Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 301
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Доволна съм от продуктите на Елеа, само че трудно ги намирам. Ако някой знае в Пловдив място, където да ги има.

Доволна съм и тоалетните трици от кестен на Клеопатра. А тях още по-трудно откривам.
В магазин ''Лекси'' има продукти на Елеа.
На Клеопатра съм взимала триците от магазин 300 Хита (мисля,че така се казва м-на,преди беше всичко за 1 лев).

# 691
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета препоръчайте ми някой евтин но хубав Фон дьо тен , до сега съм ползвала на Loreal true match , но ми идва малко скъпичак сега .

# 692
  • Мнения: 4 864
Момичета препоръчайте ми някой евтин но хубав Фон дьо тен , до сега съм ползвала на Loreal true match , но ми идва малко скъпичак сега .

Аз използвам на Impala и Golden rose -стик

# 693
  • Мнения: 36
От Impala и аз съм много доволна  Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 158


Много добре освежава, като за вода за уста има що-годе приятен вкус и аромат , различна е. Flutter

# 695
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
И аз използвам Импала. Много е добър.
Момичета препоръчайте ми някой евтин но хубав Фон дьо тен , до сега съм ползвала на Loreal true match , но ми идва малко скъпичак сега .

# 696
  • София
  • Мнения: 20 218
Момичета, някоя да има отзиви за лосионите за тяло на Арома Грийнлайн ?

Имам техен душ гел и не е лош. А вчера видях, че имат и лосиони и се чудя дали са достатъчно хидратиращи? Кожата ми е много суха.

# 697
  • Мнения: 567
Има едни кремчета на Арома за лице,страхотни са.Наистина евтини и хубави.Незнам Арома какъв асортимент имат от кремове за лице,но за да съм по-конкретна става въпрос за тези които са в оранжева,лилава,жълта,зелена и нз какви цветове има още.Взимала съм всички цветове и всички са хубави,ползвам ги и за ръце.

# 698
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Момичета препоръчайте ми някой силно хидратиращ крем за ръце, но да не е много воднист. До сега използвах кремчето на CIEN но вече не го намирам в ЛИДЛ. Не искам и да е много мазен. Бях си взела "Дунавски вълни" но трудно ми попива.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 132
Зима на Лавена е много добър крем за ръце.

# 700
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Geraldine, аромата хубав ли е?

# 701
  • София
  • Мнения: 2 132
Хубав, на крем   Mr. Green

# 702
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Мерси! Simple Smile Ще го пробвам, май.

# 703
  • София
  • Мнения: 2 132
Лев и малко , с глицерин и кокосово масло е. Лек и приятен аромат има.

# 704
  • Мнения: 436
И аз си го взех този на Лавена, но още не му е дошъл ред.
Иначе на Арома също стават кремчетата за ръце, има с аромат на вишна, пъпеш Grinning

Ей този:  http://beautycosmetic.biz/bio-fresh-yoghurt-bulgaria-probiotiche … 558e8a7e5319e4399
също е много приятен като консистенция и аромат, и хидратира добре, според мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт