Дали щеше животът ви да е по-радличен, ако бяхте... по-умни?

  • 1 491
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 660
Здравейте момичета, чудя се от известно време дали щеше да е по-различен животът ми, ако бях по-умна? Какво щеше да се случи, дали щях да съм с човекът с когото съм сега или с някой друг, дали щеше да ме обича или уважава повече, ако бях по умна....ей такива неща ми се въртят в главата от известно време.... вие как мислите, при вас как е?

 newsm78

# 1
  • Мнения: 5 370
Е по-умна от това накъде???
Стига един PhD във фамилията, ай моля ви се, да не отнемаме примордиалната роля на мъжете, все пак.

П.С. Аз искам да съм само 10 кг по-слаба. Сериозно.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Предполагам, че да.
Аз се опитвам да се променя - ям орехи, морски риби и вече си купувам боя в по-тъмен нюанс на русото.
Амии, помага, определено!

# 3
  • Мнения: 25 660
Хм... Странно.
Аз пък що така си мисля, че ако бях по-умна, щях да съм стара мома сега...  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 971
Хм... Странно.
Аз пък що така си мисля, че ако бях по-умна, щях да съм стара мома сега...  Thinking

Щот мъжете не обичат много умни жени.   Mr. Green  Щот, ако осъзнаем кви глупости сме принудени (?!) да правим и търпим заради вниманието им, ако бяхме всички умни щяхме да знаем, че тези жертви с теглото ни са излишно затормозяващи.  Следователно - що да ги търпим (мъжете) като и сами се забавляваме повече от добре.  Whistling

# 5
  • Мнения: 1 310
ако бяхме всички умни щяхме да знаем, че тези жертви с теглото ни са излишно затормозяващи.  
Псулютно! Peace
Ако бях по умна, сега щях да почивам на Хаваите, в именията на Бил Гейтс. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 0
Следователно - що да ги търпим (мъжете) като и сами се забавляваме повече от добре.  Whistling

А, де. Защо ги търпите тия мъже и аз не мога да разбера. Колко щеше да е добре ако имаше на света само жени.

Иначе по темата. По-умен от това няма накъде, обаче ако бях по-глупав щях да съм по-щастлив със сигурност. А сега като съм умен по цяла нощ стоя и мисля разни работи които умната ми глава ражда.

# 7
  • Мнения: 170
Kake, стига, ма...по умна от това накъде повече....я не сЪ излагай... Laughing Hug Wink

ПП Чакай, тичам и в другата тема... Laughing

# 8
  • Мнения: 1 310
По-умен от това няма накъде, ...
Ако беше толкова умен, щеше да знаеш, че има накъде. Wink

# 9
  • Мнения: 46 535
Ами Сийке, виж сега. Заплатите ни са ниски, защото сме дебели. Съответно нЕма парЕ за цигарЕ, опс, за парцалки, гримчета, ботокс, че не сме вече първа младост и т.н. с 2 думи - красота. Всичко е свързано. Хората ти го казаха в по-редната тема...


# 10
  • Мнения: 170
По-умен от това няма накъде, ...
Ако беше толкова умен, щеше да знаеш, че има накъде. Wink

Пипи Hug, не закачай пича Wink, имам съмнения кой е, ама може и да се лъжа...ама, ако е тоя дет си мисля...бива си го... Peace

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не го бива. Колкото по-голям е кръгът на познатото, толкова повече са допирните му точки с непознатото. Т.е. - винаги има накъде. Е, ако кръгът е практически точица, то непознатото е безкрайно и Борю има шанса да научи много неща.

# 12
  • Мнения: 170
Абе, Дев, нищо му няма... Whistling

# 13
  • Мнения: 330
 SunglassesЗащо не обедините темите "Дали животът ............... по-слаба, по-умна, по-красива", все едни и същи са коментарите. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 310
SunglassesЗащо не обедините темите "Дали животът ............... по-слаба, по-умна, по-красива", все едни и същи са коментарите. Mr. Green
...че даже и коментаторите... Joy

Общи условия

Активация на акаунт