Отговори
  • Мнения: 52
http://www.dnes.bg/crime/2011/07/26/hvanaha-i-nikolai-rusinov.124890
Браво на полицията,че успяха така бързо да разкрият убийците на това момиче,
все си мислих, че ще се точи много време разследването!
Направо ме е страх да се разхождам вече по парковете, след наличието
на такива психопати. Tired

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 23:03 от Василиса Прекрасная

# 1
  • Мнения: 106
Те хубаво ги хванаха ,ама колко ще ги държат в ареста? Сценарий :
Осъждат ги след 1 година ,като те са на свобода през това време ,дават им по 5 години ,но ги пускат след 2 заради "добро поведение".
Българско правосъдие Tired

# 2
  • Мнения: 52
Ванилия, надявам се този път тези изверги да ги осъдят реално
и да лежат много години там!!!

# 3
  • Мнения: 106
Ванилия, надявам се този път тези изверги да ги осъдят реално
и да лежат много години там!!!
Това и заслужават и в една цивилизована държава щяха да отнесат и доживотна присъда ,но в любимата ни България е изключено.Дано греша ,дано Tired

# 4
  • Мнения: 2 563
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 116
Грешка. Embarassed

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 08:26 от жгмъц

# 6
  • Мнения: 52
Ама и тя как се напила така, че и заспала на масата и никой
да не и помогне от нейните приятели, да я закара до дома и. ooooh!

# 7
  • Мнения: 52
...

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 22:49 от Василиса Прекрасная

# 8
  • Мнения: 631
Аз пък се съмнявам, че именно това са убийците  Confused
Особено пък този втория как го хвана точно в деня на вота..... и хем се укривал, пък се прибрал с редовен полет, а преди това се твърдеше, че изобщо не е напускал страната......

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

И аз това си мисля - дали това са хората?

# 10
  • Мнения: 9
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

И аз това си мисля - дали това са хората?


      Грехота, заради паметта на момичето  Praynig, но мисля, че НЕ.

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

И аз това си мисля - дали това са хората?


      Грехота, заради паметта на момичето  Praynig, но мисля, че НЕ.

Грехота е и така да си вдигат рейтинга полицаите . Така преди години набързо хванаха и обвиниха майката на едно детенце (не си спомням имена особено - бащата беше таксиметров шофьор), а нещо ме съмняваше. НО ако това са изродите, дано поне ги осъдят подобаващо.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 282
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

За съжаление хич не ми се вярва да са те. Кофти ми е, но според мен поругаха паметта на момичето за единия рейтинг, ПР, вот, избори ...

# 13
  • Мнения: 6 618
Аз пък се надявам, че това са убийците, а не някакви случайни хора, арестувани, за да изглежда, че полицията си върши работата.

И аз това си мисля - дали това са хората?


      Грехота, заради паметта на момичето  Praynig, но мисля, че НЕ.

Грехота е и така да си вдигат рейтинга полицаите . Така преди години набързо хванаха и обвиниха майката на едно детенце
Набедиха ????Пепи се казваше детенцето.

Аз пък да попитам имате ли нещо смислено предвид ,че се съмнявате че това са убийците ?
Случайни хора няма как да са ,все пак излезе в медиите ,че с втория арестуван се е познавала ,а имало и достатъчно ДНК ,която да ги свързва с престъплението .

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, хванаха ги, защото имало някакви бутилки, по които имало отпечатъци, а вторият, доколкото схванах, бил арестуван преди време и имат отпечатъците му в базата си данни. Освен това имат и генетичен материал, който явно е доказателство за първия, "клошара".

Според "Блиц" във фейса има група, която твърди, че вторият човечец бил невинен.
Невинен, невинен...колко да е невинен - напили се, правили секс в парка, той заспал и като се събудил, видял, че жената е мъртва. И...избягал. Пък после се върнал със самолет. Имал бил бели петна от вечерта. Хъм...от вечерта - ок, ама от сутринта, като я видял, поне помощ не му ли е хрумнало да викне. И к'ъв е бил тоя мъртвешки сън, че да не чуе нищичко, все пак, предполага се, че момичето се е съпротивлявало. А ако е било в безсъзние и не е гъкнало, докато другият е блудствал с нея, за чий му е било нужно да я души и умъртвява???

Цялата история е безумна, но не вярвам полицията да ги изпусне тези двамцата. Ще ги пуснат на съд и там ще си ги осъдят.
От друга страна, чудя се що за общество сме ние - ако няма заподозрени - полицията е пълна с некадърници. Ако има заподозрени - полицията си прави ПР и арестува невинни хора за едната предизборна кампания на някого си.
Няма угодия.

Общи условия

Активация на акаунт