За сутиените и хората

  • 5 790
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нося 75D, предпочитам меки, с банел или без. Само че нямам голям избор.

# 46
  • Мнения: 5 647
С твърди. Мразя меките.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мека чашка, с банел!
При моите две DD или Е, нямам нужда от твърда чашка. Mr. Green
Гръдната ми обиколка е малка - 80 и избора не е голям, повечето сутиени са като за баба ми Close

# 48
  • Мнения: 377

Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.
Та поне докато не сложа силикон ще карам с твърда  Laughing
Цитат


И аз така, че иначе ще ме бъркат с момченце  Wink

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами зависи,имам и меки и твърди. Пробвам и което ми стои добре,независимо твърда или не,чашка-купувам. Нямам предпочитания-нося и от двата вида.

Така съм и аз-без претенций

# 50
  • Мнения: 2 922
Това ми е на мен проблем много отдавна като започна да си търся сутиен, защото си имам нормално достатъчно хубав бюст и не ми трябва изкуствено да изглежда по-голям. Отказах се да обикалям магазини и си купувам от тук, както си стоя в къщи. След 3 дни ми го носят у дома и съм много доволна. Има хубави модели по вкуса ми и размери всякъкви. http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEzNDQ3ODUxNQ==&ci … mp;action=catalog
Биси, това е супер сайт! Много ми хареса!

# 51
  • Мнения: 521
Az polzvam samo tvyrdi chashki,to ako sym s meki vse edno ne nosq sutien,a i ne sym ot nai nadyranite Flutter

# 52
  • Мнения: 1 205
Твърда чашка без банели за предпочитане отпред с коланче Crazy

# 53
  • Мнения: 768
Нося 75D, предпочитам меки, с банел или без. Само че нямам голям избор.
А аз нося 70C  и винаги си намирам намалени  с 50%до 70 %защото тази мярки явно не е популярна.
Поне за това имам кьсмет че за обувки и т.н. имам стандартен номер и винаги хубавите неща мой номер се свьршат бьрзо.

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ей с това ще зарадвам днес ЛС. От обикновен магазин срещу 14 лв и нещо си...само фльонгите са розИви Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз като Бу предпочитам сутиен с банел,но мека чашка.Цици имам в изобилие и ако плясна трвърда чашка става  #Crazy

# 56
  • Мнения: 6 243
....Отказах се да обикалям магазини и си купувам от тук, както си стоя в къщи. След 3 дни ми го носят у дома и съм много доволна. Има хубави модели по вкуса ми и размери всякъкви. http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEzNDQ3ODUxNQ==&ci … mp;action=catalog
Биси, това е супер сайт! Много ми хареса!

С две ръце подкрепям Биси за този сайт. Имам лични впечатления от тях пре покупката на бански през лятото и ако кажа, че съм очарована, ще е малко. Страхотно обслужване, страхотно отношение проявиха към мене. Заради диспропорцията - гръдна обиколка - размер на чашката, ми се обадиха, за да ми предложат да си поръчам (без да ги заплащам с наложения платеж, какъвто е обичайния ред), няколко варианта на модел и на номер. Например - аз исках 75Д Embarassed, а ми препоръчаха да си поръчам и 80В, и 80С и т.н., и то от няколко модела горнище от тази серия, за да видя кое ще ми стои най-добре. Дебело подчертаха, че ако нищо не ме задоволява, ще върна абсолютно всичко, като няма да търсят връщане на разноски за транспорт и т.н. Сещате се, че не става дума за 5те лева, които ми спестиха като транспортни разходи, а за внимателното отношение към клиента.

Тогава ходех като втрещена няколко дена и бая се бях зачудила дали да не пусна тук тема, защото напоследък рядко се натъквам на такива търговци на БГ стоки. То не е трудно да ти правят вятър като купуваш Триумф за 50 лв, ама нейсе! Но накрая се въздържах, че да не се окаже реклама. Но понеже нямам връзка с фирмата, все пак го написах сега, макар и със закъснение.

# 57
  • Мнения: 3 576
И аз съм много доволна от сайта на Делфина, лятото 2 чифта бански си поръчах бяха страхотни. 
Паснаха ми като размер, така че не се е  налагало да връщам.

Обаче видях нещо и се зачудих - някоя от вас, фенка на твърдите чашки, дали е пробвала ето такъв тип сутиен 


Много ми харесва как стои на моделката, но имам някакви леки подозрения, че при мен няма да е точно същото  Wink

# 58
  • Мнения: 22
И аз не съм голяма почитателка на сутиените, но се налага.Предпочитам да са с твърда чашка.Зависи от блузката с която съм, ако се налага слагам сутиен, а например лятото ако е някоя по стегнала-без сутиен.Ако не се налагаше изобщо нямаше и да помисля за сутиен.

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Nadia79, това е мека чашка без банел.

Общи условия

Активация на акаунт