Има ли някой количка Бертони-Фокси - СЪВЕТ

  • 1 875
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Сега ми докараха една такава количка много я бях харесала ама на картинка само я видях. Ако има собственици на така имам един въпрос. Имат ли вашите колички луфт от пред при механизмът за сгъване на количката? Тази има лек луфт ако я повдигна на задни гуми и хвана предните леко мърдат напред назад тръбите, които ги държа (дано успях да обясня).Много ми е важно някой да ми каже за да мога да реагирам с връщане евентуално.  Praynig

# 1
  • Мнения: 115
Никой не пише и затова реших аз да отговоря...
Моята количка е същата. Съжалявам, но от описанието не разбрах нищо - как ще я повдигна на задни колела и ще хвана предните? И кое мърда - гумите или тръбите  newsm78
Лично за мене недостатък на тази количка, и то голям, е лошото управление на предните колела при завой - те просто вървят накъдето си искат и е много трудно. Дано на вас да ви е удобно с нея.

# 2
  • Мнения: X

Лично за мене недостатък на тази количка, и то голям, е лошото управление на предните колела при завой - те просто вървят накъдето си искат и е много трудно. Дано на вас да ви е удобно с нея.

Добавям и тясната седалка, детето ми постоянно висеше на колана, който е между крачетата  ooooh!
За сгъването и аз не мога да помогна, не помня никъде нищо да е имало проблем  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Мерси момичета. Нещо не се справям с описанието. Нали  на механъзмът за сгъване има 2 нита и един винт. Та при този винт при мен има луфт съответно тръбата си ходи леко напред назад и ми е притеснено дали това няма да натовари допълнително количката и да се счупи без време. Вече така и така я изпрах и приготвих да кара колкото ще примирих се. За мен пък е удобва защото и дечко е кльощав и дребен и аз съм ниска и миидва идеална за бутане. Дано с предните колела нямам проблем в нас не забелязах такъв ще видим после по улиците.

# 4
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Аз пък карах такава количка 1г.4м и бух много доволна от нея! С преднита колела не съм имала никакъв проблем, идеално си вървяха, беше много удобна и на детенце, спеше до 2г. вътре, а не е била дребна.
 Единствено тези винтове, които описваш отстрани, където се сгъва, се разхлабваха от вибрациите и периодично сме ги затягали. Наистина като са разхлабени има лек луфт, но със затягането се оправя.
Същата количка изгледа още едно дете, без проблеми Peace
Ползвайте я със здраве!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
Ауу писах, писах и го изтрих без да искам   #Cussing out


Прети благодаря ти! Аз и намерих цаката, смених ги още снощи тия винтове проклети с два по - дебели и си реших проблема.Сега като и ти сподели,че е така съм спокойна,че не съм Марко Тотев а просто си е така. Аз също с тази имам лек проблем с гумите,когато има дете вътре.  Явно новите модели го имат  тоя проблем, защото до сега карах също Бертони на приятелка от нейното дете и беше супер маневрена бутах с една ръка без проблеми и за това реших да си взема отново такава ама ето има разлика. Само днес съм я возила и го отдавам и на това,че просто не съм свикнала още ще видим как ще е или че не е  още раздвижена. Като за един поглед  ми се стори удобна не и ритам спирачките като я бутам  Laughing на старата ги ритах и много ме дразнеше, лесно я сгъвам а за мен това е важно,че с две деца е трудно иначе.

# 6
  • Мнения: 115


Явно новите модели го имат  тоя...
 ...или че не е  още раздвижена.

Мда, явно е само при новите модели...
А за раздвижването - моята я раздвижвам два пъти дневно вече четири месеца... като забуксувам още веднъж на завой или при пресичане и ще взема да я продам... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт