Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 70 995
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 457
.....Казвам ти го като бивша любовница на женен мъж Wink. ...

На гордост ми намирисва тук. Rolling Eyes

....И аз като малка се чудех, тоя мъж като не обича вече жена си, като си ходи насам натам, защо не се развежда , но сега вече знам Wink

Та защо? Thinking Все се чудя...
Няколко се причините.  На първо място на мъжът му е добре с две жени Wink. Тръпката при съпругата му е отминала, но тя  му е нужна (съпругата). Тя домакинства, гледа детето, глади го, чисти му, свикнал е с нея, имат общи имоти,  фин.интереси, които той развеждайки се, ще разклати, допълнителен стрес, а няма полза от това....Любовницата е свеж полъх, бягство от рутината, нова тръпка, прави страхотен секс. Необходима му е да се чувства млад, жив, желан...
Мъжът (не на последно място) обича децата си. Не иска да ги нарани, развеждайки се с майка им. За това иска да балансира между семейният и личният си интерес. За това няма мотив да се развежда. Ако разбира се, е такъв тип човек. Има мъже, които не ги интересува нищо- нито деца нито пари - като хлътнат някъде и теглят чертата. Но повечето действат по другият начин - и вълк сит и агнето цяло. За това и гледат жена им да не разбира. Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 17 301
$hantalche  Peace
Точно така е. Затова и почти никога мъжете не слагат край на брака си, ами жените, на които им е писнало да го играят домакиня/детегледачка, докато котан се вихри навън.

# 77
  • БГ
  • Мнения: 735
А освен този мейл от какво друго съди ,че и  изневерявал ? newsm78

Аз не разбрах да има физическа изневяра, а само съмнения за по-близки от нормалното отношения.
освен това съобщение нямам друго доказателство.За мен това е свалка ,незнам имало ли е секс-питах -отрича естествено.Няма как да го закарам на моя територия за момента .Мога да си събера багажа и с детето да се изнесем ,а той да си живее ергенски и да си се сваля с който иска.Мацката-видях й профила със снимки, знам й името и какво и къде работи-той ми каза ,че е колежка .Да според мен може би му е нужно да се чувства млад,желан..........свободен. не е възрастен, точно от ония мъже над 35 ,женени,идеални за  връзка ..............Не искал  да се дебнем и следим.............затова всеки си има отделен комп.
Ако е някой  флиртоман- да казва,някак ще се мъча да го проумея, ама не -отрича до дупка. ooooh!

# 78
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
La Sombra Шанталчето добре го каза - има си двойки, на които любовта не им е приоритет, престава да е важна и тогава само гледат да не се засекат, докато тихо и дискретно изживяват страсти другаде. Ето на няколко пъти хората подчертават, че притеснението на теволере не е дали мъжа я обича, ще остане ли и прочее романтизми, а как да разкара дразнител, преди да заминат на море  Grinning
Но тя каза, че го обича. Е добре де, само заради това не заслужава ли поне уважението да й каже в очите, ми се опитва да я прави на идиот, щот му се ще и вълкът да е сит, и агнето да е цяло? Като иска, да избира и да си поема последиците от избора.
Най-гадно ще му бъде ако авторката първо разкара любовницата и после го изгони от къщи - така той хем няма къде да отиде, хем няма кой да му бърше сълзите, хем с празни ръце.
newsm48 smile3513 Така, така.

# 79
  • Мнения: 2 927
Ако е някой  флиртоман- да казва,някак ще се мъча да го проумея, ама не -отрича до дупка. ooooh!
Никога няма да ти каже, и да си признае.

# 80
  • Мнения: 3 066
Ако е някой  флиртоман- да казва,някак ще се мъча да го проумея, ама не -отрича до дупка. ooooh!
Никога няма да ти каже, и да си признае.
И аз така мисля.
Ако ти е важно да знаеш и това би наклонило нещата да си по спокойна , мислила ли си за частен детектив ? newsm78

# 81
  • Мнения: 2 457
Не се разправяй с тая мацка - така само ще го озлобиш и амбицираш. Хладност, гордост и достойнство се изисква в такива ситуации. Това обърква противника( мъжът) и го кара да се чувства сгрешил Peace

# 82
  • Мнения: 3 066
Не се разправяй с тая мацка - така само ще го озлобиш и амбицираш. Хладност, гордост и достойнство се изисква в такива ситуации. Това обърква противника( мъжът) и го кара да се чувства сгрешил Peace
ИЛи му прави живота още по лесен като не реагира ,а си мълчи и си се гордее ...сама .

# 83
  • Мнения: 2 414
Не се разправяй с тая мацка - така само ще го озлобиш и амбицираш. Хладност, гордост и достойнство се изисква в такива ситуации. Това обърква противника( мъжът) и го кара да се чувства сгрешил Peace
И аз сопделям това мнение. Peace

# 84
  • БГ
  • Мнения: 735
Не се разправяй с тая мацка - така само ще го озлобиш и амбицираш. Хладност, гордост и достойнство се изисква в такива ситуации. Това обърква противника( мъжът) и го кара да се чувства сгрешил Peace
ИЛи му прави живота още по лесен като не реагира ,а си мълчи и си се гордее ...сама .
не го кара да се чувства сгрешил,сигурна съм че съжалява ,че не е огледал добре компа си и не е заличил следите.............. а не това ,че е съгрешил .дайте друга идея за поведение, това с гордостта не минава.и без това съм си горда................Хладност и достойнство са ми в кръвта .
Няма как да се разправям с мацката-да отида в офиса им и да вдигна скандал няма д а    помогне а и не съм такава скандалджийка .
Друг подход ми трябва спрямо нея и него. newsm78

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Прочетох само първия пост.
Към авторката - изобщо няма да я разкарвам, ще ги разкарам и двамата от живота си, да си се обичат далече от мен  Mr. Green
Остави го - ако след време те оцени и иска да е пак с теб, ти си прецени струва ли си и заслужава ли го Hug

# 86
  • Мнения: 2 457
Не се разправяй с тая мацка - така само ще го озлобиш и амбицираш. Хладност, гордост и достойнство се изисква в такива ситуации. Това обърква противника( мъжът) и го кара да се чувства сгрешил Peace
ИЛи му прави живота още по лесен като не реагира ,а си мълчи и си се гордее ...сама .
Аз не казвам тя да се прави че не е разбрала за другата. Казвам да се държи достойно. И защо го казвам - Разбирайки за връзката му с мен, жената на онзи мъж с когото се виждах, започва да рони ред сълзи ред сополи и залива с въпроси - защо така, ти защо, за какво... Резултат - той е отегчен от тая драма и с досада реагира, не дава никакъв смислен отговор, не му се прибира всяка вечер на разпит, тръшка врата, дистанцира се. Тя вижда, че така не става и решава директно да действа, елиминирайки мен Rolling Eyes. И то кво елиминира, глупост някаква сътворява от отчаяние и гняв: Отива в полиция и подава сигнал, че в апартаментът в които живея, вкъщност е публичен дом Crazy. Идва една сутрин полиция в 7 ч. и звъни на врата, аз Shocked не знам за какво става въпрос. Обаче сънена поканих момчетата, те  ми обясняват.Не ми казват обаче от къде имат тази информация. След което се извиниха разбира се, виждайки че няма нищо такова, но просто били длъжни да проверят... Паднах от смях Joy
Понеже аз имам връзки навсякъде, само с едно обаждане още същият ден разбрах точно къде и от кого е подаден този сигнал. Вечерта казах на "любимият", че жена му ми е оправила настроението рано сутрин. Резултат - той я пребива от шамари. На другият ден тя започва да ми реве по телефона и да ми се моли, друга тактика подхваща Tired.  
Трагедия ви казвам, едвам се отървах тая жена...то ми се отщя и мъж нейн и все. Казах му да ми се маха от глава и да си гледа семейство, че с луди хора не ми се занимава. Много беше хлътнал човека, дълго време все пробваше да се видиме пак, но аз не исках Stop Преживя го накрая и още са си заедно с жена му. Предполагам той пак си има някоя, но ...брак запазен  Simple Smile

# 87
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Гадното е, че той си смята, че това си е в реда на нещата и нещо нормално. Дори не се чувства виновен, дори не се и крие, както трябва, ако е решил да прави нещо ... Непукистче. Дали ако го игнорираш напълно, няма да помогне? В смисъл да гледаш и обгрижваш само себе си и детето си - за вас да готвиш, переш, гладиш и всичко онова, което той е свикнал да има наготово? Изобщо, все едно си го отсвирила напълно и сте като съквартиранти. Но сигурно ще те дразни това положение, мен поне би ме провокирало непрекъснато да се ям с него. Постави го пред избор ясно и категорично. Ако не помогне, кажи му, че ще говориш с мадамата да се уточните - той като отрича, тя все ще се издаде някак. Пък и, да ти кажа, нейният мъж може пък да ти хареса ...  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 62 595
Това с достойното само по филмите го има. Ще му накриви на шапката, като се държи хладно, но достойно! Само ще му улесни живота. Мъжете повече мразят скадалите, отколкото хладното достойнство- второто поне не им опъва нервите, жената си трайка, но продължава да  му пере гащите, да му гледа детето и да му позволява да си хойка.
Най-добра раббота ще свърши любезно уведомяване на мацката, че ако продължава играта, мъжът й ще разбере какви ги дроби на работа.
Шантал, хубав любовник си си намерила, сигурно си много горда, че той е ошамарил жена си заради теб! Баси идиотите!

# 89
  • Мнения: 419
Може като ти звъни някой познат и си заедно с мъжа си, без никаква причина да кажеш:"Сега не ми е удобно да говоря, ще ти се обадя по-късно." или да не вдигнеш, после да отидеш в другата стая с телефона и да се обадиш от там. Ако мъжът ти те попита защо не говориш, казваш да речем ако сте на маса:"Храня се, сега няма да говоря по телефона." или че знаеш кой за какво се обажда и в момента не ти се говори. И като излизаш най-невинно без повод, се обличаш и си правиш косата така, все едно има повод и ако те попита къде отиваш, си казваш истината - с приятелка на кафе или просто на разходка. Хубаво е да се закъснее или като ти се обажда по телефона да не си го вдигаш веднага. Да отговаряш на обаждането по-късно и да казваш, че не си чула позвъняването. Може да "забравиш" някое от домашните задължения, защото не ти е останало време заради гримиране или излизане. Нищо не трябва вече да се споменава за другата. Предполагам си казала, каквото е трябвало да кажеш. Аз на твое място нямаше да мога да спя от любопитство да разбера какво точно става. Щях да намеря начин да разбера без да питам директно. Мен догадките биха ме измъчили. Човек трябва да знае какво става и с какво си има работа.

Общи условия

Активация на акаунт