебчо не му хареса кошарата ще търсим други варианти, сега няма смисъл да си усложнявам излишно живота hahaha

# 718
  • Мнения: 3
Честито на Мимозета и Боряна за бебенцата! Да са им живи и здрави, и да спинкат повечко!

Иве, браво за наддаването на малката! Стискам палци и занапред да е така!

# 719
  • Мнения: 2
Данна, вярно е, че в Ню Джърси има доста канадски туристи, то и аз поработих там една година на един остров Уайлдууд, близо до Атлантик Сити, но тук като гледам повечето ни познати предпочитат по на юг да почиват - Куба, Мексико, Домениканската република:)

Галче, виж колко е 'голям' света Wink
точно там изкарах и аз скромните 3 лета - колко ли десетки хиляди километри съм извъртяла из ресторантите по крайбрежната улица Simple Smile аз дори не бих го нарекла остров, ми чисто село, но факт е колко време изкарах там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт