В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 976
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Момичета, помогнете, много ми е важно Hug - някой беше публикувал ваканциите и неучебните дни за новата учебна година. Интересуват ме дните в началото на ноември наистина ли са неучебни  newsm78

# 181
  • София
  • Мнения: 18 058
Момичета, помогнете, много ми е важно Hug - някой беше публикувал ваканциите и неучебните дни за новата учебна година. Интересуват ме дните в началото на ноември наистина ли са неучебни  newsm78


http://vbox7.com/play:85d1955ae2  Hug

# 182
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
eine in Rente gegangene Nixe   bouquet благодаря

# 183
  • София
  • Мнения: 1 942
Ето заповедта за ваканциите във вариант, удобен за печат. zuri я беше пуснала преди време
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … vreme_2011-12.pdf

# 184
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вие прочетохте за ваканциите и замряхте  Joy .


Ние се събираме на 16-ти, пишете ако имате нужда от учебници втора употреба в нашата тема.

# 185
  • Мнения: 263
Дами, и аз с удоволствие ще се присъединя към срещичката. Дъщеря ми са се разбрали с дъщерята на Джиджи, че ще се видят там, така че ще сме два броя
До скоро lalalala

# 186
  • София
  • Мнения: 18 058
1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady
4. Росна китка
5. zuri
6. Sash
7. Джиджи
8. ganis
9. Sandalka
10. Белмекенска
11. lyusi

Сега разбирам, че и моята щерка се е уговаряла нещо с дъщерята на Джиджи. Grinning Тя уж щеше да ходи на РД, но ще се размине с него. Аз съм консерва и все още идеята за празненство с преспиване и без родители не ми е по вкуса. Освен в случаите, когата детето ,при което ще се спи, ми е добре познато. Mr. GreenКакъвто не е случаят.Така че излиза, че и ние сме двойка.

Довечера ще се появя отново насам, за да  пожелая на децата успешна учебна  година, за да видя живот и здраве още желаещи за срещата, както и да разбера дали всички включили се мами ще са със своите чавета.Трябва ми е ориентир за масите, затова. Аз се бях замислила за нас да запазя маса в лятната градина под навеса.А  за децета ще трябва да е вътрешна, иначе ще трябва да се гледаме взаимно.. Joy
 Дороти, прекарайте си една хубава десетокласна среща, направете един списък-резюме на наличните за продан учебници и с него ни елате на гости на 18-ти.  Hug

# 187
  • София
  • Мнения: 802
.....Аз съм консерва и все още идеята за празненство с преспиване и без родители не ми е по вкуса. Освен в случаите, когата детето ,при което ще се спи, ми е добре познато. Mr. GreenКакъвто не е случаят.......

Ох, и аз, и аз! Добре, че не съм саминка на този свят! Но иначе мо-та-мо мисля като теб! И вече си имаме конфликти с дъщерята, които се изразяват в... тряскане на вратата  hahaha

Дороти, прекарайте си една хубава десетокласна среща, направете един списък-резюме на наличните за продан учебници и с него ни елате на гости на 18-ти.  Hug

А така! Аааа така! Пък аз, ето - уж съм деветокласна, ама ще ходя при осмокласните. И вие да дойдете, купонът е там  Peace

(Нали на онуй място е срещата, дето е с пици и в пряка на Витошка? )

# 188
  • София
  • Мнения: 18 058
Да, точно на това място ще е срещата.  Grinning Утре вечер имам ангажимент, затова ще оставя още малък времеви аванс за записване, а в пътък ще звъня да резервирам масите.  Peace

Пожелавам успешна учебна година на децата ни!   bouquet Вече емоциите не са такива като миналогодишните, понеже познават съучениците си и порядките в училището.И все пак го има елемента на изненадата, тъй като тепърва им предстои да се върнат към стария ритъм на учене на повече предмети, както и да се запознаят с преподавателите си по тях.Дано са доволни и да им върви по вода.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 942
И аз пожелавам добра и успешна учебна година на децата ни! Нека и да им е лека!

hahaha А синът ми чете какво написах и каза, че за да им е лека трябва ние малко да кротнем  Laughing

Dorothy, като ще се събирате на 16-ти нали няма да ви дойде много да дойдете и при нас на 18-ти? Вземете, че елате  Hug

Sandalka, аз ще съм с младеж, да дойде и твоят, хайде  Wink

# 190
  • Мнения: 11 607
На добър час на учениците ни! Живи и здрави да бъдат! Здрави нерви и мъдрост на нас си пожелавам!!!!! Спокойна година!

# 191
  • Мнения: 419
Успешен стар на учебната година  Hug

# 192
  • София
  • Мнения: 301
Честит първи учебен ден на учениците ни!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Успешна и ползотворна да е новата учебна година!
А за родителите - по-здрави нерви и много усмивки   bouquet

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Успешна учебна година на порасналите ни сладури Peace

MariDi  newsm51 newsm51 newsm51

# 194
  • Мнения: 2 577
Честит първи учебен ден, на всички ДЕВЕТокласници, техните братчета и сестричета!
Нека новата учебна година е изпълнена с много късмет и успехи
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт