За сутиените и хората

  • 5 800
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 629
Нося и от двата вида. Но откакто родих ставам все по-голям привърженик на чашката, че без нея  Sad. Това са ми любимите 2 модела напоследък:

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V249220.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V251386_G61.jpg

# 61
  • Мнения: 8 462
Леле,5 страници се изписали по темата!нямам време да чета всичко.
Мека чашка,без банел.Всичко друго ми е неудобно.

# 62
  • Мнения: 236
Predpochitam s po tvarda chaska zastoto ne sam s goliam biost i s takava chaska sedi po hubavo.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 288
Мека чашка с банел е моят отговор.
Аз съм с мерките на Бу.
През лятото купих 3-4 сутиена с твърди чашки заради тънките блузи и подвижните презрамки - да не прозират прелестите ми. Установих, че има по-плитки и по-дълбоки, но и от двата вида прелестите ми изкачат  Rolling Eyes при по-резки движения. А аз каквато съм си дейна и действена ...
Накрая си купих мека чашка плътна с банел и подвижни презрамки от Skiny и съм много доволна от него.

# 64
  • Мнения: 1 311
Имам и мека с банел и твърда с банел. Зависи от модела и дали ми стои добре. По принцип предпочитам твърда и с банел, но няколко модела с меки на Триумф според мен също ми стоят добре. Но мярката ми е 75В, така че имам възможност за избор.

# 65
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Nadia79, това е мека чашка без банел.
Погледнах в сайта, формована чашка пише  newsm78. Тази вече е мека


Другата, ако е по-твърда 'формировката' може и да стои добре, но без око да види и ръка да пипне аз лично не бих рискувала. Въпреки, че от серията 'неудачни' имам и след проба, да ми се чуди човек къде съм гледала Whistling. В тоя дух един съвет - дори и да се харесате с бельото, задължително вижте и как ви стои с дреха отгоре, аз някой път пропускам и оттам са ми всичките тия 'неуспешни'.

# 66
  • Мнения: 2 596
....Отказах се да обикалям магазини и си купувам от тук, както си стоя в къщи. След 3 дни ми го носят у дома и съм много доволна. Има хубави модели по вкуса ми и размери всякъкви. http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEzNDQ3ODUxNQ==&ci … mp;action=catalog
Биси, това е супер сайт! Много ми хареса!

С две ръце подкрепям Биси за този сайт. Имам лични впечатления от тях пре покупката на бански през лятото и ако кажа, че съм очарована, ще е малко. Страхотно обслужване, страхотно отношение проявиха към мене.
Да, така е, обслужването е страхотно, аз покрай 2-та чифта бански лятото се сблъсках с това. От както за първи път писах за този сайт, много майки ми пасаха на лични и всичка са много доволни. Поради тази причина и аз исках да пусна тема, за да не ме търсят на лични, но не исках да прозвучи като реклама.

# 67
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Аз принципно мразя сутиените, но нося, ако дрехата позволява да мина без него ми е екстра Simple Smile Предпочитам мека чашка, но бюста ми не е от големите 75Б, така че май повечето ми сутиени са с твърди чашки и подплънки да си повдигам самочувствието Wink А от нещата на "Делфина" и аз съм доволна.

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Nadia79, това е мека чашка без банел.
Погледнах в сайта, формована чашка пише  newsm78.
"Формована" според мен ще дойде, че е оградена с парчета да я държат, знам ли...Някой по-знаещ да се изкаже. На мен си ми изглеждат като меки чашки триъгълни (които на мен не ми стоят добре - току от някъде ми прелее бюста...те са за по-малки гърди, ми се струва).

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
формована чашка е твърда, но без подплънки / дунапрен като обичайните твърди чашки. Нещо като калъп на гърдата.

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
формована чашка е твърда, но без подплънки / дунапрен като обичайните твърди чашки. Нещо като калъп на гърдата.
Точно. Звъннах на фирмата (пусто любопитство) и човекът точно това обясни.

# 71
  • Мнения: 2 596
формована чашка е твърда, но без подплънки / дунапрен като обичайните твърди чашки. Нещо като калъп на гърдата.
Точно. Звъннах на фирмата (пусто любопитство) и човекът точно това обясни.
Да, само да ви кажа, че имам такъв от тях с формована чашка и си е много фин, мек дунапрен, който не деформира изобщо бюста, а си стои естествено.

# 72
  • Мнения: 3 569
Мека чашка без банел е супер секси !  Peace
Бу, добър избор ! С банел е май, но е добро !

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мека чашка без банел е супер секси ! Peace
Бу, добър избор ! С банел е май, но е добро !


hahaha dp, ще знам, батка, какво ти се нрави, ако някой ден реша да завладявам софийските територии Wink

# 74
  • Мнения: 3 569
Мека чашка без банел е супер секси ! Peace
Бу, добър избор ! С банел е май, но е добро !


hahaha dp, ще знам, батка, какво ти се нрави, ако някой ден реша да завладявам софийските територии Wink
Бу, не знам дали знаеш, но си падам по мъже. Гени кака, кво да се прави ... Баба му стара опущих тъ.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт