Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 71 013
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 414
Според мен се успокой и спри да дебнеш,абстрахирай се от случилото се и отдели повече време за себе си-за нов гардероб,спорт и козметика.Проворкираймалко мъжката му ревност.

# 61
  • Мнения: 2 457
Eмиии, на твое място щях да махна с ръка. Ще му мине. Казвам ти го като бивша любовница на женен мъж Wink. Жена му страда, да , но мина и сега са си пак заедно.
Тук много пъти съм чела как на теория всички "късат и хвърлят", но на практика нещата далеч не са толкова лесни. Особено като има дете.Най-вече като има дете.
И аз като малка се чудех, тоя мъж като не обича вече жена си, като си ходи насам натам, защо не се развежда , но сега вече знам Wink

# 62
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
[ирония]

Но факт е, че много семейства се "запазват" поради отлично вмененото чувство за вина, не от любов.
И на какво всъщност тогава се базира и гради подобно запазено семейство? Някой да остане с теб от съжаление и вината, която си му вменил - та това си е унижение направо.

# 63
  • Мнения: 21 620
   Ама той никъде не иска да ходи, каза го жената три пъти. Моля ви, не я насъсквайте, че семейството и е разбито и прочие, както правите винаги... Я вижте снимката на хлапенцето...
   Човека явно има някаква забежка с колежка - то егаси забежката, като си спи в къщи... Ако момичето не драматизира  и изкарат една нормална, хубава почивка, без скандали и изяснявания, най вероятно сигурно ще се размине с това. Е, вероятно ще се измъква да говори с тръпката по телефона... остави го на мира, това е най-доброто.

# 64
  • Мнения: 9 776
.....Казвам ти го като бивша любовница на женен мъж Wink. ...

На гордост ми намирисва тук. Rolling Eyes

...И аз като малка се чудех, тоя мъж като не обича вече жена си, като си ходи насам натам, защо не се развежда , но сега вече знам Wink

Та защо? Thinking Все се чудя...

# 65
  • Мнения: 8 840
От дългия ми семеен опит и наблюденията, които имам над близки и познати мога да кажа, че най-важното при такива отношения е на чия територия е семейството. Този, който е успял да излъже половинката си и да я закара на своя територия има предимство цял живот. Както се казва в онзи виц, дето Вуте метял и на въпроса къде е Пена, че той мете, отговорил: ми кога се женихме я спях, сега Пена спи, пък я метем...та и тази работа е същата: който е спал, сега си го отнася.
tevolere, не са ти много възможностите: или да го търпиш като ту се правиш, че не забелязваш, ту се молиш, вменяваш чувство за вина, поставяш ултиматуми, които той спазва точно няколко дни;или се премествате на твоя територия. Моят съвет е -закарай го на всяка цена там, откъдето си, за да вземеш преднина. Тогава той ще е в позицията на уплашения да не развали нещата и ще те гледа в очите. Има и друг вариант - събираш си багажа и го зарязваш, но едва ли искаш да си развалиш семейството и затова трябва да търсиш възможност да вземеш контрола в свои ръце. Контролирай мъжа, не потенциалните любовници, нали разбираш? Wink
П.П. Сигурно имаш възражения по въпроса - новия апартамент, работата.....то ако нещата продължат така, помисли за тази възможност. Предполагам приоритет ти е спокойствието в семейството и твоето най-вече....размисли спокойно и виж как ще се развият по-нататък нещата...

# 66
  • Мнения: 361
с риск да си отнеса разни цветущи прилагателни ще разкажа нещо.
Преди време, когато бяха модерни сайтовете за запознанства имах профил. Та известно време си пишех с един образ. И през ум не ми е минало, че е женен. Естествено изцепки като "обичам те" и т.н не е имало. И така до 1, 2, 3, 5 среща. Всичко ок. Аз по принцип не съм от лесно даващите се, а явно и човека беше хлътнал. Та така, на една от срещите ми сервира, че има дете. Лъжи безброй- че не живве с майка, че на я обича, че т.н и така 3 години. НЕ СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА, СРАМ Е. Някой ден може и на мен да се случи.
Колко път се опитвах да сложа край, не и не. И започна да живве с жена си, и да ходят по морета, почивки, а ас сама. С нищо не съм се натрапвала, а и не смее, все пак имат дете.
Докато просто един ден казах край и точка. Естествено ме преживя бързо с друга. И така е вече 7-8 година.
Ако един мъж иска да кръшне ще намери начин. Няма как да го спреш- нито детето, нито молби, рев и т.н Същото се отнася и за жената.

Ако си смела може да и звемеш телефона и да и се обадиш. Аз лично бих искала ако някой ден ми се случи, да я видя.

А иначе до някакви си свалки в неща- ще си поговоря с мъжо.

# 67
  • Мнения: 2 414
unadaptable, това ли  е добрият семеен живот ?
Единният да е в позицията на "уплашения"?

# 68
  • Мнения: X
La Sombra Шанталчето добре го каза - има си двойки, на които любовта не им е приоритет, престава да е важна и тогава само гледат да не се засекат, докато тихо и дискретно изживяват страсти другаде. Ето на няколко пъти хората подчертават, че притеснението на теволере не е дали мъжа я обича, ще остане ли и прочее романтизми, а как да разкара дразнител, преди да заминат на море  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 62 595
няма нищо за чудене - мъжете не зарязват семействата си с лека ръка, ако не от любов, то поне от някакво чувство за дълг към децата си, че и от чисто удобство. Жененият мъж има по-висок статус в очите на жените от разведения или ергена, особено ако е над 30-те.

Авторката и тя се е насадила на пачи яйца. Мисля, че мъжът й няма да престане със свалките и кръшканията, докато не го хване старческата немощ. Също и не виждам смисъл тя да се опитва да му привлича вниманието и ревността с нови гардероби и прочие щуротии - това няма да го спре да кръшка, само ще се опитва да я държи изкъсо чрез "ти каква майка си". Май май, аз сериозно бих се замислила дали наистина искам да прекарам живота си с махленския котарак. Нищо чудно той да разчита на това, че тя няма да го изгони заради детето - малко дете трудно се гледа, да не расте без баща... Най-гадно ще му бъде ако авторката първо разкара любовницата и после го изгони от къщи - така той хем няма къде да отиде, хем няма кой да му бърше сълзите, хем с празни ръце.

# 70
  • Мнения: 10 547
unadaptable, ако е мачо-мен, то и в Северна Дакота да отиде, пак ще се сваля с жената на пощальона. Това си е до характер. Иначе да, територията е важна, но при непоправимите случаи, без съществено значение.

# 71
  • Мнения: 2 414
А освен този мейл от какво друго съди ,че и  изневерявал ? newsm78

# 72
  • Мнения: 10 547
А освен този мейл от какво друго съди ,че и  изневерявал ? newsm78

Аз не разбрах да има физическа изневяра, а само съмнения за по-близки от нормалното отношения.

# 73
  • Мнения: 8 840
unadaptable, това ли  е добрият семеен живот ?
Единният да е в позицията на "уплашения"?

Не, това е семейния живот, когато до теб е лекомислен  и със слаби ангели мъж, от когото по разни причини не искаш да се откажеш. Какво ти остава тогава, освен да го контролираш?
П.П. Дано случаят на авторката не е непоправим. Ако се окаже мачо...лошо... Confused

# 74
  • Мнения: 2 414
Касита,и на емн това ми е интересно.

А аз лично с такъв мъж бих се разделила,но ако по една или друга причина не искам просто ще живя в отворен брак ,не си представям да дебна някой нон-стоп и да го задължавам да е с мен.

Общи условия

Активация на акаунт