Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 8

  • 37 512
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 774



son bahar  клип създаден от deni77   bouquet  bouquet  bouquet

# 691
  • Мнения: 36 774



mareto 22   bouquet  bouquet  bouquet - с гръцка музика
 

# 692
  • Мнения: 36 774



Любов назаем Галип & Сабиха - една много яка песен

един от любимите ми клипове.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Спирам, защото както съм започнала ще свърша страниците  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 693
  • Мнения: 0
Mama An!
Какъв ден е имал Галип Mr. Green
Всичко което ни разказа се е случило за един ден от живота му.
Добре че края му беше обнадеждаващ.
А началото му  newsm78, .. " неизвестен за зрителите разговор" Sick
Какво разочарование, че не ни направиха свидетели на този разговор..
Ходих да си пускам телевизора, много преди да е почнала серията (следващата ), обаче ядец  Crazy..
Само дето роклята забелязах че я беше сменила Сабито,
жалко .. онази с която отиде у Галип сутринта беше далеч по-красива
После когато Галип се прави на градинар, тя пак бе с подобна рокля, но не същата..
Абе мислила си е че това са "нейните" рокли.. и купувала, купувала все подобни..
Също като моите сини  Thinking

# 694
  • Мнения: 36 774
Mama An!
Какъв ден е имал Галип Mr. Green
Всичко което ни разказа се е случило за един ден от живота му.
Добре че края му беше обнадеждаващ.
А началото му  newsm78, .. " неизвестен за зрителите разговор" Sick
Какво разочарование, че не ни направиха свидетели на този разговор..
Ходих да си пускам телевизора, много преди да е почнала серията (следващата ), обаче ядец  Crazy..
Само дето роклята забелязах че я беше сменила Сабито,
жалко .. онази с която отиде у Галип сутринта беше далеч по-красива
После когато Галип се прави на градинар, тя пак бе с подобна рокля, но не същата..
Абе мислила си е че това са "нейните" рокли.. и купувала, купувала все подобни..
Също като моите сини  Thinking

Не разбрах въпроса "какъв ден е имал Галип  newsm78 newsm78
А за разговора сигурно е някакъв пропуск на екипа - или разговора не е бил за пред хора и са го орязали  Joy Joy Joy Joy Joy
За роклята - много пъти си го писала - впечатляваш се  Naughty забелязваш и тези подробности - ами грешка на екипа е - защото тя уж трябваше да отиде веднага на работа - Галип беше с белия костюм, тя защо е ходила да облича черна рокля - нямам идея.....
Да след това там в градината беше с подобна рокля - сигурно ги е купувала на килограм  Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: 36 774
На мен по-интересна ми е Нурсел.....Колко елементерно - забравила си ключовете.....Галип веднага я разгъда обаче.....Прибра я и я остави в стаята за гости.....Нурсел му благодари, че е много любезен....Той каза, че си е такъв....Взе си шапката и замина при капитана  Joy Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 36 774
Там срещна Сабиха. Капитана беше научил истивната за нея - че е вдовица....За Галип това беше момента в който окончателно реши че трябвада се раздели с Нурсел и че тя Сабиха е жената на неговото сърце и живот......Много хубав момент.....

# 697
  • Мнения: 36 774
Нурсел разбира се отиде за да съблазни Галип но......него го нямаше....Дребни женски хитринки, ама не се получи...... Naughty

# 698
  • Мнения: 36 774
И Галип е изкарал нощта на лодката. Обадил се е на Сабиха да дойде да прегледат заедно доклада.....Нурсел с вечерната рокля се разхожда по плаца.....Какво чудно има в това, та тя е законната съпруга на Галип.....Никой не й оспори това, но когата Галип пристигна като победител с лодката - за Ръза беше ясно /и не само за него/.....Нурсел е спала в къщата, а Галип на лодката.... Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 36 774
Сани  Hug Hug Hug Hug хайде пиши де.....нали това ти е първия любим момент......

# 700
  • Мнения: 0
А, не на мен тия, грешка на екипа, как пък не.
С онази рокля се е случило нещо..
А иначе деня му е бил доста интересен, не е могъл да се оплаче откъм липса на случки,
това имах предвид. Сабиха - ще работи ли ще я уволнява ли newsm78, ще си я хваща ли за гадже няма ли, омъжена ли е, не е ли..
После Нурсел - да се "върже" ли на историята й с ключа и да се прояви като кавалер все пак  newsm78 newsm78, машината в печатницата и тя се развали...  Crazy

# 701
  • Мнения: 36 774
За Галип и Сабиха тази лодка е не само някакъв плавателен съд. На тази лодка се случиха много неща. И на ергенското парти на Галип - второто, когато капитана каза, че ще я продава Галип веднага изяви желание да я купи.....Е Кемал веднага го попита има ли разрешение от Сабиха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Там мъжете се правят на мъжкари, но явно че и при тях женското съсловие е водещо......Както се казва мъжа е главата, но жената е шията  Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 36 774
А, не на мен тия, грешка на екипа, как пък не.
С онази рокля се е случило нещо..
А иначе деня му е бил доста интересен, не е могъл да се оплаче откъм липса на случки,
това имах предвид. Сабиха - ще работи ли ще я уволнява ли newsm78, ще си я хваща ли за гадже няма ли, омъжена ли е, не е ли..
После Нурсел - да се "върже" ли на историята й с ключа и да се прояви като кавалер все пак  newsm78 newsm78, машината в печатницата и тя се развали...  Crazy


Да Сани много емоционален ден за Галип.....Но пък накрая свърши с хепиенд - разбра, че Сабиха е вдовица...... Naughty

# 703
  • Мнения: 0
Сани  Hug Hug Hug Hug хайде пиши де.....нали това ти е първия любим момент......

Не ми е първият любим момент  Naughty има и по-първи от него  Mr. Green
Не ме пришпорвай, аз си "вися", обаче не мога да пиша много, трябва и да се бачка, края и началото на всеки месец са ми по-тежички Whistling Whistling Whistling

# 704
  • Мнения: 36 774
Добр няма да те пришпорвам  Cry само кой е любимия ти първи момент.....Аз имам много любими моменти......

Общи условия

Активация на акаунт